Banyo Dekorasyonu Corian Lavabo Tezgahlar ve Fiyatları

Sweetnadya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
1
6
49
Modern zamanların ürünü Dupont Corian gerçekten..Özellikle maksimum hijyen düşleyen hanımlara özel üretilmiş sanki:) Ben yeni evimdeki banyoya yaklaşık 2mtlik Corian Banyo Tezgahı yaptırdım..Tezgah için lavabonun da Corian dan yapılabildiğini öğrendikten sonra maksimum hijyen arayan biri olduğum için tereddüt etmeden lavaboyu da Corian dan yaptırdım..Banyo tezgahım eksiz yekpare görünümlü oldu,hem de hijyenik..Elips çk güzel bir lavabo..Elimi sürdüğümde hem tezgah hem lavabo pürüzsüz kadifemsi..,
Eski mermer tezgahımda sıvı sabun lekeleri kalırdı emilirdi..Şimdi ise sıvıları kesinlikle emmiyor Corian Tezgahım..Bir bezle silmeniz yeterli..Eve gelen misafirlerim banyoya farklı bir gözle bakıyorlar:)ilk sorular ne kadara yaptırdın ve kime yaptırdın:)aslında paradan ziyade önemli olan kaliteli ve temiz işçilik diyebilirim..Çok pahalı olup kötü bir uygulama da olabilir çünkü...Biz Corian Tezgahımızı Krea Granit Firmasına yaptırdık..Önceki evimizdeki mutfağımızı da o firma yapmıştı..Temiz ve profesyonel işçilik açısından da ideal bir firma..Zaten biz hanımların tercih nedeni temizlik ve profesyonellik değil midir:)Corian Tezgah Metretül fiyatına gelince bu firma diğer firmalardan çok satış yaptığı için diğer firmalardan da uyguna fiyat çıkartıyor
4 sene önceki mutfak tezgahımızda da hem kalite hem fiyat yönünden tercih etmiştik Krea'yı..
Darısı başınıza:)sevgiler..

X