Combinol

anneadayi3110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
247
56
21
Arkadaşlar merhaba. Ben de polikistik over var ve progesteron çok düşün dendi doktorum combinol başlamamı istedi kullananlar deneyimlerini yazabilir mi 1 yılı aşkın suredir çocuğum olmuyor

Arkadaşlar merhaba. Ben de polikistik over var ve progesteron çok düşün dendi doktorum combinol başlamamı istedi kullananlar deneyimlerini yazabilir mi 1 yılı aşkın suredir çocuğum olmuyor
Bende bir aydır combinol kullanıyorum kilo vermemi kolaylaştırdı diyebilirim biz de 1 yıldır uğraşıyoruz çocuk için umarım en kısa zamanda güzel haberler alırız

Bende bir aydır combinol kullanıyorum kilo vermemi kolaylaştırdı diyebilirim biz de 1 yıldır uğraşıyoruz çocuk için umarım en kısa zamanda güzel haberler alırız
Ben bir hafta kullanabildim sadece ilaca başlamadan önce hamile kalmışım soğan suyu denemenizi tavsiye ederim
sizin adınıza sevindim nasıl yapacağım bilgi verir misiniz

Ben adetim bittikten sonraki gün sabah aç karnına soğanı dörde bölüp kaynatıp su sarılaştığında ılıması için biraz beklettim soğumasın ama sıcak da olmasın sonra süzüp için yarım saat sonra kahvaltı yapın. Benim midemi bozduğu için üç gün yapabildim ama dayanilirseniz bir hafta yapın daha sonrasında yapmaya devam etmeyin 6 ay yapılmamalı diyorlar sonrasında. Adetin biter bitmez gün aşırı ilişkiye başkayın yumurtlama günlerini beklemeyin

Merhaba, soğan suyu içtikten sonra yumurtlama döneminde kasık ağrısı falan yaşadınız mı . Ben de bu ay soğan suyu içtim . Yumurtlama döneminde çok fazla alt karın ve kasık ağrısı yaşadım. Üç dört gün sürdü ağrısı. Hatta acaba soğan suyu bişey mi yaptı diye korktum. Şuan geçti . Bat 14 ağustos

Benim oldum olası tahmini yumutlama zamanlarımda ağrı olur o yüzden soğan suyundan oldu diyemem

Merhaba bende de pko var ergenlikten beri vitamin iyi kullandığınız içinde inositol olan her vitamin iyidir içinde inositol yüksek olanı tercih ederseniz daha. Etkili olabilir bu arada eşiniz de sperm testi versin yapmadıysanız en büyük sıkıntı o oluyor aslında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…