Covid-19 Günlerinde Tüp Bebek Tedavisi Başlamalı mıyım, Beklemeli miyim?

kesinlikle noktadan virgüle aynı şekilde düşünüyorum bende. Yaş çok önemli üstüne zaman geçtikçe risk var, ya bir de artık kucağım evlat kokusuyla dolsun doya doya seveyim öpeyim artık bir bebeğim olsun beni en yoran en paramparça eden kısım da bu.. siz ne aşamadasınız şuan, güncelleyelim bol bol hanımlar, cesaret olsun karar veremeyen arkadaşlarımıza çekinmesinler herkes evladına kavuşsun inşallah
Benim transferim tuttu canım 6 haftalık hamileyim kesemizi de gördük cok sükür..
haftaya cumartesi kalp icin gidicez hayırslıyla onuda duyarsak cok rahatlıcam:)
darısı sizlere hep duamlarımda varsınız ben gibi bekleyenlere isteyenlere nasip olsun diyorum
bzler cok zorluklarla baş ediyoruz insallah en güzeli olur hepimiz için
kolay hamilelik kolay dogum saglıklı evlatlar :KK200:

Bu ay başlamaya karar verenlerdenim ben de 🤚🏻
Yaş 35, daha fazla beklemiyim dedim, virüsün ne kadar süreceği de belli değil..
Korkum da heyecanım da çok ama bi yerden başlamak lazım..
bende aynı düşünceyle başladım.. başlayın tüp süreci korkutuc görünsede cok sükür cok basit geçti benim
hic sıkıntım sorunum olmadı.. Doktorumda cok iyi

kesinlikle noktadan virgüle aynı şekilde düşünüyorum bende. Yaş çok önemli üstüne zaman geçtikçe risk var, ya bir de artık kucağım evlat kokusuyla dolsun doya doya seveyim öpeyim artık bir bebeğim olsun beni en yoran en paramparça eden kısım da bu.. siz ne aşamadasınız şuan, güncelleyelim bol bol hanımlar, cesaret olsun karar veremeyen arkadaşlarımıza çekinmesinler herkes evladına kavuşsun inşallah
Bugun gittim basladim ignelere gonal f 225 + merional 75. Bunlarin disinda recetemde ovitrelle ve cetrotide igneleri var estrofem tablet ve crinon jel var bunlar ilerleyen zamanda kullanilacak. Ayrica tekrarlayan dusuklerim oldugu icin bugun itibariyle sabah aksam yarim tablet icecegim bir hap verdi. Ekstra olarak yumurta toplamanin ertesi gunu kan sulandirici igneye ve asprine baslayacagini soyledi. Kullandigim 4 vitamin ilacida var. Baya evin her kosesi ilac doldu 😊😊 hakkimizda hayirlisi ben start verdim insallah guzel sonuclar alirim

Benim transferim tuttu canım 6 haftalık hamileyim kesemizi de gördük cok sükür..
haftaya cumartesi kalp icin gidicez hayırslıyla onuda duyarsak cok rahatlıcam:)
darısı sizlere hep duamlarımda varsınız ben gibi bekleyenlere isteyenlere nasip olsun diyorum
bzler cok zorluklarla baş ediyoruz insallah en güzeli olur hepimiz için
kolay hamilelik kolay dogum saglıklı evlatlar :KK200:
canımmm canımm çok çok sevindimm, tebrik ederimmm :halay:Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etin inşallah yaa çokkk mutlu oldumm bize dua etmeyi unutma, inş. bende yakında güzel haberlerimi verebilirim bakalımm kızlar kısmet

Bugun gittim basladim ignelere gonal f 225 + merional 75. Bunlarin disinda recetemde ovitrelle ve cetrotide igneleri var estrofem tablet ve crinon jel var bunlar ilerleyen zamanda kullanilacak. Ayrica tekrarlayan dusuklerim oldugu icin bugun itibariyle sabah aksam yarim tablet icecegim bir hap verdi. Ekstra olarak yumurta toplamanin ertesi gunu kan sulandirici igneye ve asprine baslayacagini soyledi. Kullandigim 4 vitamin ilacida var. Baya evin her kosesi ilac doldu 😊😊 hakkimizda hayirlisi ben start verdim insallah guzel sonuclar alirim
inşallah güzel sonuçlar alıcaksın Selin, kalpten inanıyorum güncellemeyi unutmayın kızlar herkese umut olsun

inşallah güzel sonuçlar alıcaksın Selin, kalpten inanıyorum güncellemeyi unutmayın kızlar herkese umut olsun
Bugün transferin 16.gunu. 3.kez kan verdim degerim 1268 olmus. Umarim isteyen herkese tez zamanda nasip olur. Dua edin benim için tekrar düşük yapma endisesi hep aklimda. Umarim bu defa kucagima almak nasip olur ❤

kızzlarr sesiniz çıkmıyor neler yapıyorsunuz bakalım, ben bildiğiniz gibi Fertijin'de devam çok şükür memnunum, Selinby61 Selinby61 sen napıyosun kuzum
Ben ist bahceciye gidecektim 2-3 defa niyetlendik fakat saliginin boyutundan cesaret edemedik. Bu surecte bir kez daha trabzonda doktorumda deneyelim dedik. İst icin her turlu beklileyecektik cunku ustelik nekadar bekliycegimizde belirsizdi. Eylulde yaptirdik üniversite hastanesinde 14.haftadayim suan. Epey endiseli stresli bi surecti ama umarim sag salim ilerler ve dileyen herkesede banada kucagimiza almak nasip olur. Sen hangi asamadasin

Ben ist bahceciye gidecektim 2-3 defa niyetlendik fakat saliginin boyutundan cesaret edemedik. Bu surecte bir kez daha trabzonda doktorumda deneyelim dedik. İst icin her turlu beklileyecektik cunku ustelik nekadar bekliycegimizde belirsizdi. Eylulde yaptirdik üniversite hastanesinde 14.haftadayim suan. Epey endiseli stresli bi surecti ama umarim sag salim ilerler ve dileyen herkesede banada kucagimiza almak nasip olur. Sen hangi asamadasin
ayy canım seliin inş sağlıcakla kucağına alırsın tatlı miniğinii :KK68:benimde transfer günüme az kaldı kızlaar, Seval Hanım güzel haber verir vermezzz burdayım inşşş :KK55:

canımmm :) dün bi konuda yazıp haber vermiştim heyecandan burayo güncellemeyi unutmuşum. Hamileyim bende :)) :KK71:
Harika çok sevindim ❤❤❤ bu haberleri alnayi cok seviyorum 🌸🌸😙saglikla kucagimiza aliriz inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin tez zamanda.

Harika çok sevindim ❤❤❤ bu haberleri alnayi cok seviyorum 🌸🌸😙saglikla kucagimiza aliriz inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin tez zamanda.
aminnn canım amin inşallah :)) çok teşekkür ederimmm <3 senin nasıl gidiyor hamileliğin inşallah her şey yolundadırr :)

Çok şükür herşey yolunda sin 3-4 hafta kaldi iste kazasiz belasız hastalıktan uzak atlatmak nasip olur insallah
inşallah inşallah canım, buradaki takvime göre doğum yapmışsın gözüküyor, umarım her şey yolundadır, doğum rahat geçmiştir vee ikinizde iyisinizdir inşallah :anne:

inşallah inşallah canım, buradaki takvime göre doğum yapmışsın gözüküyor, umarım her şey yolundadır, doğum rahat geçmiştir vee ikinizde iyisinizdir inşallah :anne:
Evet canım burdaki takvimi sezaryen tarihime göre yazmıştım. Çok şükür sağlıkla geldi oğlum iyiyiz ikimizde. Spinal anestezi aldim çok keyifli ve rahat bir dogumdu sohbetli esprili bir ortamdı gerilmedim bile hiç. Allah razi olsun doktorumdan da ekibindende 💙💙

X