Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Benimki fikirdi katılan katılır katılan olmazsa da arada kaybolur gider sorun değil. Ben mi uzattım konuyu herkes fikir söylüyor ve söz hakkı çıkıyor ben öyle ortaya laf atıp kenara çekelemiyorum mizacımda yok ama madem racon böyle işliyor tamamen oyun dışına çıkıyorum. Herkese başarılar

Sonuna kadar arkandayız sen yoksan 12.takım olarak bizlerde yokuz artık biz seninle gurur duyuyoruz bundan sonrada ne karar verirsen ver takım olarak arkandayız

Canım öyle kolay değil bırakmak çünkü yaptığımız oyun değil..
Sen kaptanlığı gayet güzel yürütüyosun.
Bi anlık sinirle böyle ani kararlar verme lütfen..
Biz seni bırakmıyoruz. Aynen devamm

Konu kapandı akrep kaptanım bu konuyla ilgili burayı meşgul etmek istemiyorum. Yazıldıkça cevap vermek zorunda kalıyorum.

Böyle de herşeyden çıkarak yarışmanın sorunlu çocuğu gibi oldum ama napayım bana denk geliyor hep

Niye öyle olsun kaptanim bi yanlislik varsa duzeltilir hep birlikte hiç te kolay bi is değil ben onceden yarismaciyken yaz listeni kilonu cekil kenara kendi kaptanima yardım etmeye baslayinca anladim.
Bazisi geç yaziyo kimisi yazmiyo heleki sen 4. Takim kapanmasin diye iki takım idare edecen daha ayri zor olur.

Gitme sebebi ne whatsapda konusmalari. Ordan devam edecek olmalari. Anka kimseye burayi birakin demedi ki herkes kendi rizasiyla anka giderse bizde gideriz dedi. Bende cok uzuldum ankanin verdigi emeklere. Burdaki hemen her takimda emegi vardir onun. Insallaj geri doner

Sızlerden bırı takımı devralsa yardımda ederız ıstersenız
Desteğiniz için çok tşkr ederim kaptanım biz sadece takım degil aileydik aile Dagıldıktan sonra takım kimin aklına gelir önemli olan sanalda olsa aile ola bilmek dostluk arkadaşlık kazana bilmek biz realde devam ederiz sorun degil kendinize iyi bakın hoşçakalın

İnsan sınır anıyla söyler ne oldukı
Belk sakınlesıp durulacaktı
Her söylenen hemen eylememı gecıyor
Bız böyle bananecı bır mıllet degılız ya....
Bılerek ısteyerek yada bılmeden bır hata yapıldıysa sonuç bu kadar agır olmamalıydı
Ensemde bır cok göz hıssedecegım sanırım bundan sonra

Bence Anka ıcın hepınız mezun olmalısınız

Ben sakinlesecegine emindim. Gitmeyecekti okadar kisiyi uzup gitmezdi. Insallah geri doner. Ben ensemde nefesleri hissetmeye basladim bile kaptanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…