çoookkk üzülüyorummmm

lawes

Rabbim sabır ver !!
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
600
6
kızlar yazarken bile çok utanıorum belki kızcaksınız .. benm kulaklarım kepçe we bu beni inanılmaz derecede üzüyorr gercekten basına gelmeyem bilemez bu durumu.sacını baglayan kızlara o kadr imreniyorum kiii..sürekli aglıorum ...acayip derecede psikoljm bozuldu.insanlar bana bakarken acaba kulaklarımın kepçe oldgnu anladılar da mı bakıolar die düsünüorum sürekli.paronayak oldum desem abartmam..ailmin durumu ii diil acaba dewlet hast.plastk cerrahi ücretsz ameliyat yapar mı?ya da cok az ücretlii??

ahbe canım allah baska dert vermesin
sakın isyan etme
kulakları duymayan insanlar var ne olursa olsun haline sükret yerimseniben

allah başkaca dert vermesin ya
gene sen kızsın saçlarından belli olmaz herhalde
benim de oğlum kepçe ben ne yapayım şimdi
valla hiç umrumda değil inan ona yakışıyor bile bence

saol canm benm öle de düsünüorum sükrediorum hersaman allaha ama .... neyse allahın izniyle güsel bi meslek sahibi oldugumda kurtulcam inş.bu sorunumdan yazın cok moral werdi bana cok saol :)

ya bence dewlt hast.felan ücretsz yapmaları lazım bunu ama .....

canım kıyamam sana! anlayabiliyorum seni..ama sen kulaklarından ibaret bir canlı diilsin ki! içinde keşfedecekleri öyle güzellikler vardır eminim..kendinle barışmaya çalış,kusurlarını sevmeyi,onlara alışmayı ögren...inan hepimizin kusurları var..
ama yapılacak bir durumun olursa da kusurdan kurtulmak için ,ki psikoloji pahasına sadece o da olur..nasıl mutlu olacaksan..
ama unutmaki,senin diğer güzelliklerini ,kulakların kapatmaya yetemez..eger yeten tipler varsa onlarda da güzel bir ruh kusuru vardır...

Kulaklarınızı beğenmediğiniz için sırf bu yüzden o ameliyat masaına yatacaksınız yani ?
Yapmayın lütfen.
Kulaklarınız için operasyon geçirdiniz diyelim yarın baktığınızda burnumu beğenmiyorum derseniz ne olacak,hoop bir daha ameliyat masası.
Eli,ayağı tutmayan,yürüyemeyen,gözleri görmeyen,kulakları işitmeyen... daha buna benzer bir çok sorunla uğraşan insanlar var.
Bunları düşünün ve sahip olduklarınız için şükredin.

oyy canim benim takma bu kadar benim arkadasimda senin gibiydi saclari hep onunde dururdu oda ameliayt oldu simdi sacini hep bagliyo hic acmiyo desem yeridir ama bi bilgim yok eger istersen ogrenebilirim bi aradigimda...

Ya ben seni anlıyorum...İnsan bir beden parçasından utanç duyduğu zaman tüm hayatı kararıyor gerçekten.Bence eğer kompleks edindiysen ve gerçekten çok kötü hissediyosan mutlaka çözüm bul

sırf bunun için ameliyet masasına yatabileceğini sanmıyorum...
bu okdarda kötü bir durum değil...
neler neler var bundan kötü insan içine cıkamayan insanlar...
buyüzden bunu kafana takıp sakın kendine dert etme...
saclarını toplamayıver yada ona göre bir kesim bunu çözümü...
dermansız dert vermesin allah

üzüldüğün şeye bak mirmirmirmir
Allah başka dert vermesin ..
benim de kulağım duymuyo bazen konusulanları anlamıyorum
senin ki kepçe ama işe yarıyor duyuyorsun kaydirigubbakcemile
Allah başka dert vermesin halimle şükür yarabbi sana :kahve:

kepçe kulak kadar kadını itici gösteren bi detay yoktur heralde mutlaka ameliyat ol canım
bu kadar itici bir yorum sahibi olmak daha büyük bir kusurdur...

sizde ''duygu aldırma'':eek:klava: operasyonu mu geçirdiniz ki!

Ben estetiğe karşı olmayanlardanım.
Bir kadın eğer vücudunun bir parçasından gerçekten mutsuz oluyorsa bence müdahale ettirilebilir, bunda bir sorun yok.

Ama sadece bir an önce bu durumdan kurtulmak adına, acele davranıp, ehil olmayan doktorlara gidip ameliyet olmak çok yanlış.
Nihayetinde bu durum senin sağlığını da etkilemiyor.

Bu yüzden bana sorarsan bu işi ucuza ve aceleye getirmek adına bir şey yapma.
Dediğin gibi bekle, iyice araştır, paranı biriktir ve gerçekten ehil ve uzman olan bir hekime danışarak yaptır.
Bu süreyi de "şartlar elverdiğinde nasılsa bu durumu düzelteceğim" düşüncesiyle geçir.
Ucunda ölüm yok...bunaltma kendini, eninde sonunda çözüm bulunabilecek bir şey.

zaten ameliyat olucak niye kandırımki ???? diğerleri güzellik forumlarında çıkmıyolar nedir bu yani ?? kendinize gelince 40 tane güzellik şeyi araştırırsınız ama !!

allah herseyı ozene bözene yaratmıştır tmm mı senı ılgılendırmez kaç tane guzellık sorunu arastırmam .hem şuana kadarda hıç böyle bı gırışımde bulunmadım.sız yasadınız galıba.ıtıcı ve kırıcılık yerıne yapıcı olun

zaten ameliyat olucak niye kandırımki ???? diğerleri güzellik forumlarında çıkmıyolar nedir bu yani ?? kendinize gelince 40 tane güzellik şeyi araştırırsınız ama !!

Arkadaşım, kendi çapında haklı olabilirsin belki ama, "NASIL" söylediğin her zaman için "NE" söylediğinden çok daha önemlidir.

Bunu hiçbir zaman unutmayalım lütfen.

saol beni anladıgın içinnn.....eeth kesinlikle bi çare bulmam lazımm hem de kesinlikleee

insanların neleri yok neleri sen olanın şeklinden rahatsız oluyorsun.. allahın verdiğine şükret duyabiliyorsan ne kadar zordur o zaman ya göremesen.. yada idrak edecek kadar düşünemsen bence buna hiç üzülmene degmezz..

X