Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bugun soyunurken annem odaya geldi ve senin goguslerin ne kadar buyumus boyle dedi aslinda çok buyuk dolgunluk yok bu yuzden hala 75 b kullaniyorum aslinda biraz tasiyo ama genisleyen çapindan ve birazda dolgunlastigindan gozle gorulur bi buyume var gibi duruyo :))) bugun dayanamadim nar çekirdegi yagi da aldim ins 80 olcak goguslerim :)))))

ya kızlar yardım edin ben 75 beden sütyen kullanıyorum.48kiloyum.ama çevremdekilerde zaman zaman söylüyorlar ve ben de farkındayım göğüslerim çok küçük.çörek otu yağı kullandım 10gün kadar ama ufak da olsa bir değişim olmadı.sonra 4-5 gün çörek otuyla beraber mersin yağı ve şerbetçi oyunu kaynatıp sürdüm.ama hiç mi hiç bir değişiklik olmadı.moralim çok bozuldu açıkcası lütfen yardım edin.

canim ilk defa boyle birsey deniyorsan normal bence çorekotuna devam et hatta kendisini ye kuç ye yaginida alip surebilirsin ben su aralar mersin çorekotu nar çekirdegi ve uzum çekirdigi yagi suruyorum bugunde çorek otu aldim kuç zaten vardi bu ikisinide yogurtla karistirip yicem en az bir ay bir yontemden vazgeçmeden dene bence

herkese iyi akşmlar bu siteye yeni üye oldum:teytey:yaşım 17 göğüs ölçüm 83 2 gndür çörek otu yağı sürüyorum bazıları kaşıntı olduğunu ve bnun göğüslerin büyüdüğüne işaret olduğunu yazmş bnde kaşntı yok bugn 3. gnüm kaşınmaması büyümediğine mi işaret?sizinkiler kaşınıyor mu?:uhm:

canim bu benim uçuncu haftamin sonu açikçasi olçmedim :s moralim de bozulmasin hem :)))) ama benim once çap olarak buyudu o yuzden bakildiginda sanki çok buyumus gibi duruyo bugun annem bile ilk bakista fark etti ama içi daha yeni dolmaya basliyor birde dolsa sole 80 e çiksam çok mutlu olucam yaa :)))) bi omur kullanabilirim geçiciysede umrumda degil walla

umarım geçici değildr :sinifsinif: ben 75 b kullanıyrum 80 olsam bnada yetr ama ben 17 yaşındayım acaba daha büyür mü yani tam ergenliğimi tamamlamadım ?

arkadaşlar sol göysümde biraz büyüme oldu sağ göysüm hala aynı:)
annemede gösterdim oda farketti
du bakalım nelelr olcak

şimdi herinsanın bünyesi farklıdır bazısı hemen etki gösteriri bazısı çok sonra benim iki göysümdeki farklılık meselala aynı bedenden iki göyüs birinde gelişme var birinde yok:)
bu arada hastada oldum bugün acaba onun şişkinliğimidir bir kaç gün sonra öğreneceğiz

valla cicim bilmiyorum gelişmelerden haberdar edeceğim hani hastayım ya hormonsalmı diyorum bi kaç güne öğreniriz

benimde nerdeyse ikiside ayni boya geldi mutlu oldum walla :))))))))))))))

fatale teşekkür ederim cevabın için.deniyorum ama moralim bozuldu açıkçası bazen dolgunlaşma var gibi geliyor ama sonra sanki sönüyor.bugün yada yarın tekrar çörek otu alacağım devam edeceğim.yalnız marka farkediyor mu?bir de sende de baya dolgunlaşma var mı?

ve maalesef bende göğüs çatalı denen bişey yok:) ayrıklar yani.birde bu ara mersin yağına devam edioyorum sanki arada acımalar oluyor yada hassaslaşma.üstüne yatamıyorum mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…