çok yeni hamileyim...süreç çok tuhaftı..anlatayım...:)

ngsy32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
22
2
Merhaba kızlar. çok kısa bir süredir takılıyorum buraya ama paylaşılan bilgiler sayesinde çok şey öğrendim. Eşimle ilk defa bu ay denedik bebek yapmayı. Ovulasyon tarihim 19 nisandı. 20 nisanda birlikteliğimz oldu. Ve tabi öncesindede sonrasındada devam ettik birlikteliğe. 21 nisan itibariyle belirtiler yaşamaya başladım. Abartısız söylüyorum. Sağ göğsüm acayip hassaslaştı solda pek bişi yoktu. Bacak ve bel ağrım çok fazlaydı. Kendim mide hastası olduğum için ilaç yazdırmak istiyordum şayet hamile değilsem o yüzden biraz acele ettim. Idrar testlerine başladım hepsi negatif çıkıyordu.idrar testi almaktan eczaneyi zengin ettim. 26 nisanda yani ilişkiden 6 gün sonra kanda gebelik baktırdım. 0.41 çıktı yani gebelik yoktu. 27 nisanda evde bir tane idrar testi kaldığını farkettim.gözüme takılıp duruyodu..amannn bunuda yapimmde atayım çöpe gözüme takılıp durmasın dedim.testi yaptım 5 dk bekledim 2 . çizgi çıkmadı.. Attım çöpe..bikaç saat sonra yemek yaparken çöp poşetini açtım çöp atmak için test gözüme takıldı çift çizgi olmuştu. Yok dedim üzerinden dakikaler geçti geçerli değildir. Gittim eczaneden 4 tane daha aldım. 2 tanesini hemen yaptım çift çizgiydi. Diğerine 2 gün sonra 29 nisanda yaptım. O da çift çizgiydi. Anlayamamıştım..kanda nasıl olurda negatif çıkarda idrarda pozitif hemde 1 gün sonra diyordum. Hatta buradaki topiclerede yadım bu konuyu. 1 mayısta kan adet olmam gerekiyordu olmadım. 1 mayıs günü akşamüstü ani bir kararla kan vermeye gittim.sonuç ertesi güne kaldı. Yani dün.. Dün sonucu aldım 173.41 olmuştu.doktor çok yeni olduğunu söyledi.bugün tekrar bakılacak. 2 ye katlaması gerekiyormuş ya..işte böyle kzlar..duygularımı sorarsanız..şaşkınlık ağır basıyor..ben birazda doğum yapmaktan korkan bir insanım..haberi aldığımda korkuyada kapılmadım değil...allah güç kuvvet verir inşallah.. Darısı sizlerin başına..

Hayirli olsun hemde olk denemede .bravo.bwnimde 9-10nisan gibi ins ALLAH diyorum hayirlisi.mybaeek cuma gunu insa ALLAH ben ve tum isteyenlwrde hamile kalip saflicakla.hayirlisiyla dunyaya getirebiliri.

hayırlı olsun benimde ilk denemede olmuştu ama maalesef gelişimi devam etmedi aldırdık.
bu ay tekrardan başlıyacaz çalışmalara,inşallah hemen hamile kalırım.
sende kalp atışını duyana kadar çok bağlanmamaya çalış canım,Allah devamını nasip eder inşallah.

merhaba canım öncellikle sağlıklı güzel bir hamilelik,doğum ve bebiş. Yaşama Yolculuk Anne Karnında Yaşamın Öyküsü 1 - YouTube bu linki izle cnm bence her çift izlemeli bir belgesel 5-6 bölümlük. bence sen testi yapmakta erken davranmışsın ve bebeğin rahime iyice yerleştikten sonra test pozitif çıkmış. fikrimi paylaşmak istedim. isteyen herkese Allah ım sağlıklı bebekler versin

Süper yaa aynı benşm gibisin bende oyle test aldımmı abartırdım habire yapıp dururdum, sabah akşam :) kanda aslında ilk baktırdıgında degerin yukselmeye baslamıs. Sonra birden fırlaynca idrarda da cıkmıstır.. Haırlı ugurlu olsun saglıkla alırsınız inşallah kucagınıza :))

X