çoookkk üzülüyorummmm

bakın bazıları benii yanlış anladı sanırım.beni estetik yaptrmaya bayılan bi kız portresi olarak görüolar.ama alakası yokkk.gercekten kmse tam olarak anlayamıo bu derdi.kimine göre güzellik hastası felan da gelebirim ama bu öle bi sorun kii beniim içinn...anlatamammm

Ben estetiğe karşı olmayanlardanım.
Bir kadın eğer vücudunun bir parçasından gerçekten mutsuz oluyorsa bence müdahale ettirilebilir, bunda bir sorun yok.

Ama sadece bir an önce bu durumdan kurtulmak adına, acele davranıp, ehil olmayan doktorlara gidip ameliyet olmak çok yanlış.
Nihayetinde bu durum senin sağlığını da etkilemiyor.

Bu yüzden bana sorarsan bu işi ucuza ve aceleye getirmek adına bir şey yapma.
Dediğin gibi bekle, iyice araştır, paranı biriktir ve gerçekten ehil ve uzman olan bir hekime danışarak yaptır.
Bu süreyi de "şartlar elverdiğinde nasılsa bu durumu düzelteceğim" düşüncesiyle geçir.
Ucunda ölüm yok...bunaltma kendini, eninde sonunda çözüm bulunabilecek bir şey.
Profilinden göründüğü kadarıyla kendisi lise öğrencisi henüz.
Ergenlik dönemi geçiriyor ve kendiyle ilgili herşeyi,her yerini sorgulayabilecek bir yaşta.
Onun yaşındaki biri için erken diye düşünüyorum.

canım benim Allah iç güzelliği versin dış güzellik neki... gene bayansın sen lisede bizim bi erkek arkadaşın kepçeydi ben ömrümde öylesini görmedim.ilk gördüğünde affallıyorsun ama hiç kimsenin arkasından güldüğünü dalga geçtiğini görmedim.sende takma kafana en azından saçların kapatıyomuş dimi o garip ne yapsın.hiçkimse senin kadar önemsemiyor yada dalga geçmiyodur eminim.bu kadar üzerinde durma.neleri var Allah beterinden saklasın.

ahh canim benimde kulaklarim kepce:)bende ilk baslarda cok sorun ediyodum bunu hele o kocaman küpeleri takanlara imreniyodum ben takinca cok kötü görünüyo diye küpe takmiyodum saclarimi baglamiyodum,bi gün denedim cesarete geldim arkadaslarim felan dalga gecti hatta ama sadece 1 2 gün,sonra alistilar.simdi hic dert etmiyorum saclarimi topluyorum cesit cesit modellerde küpe takiyorum rahatsiz etmiyo artik beni kim ne düsünürse düsünsün allah beni öle yaratti ve ben begeniyorum diyorum.sen kendine güven kulaklarim kepce evet ama daha cok güzelliklerim var de onlari düsününce kulaklarini dert etmiceksin bence

benim kızımında kulakları biraz kepçe,10 yaşında şu an o bile bazen söyleniyor niye böyle diye bazende sağır olsaydım daha kötü olurdu yada başkatürlü kötü bişe Allah böyle yaratmış benide diyor..bakalım daha ilerki yaşlarda ne olur bilmiyorum...

bakın bazıları benii yanlış anladı sanırım.beni estetik yaptrmaya bayılan bi kız portresi olarak görüolar.ama alakası yokkk.gercekten kmse tam olarak anlayamıo bu derdi.kimine göre güzellik hastası felan da gelebirim ama bu öle bi sorun kii beniim içinn...anlatamammm

Ben seni anlayabiliyorum gülüm!! Ama bazi ablalarininda dedigi gibi sakin ama sakin acele kararlar verip birseyler yapma..Bu estetik isinde cok iyi doktorlar oldugu gibi cokta sarlatanlar var üc bes kurus daha az verirsin ama allah korusun sagligindan olabilirsin.:nazar:

Yasin kac bilmiyorum ama inanki büyüdükce olgunlastikca her kadin vücüdunu cok daha degisik ve olumlu görüyor...17 - 18 yaslarinda bende aman suram söyle buram böyle deyip kendi kendime sorun ederdim, simdi sükür allahima saglikliyim ve heryerimide begeniyorum Jennifer Lopez popomu bile:icecream:

Mutlaka ameliyat olucam cok mutsuzum böyle diyorsan, tabikide bu senin kararindir ama dedigim gibi herseyi cok iyi düsünerek yap :kahve:

Sevgiyle:teselli:

Ben seni anlayabiliyorum gülüm!! Ama bazi ablalarininda dedigi gibi sakin ama sakin acele kararlar verip birseyler yapma..Bu estetik isinde cok iyi doktorlar oldugu gibi cokta sarlatanlar var üc bes kurus daha az verirsin ama allah korusun sagligindan olabilirsin.:nazar:

Yasin kac bilmiyorum ama inanki büyüdükce olgunlastikca her kadin vücüdunu cok daha degisik ve olumlu görüyor...17 - 18 yaslarinda bende aman suram söyle buram böyle deyip kendi kendime sorun ederdim, simdi sükür allahima saglikliyim ve heryerimide begeniyorum Jennifer Lopez popomu bile:icecream:

Mutlaka ameliyat olucam cok mutsuzum böyle diyorsan, tabikide bu senin kararindir ama dedigim gibi herseyi cok iyi düsünerek yap :kahve:

Sevgiyle:teselli:
çoookkkkk saollllll :asigim:

Canım benim hayatta şükretmemiz gereken onca sebep var ki...bence Kulakların olduğu ve duyduğun için şükretmelisin..Allah'ın yarattığını bozma bence..Seni seven olduğun gibi sevmeli..Bence şu an çok genç olduğun için bunu problem ediyorsun ama ileride güleceksin..Bence güzelliklerini keşfet..

o zaman benim yorumumda seni ilğlendirmez hemde zerre kadar ben kıza sölüyorum muhatabım sen değilsinki.... aklınca sivrilmeyemi çalışıyosun sadece gülünç oluyosun mecburmum ben sizinle aynı görüşü paylaşma sanene yahu benim görüşümden :KK70: herkez aynı düşünsün o zaman cahil... dahada alıntı yapma cvplamıcam

gulunç benmı oluyorum senmı acaba bı yazılarını oku bakalım kendı halınede gulersın belkı baktımda yenı uyesın senın gıbı arada böyle sapıtanlar çıkıyor zaten...........eger cahıl bana dıyorsan demekkı sen cahılın anlamını bılmıyorsun pardan sen ılkokul ögrencısımıydın

kızlar yazarken bile çok utanıorum belki kızcaksınız .. benm kulaklarım kepçe we bu beni inanılmaz derecede üzüyorr gercekten basına gelmeyem bilemez bu durumu.sacını baglayan kızlara o kadr imreniyorum kiii..sürekli aglıorum ...acayip derecede psikoljm bozuldu.insanlar bana bakarken acaba kulaklarımın kepçe oldgnu anladılar da mı bakıolar die düsünüorum sürekli.paronayak oldum desem abartmam..ailmin durumu ii diil acaba dewlet hast.plastk cerrahi ücretsz ameliyat yapar mı?ya da cok az ücretlii??

seninki kepce gibiymiş benimkinin tekinde şekil bozukluğu var marul gibi kıvrık:) Allah verdi bir can hesabı şükür duyması iyi:)

senınkıde gözukuyor dıceksın ama ben uye olalı 3 yıl olacak degıştırmek aklıma gelmedı 2 yılda ılkogretım okulunda anaokul ogretmenlıgı yaptım şuan oglum var ona bakıyorum............

sız nekadar terbıyesız ınsansınız sız kendınızı ne sanıyorsunuz .ızmırın göbegınde dogdum ve buyudum karsıyaka dıkkatını cekerım....

resimlerinizden ve yorumunuzdan anladığım kadarıyla doğulu veya kürtsünüz !! ahhh keşke baştan cvp vermeseymişim iyi akşamlar.....

burda çok ayıp etmişsin k.bkma ama dogulu we ya kürt die ayrım yapman çok yalnış bişi.emin ol dogulu we ya kürt olup da senden benden egitimli we saygılı o kadar çok insan war ki.........

X