çok zayıf olupta hamile kalanınız oldumu?acil cevap verirmisiniz..

mkr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2012
192
36
slm arkdaşlar ben 41 kilioyum ve 30 yaşındayım çok zayıfım:KK43: 6 aylık evliyim ve hiç korunmadık bugün adet olmam gerekiodu ve olmadım gebelik testi yaptım negatif çıktı.doktorada gitmiştim hiç bir sorunum yokmuş acaba zayıflıktanmı olmuo:KK43:(

Zayıflıkla ilgisi yoktur bence, benim kardeşimde çok zayıf, sen gibi. Ama çocuğu oldu. Biraz zamana bırak tatlım, olur inşallah. Bende 6 aylık evliyim,bizde bebek istiyoruz, son 2 aydır korunmuyoruz, inşallah taz zamanda çocuklarımızı alırız kucağımıza:KK19:

Benim gorumcemde çok zayifti tatlim evlendi 2 hafta sonra hamile kaldi 47 kiloydu hamile kaldiginda boyuda 165 ti bende cok kiloluyum die gynekologum zayifla diyor daha kolay hamile kalirsin diyor ama bi yerde okumustum normal kilolu kadinlar cok zayif ve sisman kadinlara gore daha cobuk hamile kalabiliyorlarmis

rabbim tez zamanda kucagimiza hayirli evlatlar verir

tşk ederim arkadaşlar... inş. dediğiniz gibi zayıflıkla alakası yoktur ve en kısa zamanda hayırlısıyla hamiş haberlerimizi alırızz..

canım arkadaşım 40 kiloydu ve 30 yaşında doğurduu bunun kiloyla alakası yok

42 kiloyla hamile kaldım ben canım zayıflıkla alakası olduğunu sanmıyorum :KK3:
korunmayı bıraktıktan 3 ay sonrada hamile kaldım
bikaç gün içinde tekrar dene testi bence hala olmadıysan kan testi yaptır hamilelik varsa kesin çıkar zaten ki inşallah vardır
rabbim gönlüne göre versin inşallah ..

zayıf kaınlar hamile kalmayacak die bişey yok canım çevremede senin kadar zayıf olan çok var ve hepside anne oldu...

benim halam ben bildim bileli zayıf afederseniz çöp gibi kemiğin üstünde sadece deri varmış gibi o kadar zayıftı evlendi 2 tane kızı var maşşaallaahhh boyu kadar gayet sağlıklı hem sıgara ve cay çok tüketiyordu ona rağmen kaldı korkmaa :)

ayyyy kızlar çok tşk ederimm içimi rahatlattınız bana hep zayıfsın o yüsden olmuo demişlerdii şimdi çok rahatladımm:)) evet hala hasta olmadım pazartesi gününe kadar beklicm ozamanda olmassam doktora gitcem inşş bu seefer hamileyimdirr.. Allahım isteyipte olmayan herkese nasip etsin, herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versinn... tekrar tekrar tşk ederimm sizlere gerçekten çok rahatladımm...

canım bende evlendiğimde 44 kiloydum mayısta evlendik ve hiç korunmadık agustosta hamile oldugumu ögrendim ve 64 kilo ile doguma gittim şimdi dünya tatlısı 11 aylık bi kızım var Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin siznde en kısa zamanda olur inşallah merak etme

bende hep 47-8 kiloyum hep.şubatta hamiiş olmuştum bebiş gelişmedi 6 haftalık kalbi atmadı aldılar..annem acaba bünyemi kaldırmadı ddi.

kiloyla alakası yoktur..içini ferah tut sende..allah ne zaamn isterse o zaman olur.

canım bende evlendiğimde 44 kiloydum mayısta evlendik ve hiç korunmadık agustosta hamile oldugumu ögrendim ve 64 kilo ile doguma gittim şimdi dünya tatlısı 11 aylık bi kızım var Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin siznde en kısa zamanda olur inşallah merak etme

Allah bağışlasınn canım sağlıklı uzun ömürler versin bebişine.. tşk ederimm bu arada aminnnn diorum kocamannnn :))darısı başımıza ozaman inş. kısa zamanda:))

bende hep 47-8 kiloyum hep.şubatta hamiiş olmuştum bebiş gelişmedi 6 haftalık kalbi atmadı aldılar..annem acaba bünyemi kaldırmadı ddi.

kiloyla alakası yoktur..içini ferah tut sende..allah ne zaamn isterse o zaman olur.

geçmiş olsunn canım.. inş Allahım en kısa zaman tekrar bebiş nasip eder ve isteyen herkesin gönlüne göre versinn(amin)

cnm bende zayıf olmakla alakası olduğunu düşünmüyrum bende zayıfım hatta bana kadın doğumcum biraz kilo al demişti diyetisyene fln gittim ne yaptıysam yok alamadım sonra aralıkta hamile kaldım 7 haftalıkken düşük yaptım ama hamiş kalır kalmaz 3 kilo aldım :KK9::KK9::KK9:annem benden daha zayıfmış hamile kaldığında

cnm bende zayıf olmakla alakası olduğunu düşünmüyrum bende zayıfım hatta bana kadın doğumcum biraz kilo al demişti diyetisyene fln gittim ne yaptıysam yok alamadım sonra aralıkta hamile kaldım 7 haftalıkken düşük yaptım ama hamiş kalır kalmaz 3 kilo aldım :KK9::KK9::KK9:annem benden daha zayıfmış hamile kaldığında

bende cok zayıfım boyum 1.78 kg 64 yani uzuuun ince bende 6 haftalık düşük yaptım ama alakası varmı bilemem :):nazar:

bende cok zayıfım boyum 1.78 kg 64 yani uzuuun ince bende 6 haftalık düşük yaptım ama alakası varmı bilemem :):nazar:

cnm düşüğümün kiloyla alakası yoktu seninkininde yoktur 12.haftaya kadar çok sık olabiliyor bi nevi vücudun savunma mekanizması gibi eğer yolunda gitmeyen bişey varsa müdahele ediyor bana bu şekilde açıklama yaptılar yani,bende 170 boy 50 kiloyum:KK53:

cnm düşüğümün kiloyla alakası yoktu seninkininde yoktur 12.haftaya kadar çok sık olabiliyor bi nevi vücudun savunma mekanizması gibi eğer yolunda gitmeyen bişey varsa müdahele ediyor bana bu şekilde açıklama yaptılar yani,bende 170 boy 50 kiloyum:KK53:

Birde Dr. Düşüğün üzerine 6 ay korunun dedi korunduk daa bu seferde bi yaklasık 6 aydır korunmuyoruz olmuyor ya her ay var sanıyorum ama yok vallahi :KK43: sanada oldu mu düşük sonrası ? yine bu ay ümitliyim gerçi :)

bak hatta resmini ekledim :) hala zayıfffff

Eklentiler

• $420477_207654062670016_100002762719369_289995_597527758_n.jpg
    $420477_207654062670016_100002762719369_289995_597527758_n.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 90
X