Corona virus kotu koku lutfen yardum edin

Ben de korona oldum ikinci haftam.
Tat koku dördüncü günden itibaren gitti.hala yemeklerin tadını alamıyorum kokuda alamıyorum.benimde fırında pişen şeyler sıcağa temas eden şeyler acayip bir koku veriyor bana.umarim bu durum uzun surmez çok igr NC ötesi bir durum.
Allah'ım bu covidi dünyadwki insanlarin başına getir n kişi paramparca olsun

Ben de korona oldum ikinci haftam.
Tat koku dördüncü günden itibaren gitti.hala yemeklerin tadını alamıyorum kokuda alamıyorum.benimde fırında pişen şeyler sıcağa temas eden şeyler acayip bir koku veriyor bana.umarim bu durum uzun surmez çok igr NC ötesi bir durum.
Allah'ım bu covidi dünyadwki insanlarin başına getir n kişi paramparca olsun
Favimol ictiniz mi? Iyi geldi mi? Yan etki oldu mu? Ben dun covid oldum bu aksam icsem mi karar veremedim

Favimol ictiniz mi? Iyi geldi mi? Yan etki oldu mu? Ben dun covid oldum bu aksam icsem mi karar veremedim
Ben içmedim çünkü test yaptırmadan evde olduğumu anlayip izolasyona geçtim bir haftam oldu eşim korona oldu ona getirdiklerinde banada vermek istediler almadım.cunku iyileşme aşamasına geçmiştim bid midem hassas almadım ben ilaç ama eşim kullanıyor.doktorumuz aradı eşime kullan bu ilaç bulasiciligi geçiriyor dedi

Kaç güne iyileştiniz acaba? Ateş ve titreme beni çok kötü hissettiriyor :KK43:
İlk 1 hafta o şekilde sürüyor maalesef daha sonrasında yalancı bir iyileşme başlıyor,
İyi dinlenmezseniz 10.gün tekrar bir atak daha geliyor. Eklem ağrıları, üşüme, ateş, titreme, halsizlik, baş ağrısı, sırt ağrısı vs
2.ataktan sonra asıl iyileşme başlıyor.
Bu şekilde kendinize gelmeniz 15 günü buluyor. Tam anlamıyla belirtilerin son bulması 3 ayı buluyor maalesef.
Size tavsiyem, beslenmenize dikkat edin, bol bol yatın uyuyun dinlenin, bol su için, kekik çayı için, odada hapis etmeyin kendinizi, balkona pencereye çıkın, havalandırın evi sürekli.
Her gün yastık yüzünüzü, çamaşırlarınızı, havlunuzu değiştirin.
Evde sizden başka covidli varsa, yine de maske takın ve uzak durun. Birbirinizin hastalık yükünü arttırırsınız.

X