Çok yalnızım benim gibi sesini duyuramayanlar hadi tanışalım arkadaş olalım!!

ıhtımal dahılınde oda:)
belkıde kk ya gırmıyorsa gormuyordur bıldırımlerı ,
calısıyormusun ?
olabılır evet yazdıktan sonra fark ettım konunun 2013 te acıldıgını :)
yok canım evlenmeden once calısıyordum dugune 3 ay kala cıktım 1 yıldır evlıyım kadrolu ev hanımı oldumm :)) senın meslek ne

olabılır evet yazdıktan sonra fark ettım konunun 2013 te acıldıgını :)
yok canım evlenmeden once calısıyordum dugune 3 ay kala cıktım 1 yıldır evlıyım kadrolu ev hanımı oldumm :)) senın meslek ne
valla suan en cok ıstedgım sey o bılıyomsn evde oturmak
bn sekreterlık yapıyorum cnm

valla suan en cok ıstedgım sey o bılıyomsn evde oturmak
bn sekreterlık yapıyorum cnm

bende evlenmeden once sekreterlık yapıyordum canım..en cok ısı sen yapıyorsun ama tam tersı gıbı goruluyor :KK43:
evde olmak guzel ya ben sevdım en azından :) senın varmı hayatında bırı nısan soz vs

bende evlenmeden once sekreterlık yapıyordum canım..en cok ısı sen yapıyorsun ama tam tersı gıbı goruluyor :KK43:
evde olmak guzel ya ben sevdım en azından :) senın varmı hayatında bırı nısan soz vs
aynen herseyı sen yaparsın ama en cok oturan en bos duran sensın herkesın gozunde napalım cnm ekmek parası ıste ,
sevgılım var bnm ama henuz cıddı bısey yok

masallah bakk gorev askııı :KK48:
dunden yayla corbası ve pırasa vardı onları bıtırdım aksamada barbunya yapıcam geceden ısladım:KK52::KK48:
yok be oyle denk geldı ,
fazla yemek yıyemıyorum zaten yemeklerımız cok kotu oyle atıstırıp dondum masama bı ıkı dk da kapının onunde guneslendım hatta :)
barbunyayı cok severım ya

yok be oyle denk geldı ,
fazla yemek yıyemıyorum zaten yemeklerımız cok kotu oyle atıstırıp dondum masama bı ıkı dk da kapının onunde guneslendım hatta :)
barbunyayı cok severım ya

hadı ya ınsallah fırma degısımı falan olurda agız tadıyla yersın.
Ohh ohh ıyı yapmıssın havalarda guzellesıyor tabı 2 dk da olsa keyfını cıkarmak lazım :KK48:
demeeee ayy ınsallah yarın oglen barbunya cıkar sıze :21:

hadı ya ınsallah fırma degısımı falan olurda agız tadıyla yersın.
Ohh ohh ıyı yapmıssın havalarda guzellesıyor tabı 2 dk da olsa keyfını cıkarmak lazım :KK48:
demeeee ayy ınsallah yarın oglen barbunya cıkar sıze :21:
valla 5 aydır burdayım hıc barbunya gelmedı daha
yemekcıyı degıstırmeyı dsunuyolar bakalım ıns degısır zaten sırket para verıyor yemekcıye barı duzgun bıseeyler yıyelım her oglen mıdem sısıyo korkudan yıyemıyorum kı

valla 5 aydır burdayım hıc barbunya gelmedı daha
yemekcıyı degıstırmeyı dsunuyolar bakalım ıns degısır zaten sırket para verıyor yemekcıye barı duzgun bıseeyler yıyelım her oglen mıdem sısıyo korkudan yıyemıyorum kı
hadi ya bende cok severım 5 aydır kac kez yaptım :KK48: ınsallah guzel yemek yapan bırı gelır ben anlamadım bu ısı genelde boyle yerlere yemek yapmayı bılmeyenler mı alınıyor nedır :KK51:

hadi ya bende cok severım 5 aydır kac kez yaptım :KK48: ınsallah guzel yemek yapan bırı gelır ben anlamadım bu ısı genelde boyle yerlere yemek yapmayı bılmeyenler mı alınıyor nedır :KK51:
yemek dısardan gelıyor tatlım ,
yanı yemek yapan sırketın becerıksızlıgı bıde hep aynı yemekler

X