Göz Makyajı ÇÖREK OTU YAGI KİRPİk UZATIR MIIIIIII??????

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kismetece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
31
0
Çorek otu her derde deva aceba yagi da kisa kirpiklere derman olur mu??Kullanan var mi?Deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim

Çorek otu her derde deva aceba yagi da kisa kirpiklere derman olur mu??Kullanan var mi?Deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim

uzatır mı bilmiyorum ama renklerini koyulaştırıyor, bence uzatmak için hint yağı kullan hem gürleştiriyor hem dökülmesini azaltıyor hem de uzatıyor
ben eski bir rimelimin fırçasını yıkadım onunla uyguluyorum kirpiklerime

Tesekkur ederim.O zaman tez zamanda hint yagi alinaaaaaa

Hint yagimi aldim tatli badem yagimida aldiiiiimmmm kayısi cekirdegi yagimi da aldiiiimmmmm hizimi alamayip ne ck yag almisim ayrica cam terebentin ve argan yagi da aldim....eeee simdi napcam...şöyle mi yapsam abartmis mi olurum ki;gece yatmadan once hint yagi ve badem yagi gunduz de kayisi cekirdegi yagi sursem kirpiklerime acep olani da mi dokerim ne dersiniz????2gundur hint ve badem yagini karistirip suruyorum aslinda 15gun kullanayim ardindan kayisi yagina gecerim yada....Gelismeleri buraya yazacagim.....

Gündüz sürmeni tavsiye etmem bence kayısı çekirdeği yağını iki damla eline alarak yatmadan tüm yüzüne uygula, pırıl pırıl yapıyor cildi kirpiğe faydası olduğunu duymamıştım hiç

Kadinlar kulubunde okumustum kayisi cekirdegi yaginin faydali oldugunu...Gunduz vakit bulamiyorum aslina bakarsan kendimle ilgili hicbirseye...yatmadan once makyajimi temizliyorum badem yagini ve hint yagini karistirip suruyorum...Basucuma koydum yaglari zaten ...CILDIME sureyim o zaman ben de kayisi yagini...tavsiyelerin ve ilgin icin tesekkur ederim ayrica

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…