Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

88 ile listeye girmisim
Oooo maşallah çok iyi vermişsin canım. Tebrik ederim. Bence mutlaka karne almalısın. Listeye girdiğin değil başlangıç kilonla hesaplanıyor. 68.5 a revize edebiliyorsun benim hesapladığım kadarıyla.
90-68.5= 21.5 kilo vermen lazım. Bunun %80 i 17.2 yapıyor.72 ile mezun olursun.
Olur mu acaba seaBahAR seaBahAR .

Tabii şimdi bu hesabı yapınca bir ampul yandı bende.
seaBahAR seaBahAR acaba bu kilo revizesi yaparken kural olarak revize edilen kilo başlangıç kilonun %80 i olamaz mı olsa. Revize ettiği hafta mezun olabiliyor bu durumda.

Oooo maşallah çok iyi vermişsin canım. Tebrik ederim. Bence mutlaka karne almalısın. Listeye girdiğin değil başlangıç kilonla hesaplanıyor. 68.5 a revize edebiliyorsun benim hesapladığım kadarıyla.
olursa süper olur yaa :KK36:

Kaçırmışım sanırım.. Kaptanlığı mı devrediceksin?
evet kaptanim yetisemiyorum hepsini gectim takimla ilgilenemiyorum gelen gidenden haberim yok malesef ki.kaptanlkkta ilgi gostermen gerekwn birşey o sebepten birakmak.istiyorum zaten esmerm91 arkadaşımız idare ediyor suan.cekip ceviriyor ben nasil ogrendiysem o da öğrenir bu liste paylaşım islerini ki bu cuma paylaşımda bulundu kendisi :)
bu sekilde yani

evet kaptanim yetisemiyorum hepsini gectim takimla ilgilenemiyorum gelen gidenden haberim yok malesef ki.kaptanlkkta ilgi gostermen gerekwn birşey o sebepten birakmak.istiyorum zaten esmerm91 arkadaşımız idare ediyor suan.cekip ceviriyor ben nasil ogrendiysem o da öğrenir bu liste paylaşım islerini ki bu cuma paylaşımda bulundu kendisi :)
bu sekilde yani
Aa nereye gidiyosun kuzum. Yardımcı olarak kalsın arkadaş.. Yoğun olduğunda o ilgilenir takımla..

Aa nereye gidiyosun kuzum. Yardımcı olarak kalsın arkadaş.. Yoğun olduğunda o ilgilenir takımla..
kaptanim kilomu da verdim sayilir amacim zaten verene kadar kalip takimima destek olmakti :) elimden geldigince yapmaya yurutmeye calistim ama artik kizima dahi zor zaman ayirabiliyorum malesef yani bundan sonrasi icin yogunlugum hic azalmicak

68.5 yapabilirsin canım.. Hesabını neden kapatıyorsun...
Hedef kilo bildiğim kadarıyla karne hazırlamak için gerekli.
Hedefe gelmeden de kayıtlara mezun diye geçiyor ama karne hazırlanmıyor... Benim bildiğim kadarıyla tabii..
Hayır.
Hedefin %80 ine ulaşıldığında karne hazırlanıyor.
%80 e ulaşmadan giderse, ayrıldı yazıyor kaptanlar.

Ellerine saglik baharcim bu hafta 5. Takim olarak sana 3 mezunla biraz is cikardik kusura bakma
Rica ederim canım. Benim üstlendiğim bir sorumluluk bu..
İki haftadır çok fazla karne olunca bunaldım biraz. Analizler zaten inanılmaz yoruyor beni, üstüne de yuvarlak 10 karne gelince biraz kem küm.
Yoksa önemli olan üyelerimizin hedefine ulaşması ve mezun olması. Burada olma amacımız bu.

benim yorgunlugum ile alakali olabilir o anlamam ablacim beni goz önünde bulundurma anlatim sıkıntısı mi diye :)
bazen algilarim kapaniyor anlamıyorum.
kusuruma bakma :/

senin ellerinden karne almayi isterdim :)
Bu konuyu toparlamak gerek, çünkü karnelerle uğraşmak istiyorum.
Yarışma girişin 90 kilo, hedefin 65
Vermen gereken kilo 25
Mezniyet için bunun %80 i yeter. O da 20 kilo eder.
90-20: 70

Sen şimdi 72,3 kilosun.
2,3 kilo versen karne alabilirsin.

17,7 kilo vermişsin yani.. ama elbette senin kararındır.

Liste kilosu ile kayıt yapılıyor her zaman, analizlerde de öyle, üye kayıtlarında da, karnelerde de..
Böylece deneme süresinde verilen kilo da havaya kaybolmuyor, kayıt altına alınmış olunuyor.

Ben şimdi karnelerin başına izninizle..:işsiz:

samp453890d992a41cb5.jpg

5. Takımdan dennisgo dennisgo 14 haftada 19 kilo vererek mezun olmuştur.

Karnesi:

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-64#post-53378575

Hayır.
Hedefin %80 ine ulaşıldığında karne hazırlanıyor.
%80 e ulaşmadan giderse, ayrıldı yazıyor kaptanlar.

Rica ederim canım. Benim üstlendiğim bir sorumluluk bu..
İki haftadır çok fazla karne olunca bunaldım biraz. Analizler zaten inanılmaz yoruyor beni, üstüne de yuvarlak 10 karne gelince biraz kem küm.
Yoksa önemli olan üyelerimizin hedefine ulaşması ve mezun olması. Burada olma amacımız bu.

Bu konuyu toparlamak gerek, çünkü karnelerle uğraşmak istiyorum.
Yarışma girişin 90 kilo, hedefin 65
Vermen gereken kilo 25
Mezniyet için bunun %80 i yeter. O da 20 kilo eder.
90-20: 70

Sen şimdi 72,3 kilosun.
2,3 kilo versen karne alabilirsin.

17,7 kilo vermişsin yani.. ama elbette senin kararındır.

Liste kilosu ile kayıt yapılıyor her zaman, analizlerde de öyle, üye kayıtlarında da, karnelerde de..
Böylece deneme süresinde verilen kilo da havaya kaybolmuyor, kayıt altına alınmış olunuyor.

Ben şimdi karnelerin başına izninizle..:işsiz:

açıklamalar için teşekkurler

Son düzenleme:
Sevgili arkadaşlar,

542. etap karnelerini bitirdim. Aslında bu hafta bireysel sıralama listesinin zamanıydı fakat karnelerin çokluğu nedeni ile haftaya erteledim, unutmuş değilim.

Karar defterini de güncelledim.

Perşembeye kadar kafa iznindeyim, bunaldım. O gün uğrar, herhangi bir sorunuz var mı diye bakarım.

Kalın sağlıcakla.

X