crystal family resort ta balayı

ilke84

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
191
0
arkadaşlar dün bu oteli inceledim hoşuma gitti yanlız belekteki oraya gidip memnun kalan varmı ekimde en uygun antalya diye bu oteli seçtim

Arkadaslar ya hic biriniz gitmedinizmi kimse yorum yapmamis yarinada rezervasyon yaptirmam lazim

canım orası ailelerin tercih ettiği yer..balayı için olmaz bence
o otelin başka bölgelerine bakabilirsin illa antalyaysa şu ara VİKİNGEN QUALİTY de uygun

Hadi ya banada balayi oteli demislerdi dur onada bakayim bari

Arkadasim diger actigin topikte sana balayi otelimizi onermistim Xanadu Belek Resort harika biryer her istedigini karsilayacagina eminim ve garanti verebilirim. Onun disinda diger yillarda ve bu yil gittigimiz Belek Beach resortu önerebilirim gayet kaliteli bi hotel ve son dakikadan yakalayabilirsen bu oteli cok uyguna getirebilirsiniz.Biz fiyati 2500tl iken son dakikadan 1100 tlye aldik bu yaz. Ama belek bogazkentte tam belek merkezde deil hee biz disari cikmiycaz gezmiycez derseniz bu hoteli kesinlikle düsünün derim.

Ben gittim,beğendim,sadece Ege'den sonra denizi bulanık geldi.Onun dışında yeme-içme,aktivite,aile otali olması vs hepsi çok iyiydi.

Biliyorum arkadasim onerdigin otelede bakmistim ozaman ama bizim paramiz cok olmadigi icin uygun fiyatli ariyorduk 5gunluktu zaten 1100gibi bisi istiyorduk zaten bizim gezme gibi bi derdimiz yok ya sadecd otelde eylensek yeter bize zaten ama bu dedigin yerede bakixam ama son dakika nasil oluyor

Ben gittim,beğendim,sadece Ege'den sonra denizi bulanık geldi.Onun dışında yeme-içme,aktivite,aile otali olması vs hepsi çok iyiydi.

Tesekkur ederim en azindan giden birinden bunu okumak iyi geldi birde arkadasin dedigi otelede bakayin uygunmusta fiyati

Canim google dan son dakika hotelleri diye aratma yap bir sürü hotel cikiyor kendinize uygun olani secersiniz yanlizca yarim saat icerisinde almaniz gerek ama cok uyguna geliyor. Belek beach resortu genelde anitur indirime koyuyor her sene ve ets turdan son dakika hotellerine bakabilirsin canim nerdeyse yari yariya fark oluyor. Insallah hersey gönlünüzce olur uygun bir fiyata harika bir hotel bulabilirsiniz. Hee canim birde birliktealalim.com a da uygun hoteller geliyor bilgin olsun.

Supersin yaa bende ani tura gitmistim iste o onerdi normalde burasi pahali ama fiyati dustu cokta memnun kalirsin diyince bende atladim iste :) bugun ev bakmaya gidicez ama internetten bakicam cok sagol arkadasim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…