çok üzgünümmm

eyllull80

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
19
0
43
bugün kan testi yaptırdım yeniden 289 çıktı yani hamile değilmişim ilk yaptırdığımda 394 çıkmıştı hayal kırıklığı yaşadım ve adet te olmadım teyzem adet olmazsan ve çok küçükse bekle bakalım dedi olabilir mi kızlar böyle birşeyayın 17 si ovaluasyon günümdü [mayıs] kan testinde yanlışlık olabilir mi yoksa benim ki boş umut mu:1no2:

canım hiç dr agittinmi .keseye falan baktırsaydın .. senin dediğine göre bebeğin son adet tarihine göre 6 haftalıkmı.

Son düzenleme:
Canim Pek Anlayamadim Ama Düştüğüne Göre Değerler Kimyasal Bi Gebelik Yaşiyorsun Umarim Yanliştir Hakkinda Hayirlisi Olsun
BİRDE TESTİ TEKRAR DENE BİR ARKADAŞIN DEĞERİ DÜŞÜP TEKRAR YÜKSELMİŞTİ VE HAMİŞTİ...
HADİ BAKALIM HABERLERİNİ BEKLİYORUZ

cuma günü dr gideceğim umarım öyle bişeydir hamileyim zannedip çok hazırlamıştım. aslında hala sanki hamileymişim gibi geliyor sanırım kabullenmek istemiyorum

bugün kan testi yaptırdım yeniden 289 çıktı yani hamile değilmişim ilk yaptırdığımda 394 çıkmıştı hayal kırıklığı yaşadım ve adet te olmadım teyzem adet olmazsan ve çok küçükse bekle bakalım dedi olabilir mi kızlar böyle birşeyayın 17 si ovaluasyon günümdü [mayıs] kan testinde yanlışlık olabilir mi yoksa benim ki boş umut mu:1no2:

:1shok::uhm::uhm: eylulcum canim bu cok tuhaf bir durum ya.bu degerlere gore hamis olman gerekiyor.Kim dedi sana degilsin diye?:eek:klava:Ben anlamadim valla:çok üzgünüm:.2 gun bekle yeniden yaptir bence.kaninda 300 UI ciktiysa eger 3-4 mu haftalik hamis olman gerekiyor.yanlismiyim arkadaslar ya ?????????????

Evet Hamile Olmasi Gerekiyoda Anladiğim Kadarila Değeri Düşmüş Bu Yüzden Kimyasal Gebelik Olma Ihtimali Var.. Birda Cnm Testlerini Ayni Labaratuarda Yaptirmaya çalişş... Benimdrçböyle Söylemişti....... Gebeliğin Devami Içi Değerin Tekrar Yükselmesi Lazim.

Umarim bir yanlislik olmustur.yeniden yap kan testini eminim ki yuksek cikaryerimseniben moralini de yuksek tut bizi de haberdar et degerlerinden olurmu kendine cok dikkat et

Son düzenleme:
bilmiyorum ki dra cuma günü gideceğim dediğiniz gibidir değer düştüğü için değilsin dedi gerçi dr değil orda telefonlara bakan kız söyledi değilsin diye bende çıktım doktora sormadım bile bu nedir diye hayırlısı olsun cuma günü alırım artık kesin cvbı

bilmiyorum ki dra cuma günü gideceğim dediğiniz gibidir değer düştüğü için değilsin dedi gerçi dr değil orda telefonlara bakan kız söyledi değilsin diye bende çıktım doktora sormadım bile bu nedir diye hayırlısı olsun cuma günü alırım artık kesin cvbı

O kiz bence telefonlara bakmayi billiyor sadecesırnaşık şeysen doktoruna sor ve yeniden test yaptir.kaninda o kadar HBG hormonu bulunduysa demek ki hamissin ben bile dr degilim ama eminim yani :dance:.Degerin eminim yukselecektir bir yanlislik olmustur. ikinci testi ne zaman yaptin ilkinden sonra???

3 gün sonra yaptırdım ilkinde dr sana bişey söyleyemem demişti değerinin yükselmesini beklicez demişti pozitife yakın demişti ama bugün düşmüş benmde girmedim yanına moralim çok bozuldu

moralini hic bozma yuksek tuta.s kolay degil biliyorum ama iyi seyler dusun ki her sey guzel olsun. Dr pozitife yakin demesi de salaklik yani 300 UI degeri 3-4 haftalik hamissin demek yani kesin pozitif.stress yapma bak goruceksin dr gitiginde ki tavsiye ediyorum baska bir doktora gorun,yerimseniben degerin yukselmis olucak. Hem bebisi kaybetmis olsaydin(allah korusun) kanaman olurdu bence boyle dusun. tamam mi?Şeniz

bencede testi tekrarla hcg değerlerine birde intenetten bak istersen ben değeri 54 çıkıpta hamile olan birisini tanıyorum inşallah öyledir

canım degerlere gore hamıssın ama degerler dusmus canını sıkmak ısteem ama kımyasal gebelık olabılır yınede hayırlısı olsun ıns guzel haberle gelırsın

adetim 10 gü,n geçti kızlar yarın gidiyorum doktora umarım dediğiniz gibidir hepinize teşekkür ederim desteğiniz için moralim bayağı bir düzeldi hepinizi çook öpüyorum

X