çook heycanlıyım :( kan testi sonucu bekliyorum :(

FundaBerrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
283
1
iki testte de cok silik cıktı çizgi ama adetime daha 2 gün var , hastaneye gittik kan tahlili yaptırdık,hayırlısı olsun diyorum ama bi yandan da cok istiyorum :)
insallah hamileyimdir, iki test de hatali olamaz dimi

testin birini pazar aksamı yapmıstım,diğerini bu sabah,bu sabah yaptıgım ilkine nazaran daha belirgin ama yine de ikisi de silik,az belirgin yani

ay canım büyük ihtimal hamilesindir tecrübeli biri olarak bu zamana kadar ne kadar test yaptıysam hep tek çizgiydi 1saat öncede adet oldumhadı bakalım inşallah hamilesindir ve sağlıkla kucağına alırsın canım.....

ben adetimden 2-3 gün önce kan testi yaptırmıştım çıktı ama idrar testinde çıkmamıştı. sende 2 çizgide azda olsa belirgin çıkıyorsa gebelik inşallah vardır ne zaman çıkıcak sonucun? kaç çıktı haber verirmisin bizde tebrik edelim seni :) eşinin haberi varmı?

12 de kan verdim, 1-1bucuk saat dedi devlet hastanesi,
eşimin haberi var çizgileri beraber inceledik :)
şimdi okulda o,heyecandan ölüyorum :)

insallah önümüzdeki ay olur :) Allah hayırlı zamanda versin hepimize de canım

Sonucun çıkmadımı canım merak ettim inşallah hamilesindir hamileyizdir:)))

yok bir bucukta gidecez hastaneye,bi sürü hastanenin online laboratuar sonuclarını veren siteleri var ,kocaman ilçenin devlet hastanesinin yok ya :/
insallah hamileyizidr yaa :)

Son düzenleme:
ağlıycam şimdi valla biz 7 gündür korunmayı bıraktık daha önce ne doğum kontrol hapı nede başka bişey kullanmadım eşim dışarı yöntemini kullandı acaba ilk seferde tutarmı benim batıma çok var daha 29 ekim ama ben dayanamam heralde 1 hafta öncesinden kan testi yaptırırım :) hakkımızda hayırlşısı ne ise o olsun Allahım hayırlı sağlıklı evlatlare nasip etsin bize

amin biz üç aydır deniyorduk,zaten üç aylık evliyiz :) insallah olur ikimizde buraya yazarız :)
1bucuk olsun da gelsin eşim gidelim alalım sonucu testler hata veriyor diye sevinemedik bile korkudan

kızlarrrr hamieyim :)
Allah'ım sana binlerce sükür,isteyen herkese nasip etsin güzel Allah'ım :)
27,23 cıktı,2 haftalık gorunuyor :)

oley oley oley çok sevindim ya bana da versin ALLAH ım ya ne olur çok sevindim canım şuan ağlamak üzereyim bende istiyorum
ben 1 sene 1 aylık evliyim 8 gündür başladım ne olur yaaaaaaaaa

tebrık edıyrummmmm rabbım bızede nasıp etsın ınsalllah bu duyguyuuu..bıze dua edermısın..suan ne kadr mutlusundurrr negzlll sevındım..keşke bzde boyle mutlu oalabılsekkk....kafayı ymk uzereyımm

oy oy çok sevindim ya allah kucağına almayı nasip etsin eşinin tepkisi ne oldu sevindimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…