çooookkk ama çoookkk acil......sanırım bu sefer oldu :))

ecetan86

hardcandy
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
84
3
38
KIZLARRR MERHABA.....ŞU AN MERAKTAN ÇATLAMAK ÜZEREYİM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN...
30 agustos ta son reglimi oldum,tabii ondan sonra eşimle korunmadan ilişkiye girdik(ayın 10 ile 15 iarasında),
,şu anda hala adet olmadım...adet olucagıma dair hiçbir belirti yok ama çok farklı belirtiler var yazıyorum kızlar..
-çok sık idrara cıkıyorum
-sabahları canım hiçbişey istemiyor,sonrasındaysa deli gibi yemek yiyorum,özellikle geceleri
-karnımda acayip şişkinlik var son günlerde,gazımda oluyor
-geceleri yatağa yattıgımda bacaklarım inanılmaz ağrıyo
_açıktıgımda midem inanılmaz bulanıyor,kusucak gibi oluyorum
-mide kazınması ve ekşimesi yaşıyorum
-gögüslerim biraz şiş ama acı yada sızlama yok
_ayaklarım çok üşüyo
-genellikle vücudumu elledigimde ateş gibi yanıyor,çok sıcak
-ve en önemlisi acayip beyaz akıntım var ;;

ŞİMDİ SORUYORUM SİZE ;;;
AGUSTOS AYININ 30 UNDA ADET GÖRENLERİNİZ VARSA BU AY ADET OLUNUZ MU YADA NE ZAMAN OLUCAKSINIZ( benim adetlerim çok düzenliydi,son 1 aydır bozuldu agustosun ilk önce 10 unda sonra da işte son reglimi 30 unda gördüm) o yüzden kafam çok karışık...

BU BELİRTİLER HAMİLELİK İŞARETİMİ :????

şimdiden yardımcı olup sorularımı cevaplayanlara cok tesekkürederim...Allah herkese bebegin isaglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah....

canım bu belirtilerden inan anlaşılmaz..test yaptırsana..burda bu belirtilere dayanarak sana hamile desek ve sonra olmadığı öğrensen ne kadar üzülüceksin..aşırı yemek yeme isteğim var demişsin ama şuan bulantıdan hiç bişi yemek yiyemiyo olman gerek...daha adetine 4 gün var..bekle ve test yap..

canım benimde son adetim 1 eylül.hala beklemedeyim.yarın,öbürgün olmam lazım.benim adetlerimde saat gibidir,her ay gününde olurdum.ama korunmayı bıraktığım ilk aydan beri adetlerim hep 1 hafta yada 10 gün gecikti.bu 4 ay böyle devam etti.inşallah hamilesindir ama belirtiler hemen olmuyomuşki.psikolojik olmasın.

belirtiler gerçekten hemen olmuyo...bende öle sanıyodum ama hamile kaldıktan sonra anladım bazı şeyleri..psikolojik olması yüksek ihtimal...ama dilediğince olsun herşey sende sevin ben gibi cnm benim..

Haklısınız kızlar bende hemen ümitlenmek istemiyorum..oyüzden test de yapmak istemiyorum..bir kaç daha bekliycem ve test yapıcam..hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah..

canım ,sık idrara çıkma,çok acıkma,bacak ağrısı ayak üşümesı ama vucut ateşi bendede var işallah tuttrmussundur...benmde adetıme bir hafta var...ama bende mıde bulanması yok...sanrm senın belırtılerın daha kuvvetli..test yapmıcakmısın.???

cnm test yapıcam ama 1 2 gün daha bekliyim diyorum,belki stresten falandır..acaba bu belirtileri hamileliginde yasayanlar var mı ??:hulya:

KIZLARRR MERHABA.....ŞU AN MERAKTAN ÇATLAMAK ÜZEREYİM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN...
30 agustos ta son reglimi oldum,tabii ondan sonra eşimle korunmadan ilişkiye girdik(ayın 10 ile 15 iarasında),
,şu anda hala adet olmadım...adet olucagıma dair hiçbir belirti yok ama çok farklı belirtiler var yazıyorum kızlar..
-sabahları canım hiçbişey istemiyor,sonrasındaysa deli gibi yemek yiyorum,özellikle geceleri
_ayaklarım çok üşüyo

ŞİMDİ SORUYORUM SİZE ;;;
AGUSTOS AYININ 30 UNDA ADET GÖRENLERİNİZ VARSA BU AY ADET OLUNUZ MU YADA NE ZAMAN OLUCAKSINIZ( benim adetlerim çok düzenliydi,son 1 aydır bozuldu agustosun ilk önce 10 unda sonra da işte son reglimi 30 unda gördüm) o yüzden kafam çok karışık...

şimdiden yardımcı olup sorularımı cevaplayanlara cok tesekkürederim...Allah herkese bebegin isaglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah....

ya üzülme kırılma ama hemen bu şekilde anlasılmaz biraz daha bekle bekleyemem heyecanlanıyoum diosan hiç durma test yaptır baska türlü anlayamassın

o yüzden bekliyorum tatlım zaten :) belkide regl olucam ondan bu belirtiler..boşuna ümide kapılmıyorum artık,ilk denemeler zaten :)

o yüzden bekliyorum tatlım zaten :) belkide regl olucam ondan bu belirtiler..boşuna ümide kapılmıyorum artık,ilk denemeler zaten :)

ne kadarlık evlisin ben 1bucuk yıl ugrastım.........sonunda hamiş oldum ama belirtilerim hiç anlattıgın gibi degildi hiiç akıntım olmadı deli gibi kasık agrılarım gögüs acılarım vardı ama o muhtesem an geldi çattı adet günümü iki gün gecti ve test yaptım hemde nasıl test biliyomusun bak anlatıyım....idrarını bi kaba yap ve atese koy kaynat eger neyaz akıntın oluyoya vede çökelek deriz belki bilirsin peynir cesidi öyle kokuyo işte eger kaynayıp böle beyaz beyaz sümük sümük olursa eger öleyse hamilesin ama normal su gibi kaynarsa bişey yok demektir su gibi kaynayacak ve dup duru olacak o zaman yok demektir.......ama kaynayıpda köpük olursa sümük sümük olursa bebegin var .....ben böle ögrenmştim istersen sansını dene kesin sonuç

ayyy canm benim çok tesekkür ederim:) ben 6 aylık evliyim....:))
dedigini hemen deniycem şimdi:)) çok merak ettim..zemuszemus

ayyy canm benim çok tesekkür ederim:) ben 6 aylık evliyim....:))
dedigini hemen deniycem şimdi:)) çok merak ettim..zemuszemus

paylasmıstım aslında bu test yöntemii sen görmemeişşin vede herkes igrenç dedi evin bereketi kaçar dediler valla ben böle ögrendim vede 3aylık hamileyim ayrıca evimiin bereketide kaçmadı çook şükür hemen dene bana bildir hadi bekliyorum seni burda

tatlım bende en son 30 agustosta regl oldum benımde ck kasık agrım var bıde mıdem bulanıyo bırde ck sık ıdrara cıkıyorum amakendımı bos umıtlendırmk ıstemıyorum cunku daha gunume var umarım ıkımızde hamıleyızdır allah hamıle olmayı hepımıze nasıp etsın beklemedeyım

bendeki belirtiler sende olsa hemde bu göğüs hassaiyeti vs ozaman kesin hamileyim dersin benim gibiohaoldumsmile

bugun kan testi yaptırdım negatif mafoldumben

ama göğüslerim müthiş acıyor mafoldumben

ve yazdığın bütün belirtiler bendede vardı adetime 2 gün var ama olsa cıkardı heralde

tatlım bende en son 30 agustosta regl oldum benımde ck kasık agrım var bıde mıdem bulanıyo bırde ck sık ıdrara cıkıyorum amakendımı bos umıtlendırmk ıstemıyorum cunku daha gunume var umarım ıkımızde hamıleyızdır allah hamıle olmayı hepımıze nasıp etsın beklemedeyım

inşallah hamilesinizdirrrr

bendeki belirtiler sende olsa hemde bu göğüs hassaiyeti vs ozaman kesin hamileyim dersin benim gibiohaoldumsmile

bugun kan testi yaptırdım negatif mafoldumben

ama göğüslerim müthiş acıyor mafoldumben

ve yazdığın bütün belirtiler bendede vardı adetime 2 gün var ama olsa cıkardı heralde

kan tahlilinde kesin belli oluyo günün gecmese bile ama umudunu yitirme belki daha kanına karısmamıstır yinede dikkat et

hep beraber beklemedeyiz o zaman :))) bu arada cnm o dedigin yöntemi yapmak istedim ama idar yok geldiginde deniycem artık !!!

_ayaklarım çok üşüyo

ŞİMDİ SORUYORUM SİZE ;;;

canım bendede hamilelik belirtileri göğüslerim şişmişti aynen ateş basıyodu ve çok acıkıyodum dünyaları yiyodum neredeyse karnımda şişlik vardı hamile olabilirsin ben ben 15 mayısta son adetimi olmuştum 6 haziranda kanda gebeliğe baktırdım negatif çıktı 18 haziranda eczaneden aldım evde yaptım pozitifti hemen doktora gittim hamileydim darısı senin başına canım :eek:

X