Çörek otu yağiyla zayiflanir mi

Ckrmjgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
6
2
31
Merhaba arkadaşlar
4 gun once bir aktardan corek otu yagi keten tohumu aldim. Yemeklerden yarim saat once yogurt ile tuketilirse ayda 4, 5 kilo verilir dedi ancak ben kullanmaya basladim acayip derecede istahim acildi ve 1 kilo aldim. Neden bilmiyorum bu karisimdan kaynakli olabilir mi? Daha once deneyen oldu mu? Eger kilo aldirici etkisi varsa hemen birakacagim. Deneyen varsa yardimci olun bana :)

bnde ac karnina icirse zayiflatir tok karnina icilirse kilo alditir diye biliyordu ..
senn regl gunun mu yaklasti ki ?

bnde ac karnina icirse zayiflatir tok karnina icilirse kilo alditir diye biliyordu ..
senn regl gunun mu yaklasti ki ?
Regl gunume 15 gun var. Corek otu yagini ictikten sonra daha cok yemege basladim aslinda dediginiz gibi ac karsina yemek oncesi aliyordum. Sigarayi birakmistim 1 hafta kadar oluyor ondan mi corek otundan mi bilmiyorum

Regl gunume 15 gun var. Corek otu yagini ictikten sonra daha cok yemege basladim aslinda dediginiz gibi ac karsina yemek oncesi aliyordum. Sigarayi birakmistim 1 hafta kadar oluyor ondan mi corek otundan mi bilmiyorum
duyduguma gore sigarayi birakinca kilo aliniyormis bide biseye basladiginda gemen erkisini goremessin bende diyete basladigimda ilk hafta kilo alark gecti 2. hafta ayni kiloda durdum sonraki haftalar dusmustu kilom

duyduguma gore sigarayi birakinca kilo aliniyormis bide biseye basladiginda gemen erkisini goremessin bende diyete basladigimda ilk hafta kilo alark gecti 2. hafta ayni kiloda durdum sonraki haftalar dusmustu kilom
O zaman devam edip denemeliyim. Avm de dogal urunler satan biryerden aldim. Baya talep ediliyomus birde guvenilir bir yerdi kilo verdirmese bu kadar emin satis yapamaz dedim 1 aylik karisim aldim 50 tlye kararsizim :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…