Çok üzgünüm

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu , ikiz annesi ❤️
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Mart 2008
6.002
5.086
Kızlar anneannemin kedisi bugün öldü.. Nasıl üzüldüm anlatamam.. balkondan düşmüştü veteriner omuriliği zedelenmiş felç demişti anneannem bakmaya razı geldi yine bakıyordu ama tuvaletini yapamadı1 hafta boyunca karnı şişti götürdük yine ilaç verdiler kullandık ama kaybettik.. hala gözümün önünde..

Kızlar anneannemin kedisi bugün öldü.. Nasıl üzüldüm anlatamam.. balkondan düşmüştü veteriner omuriliği zedelenmiş felç demişti anneannem bakmaya razı geldi yine bakıyordu ama tuvaletini yapamadı1 hafta boyunca karnı şişti götürdük yine ilaç verdiler kullandık ama kaybettik.. hala gözümün önünde..

basın saolsun gulum yha allah sabır wersın haywan sewgısı bambaskasenağlama

çok üzüldüm...
malesef bizimde böyle bir anımız var:KK43:
kedimiz yıllar evvel 2 kere düşmüştü evimizin camından:KK43:
ilkinde sapasağlamdı ama 2 de bizde kaybettik malesef...
seni çok iyi anlıyorum yanii

Aynen canım bizimkide 2. kez düşüyor ilkinde hiç birşey olmamıştı ama bu sefer.. olcakmış demekki resimleri var bir sürü bakamıyorum bile..

benımde morelım çok bozuk bır tanıdıgımızın terrier cinsi benım oğlumun aynısından bır kopeği vardı bu gun haberını aldım kı ölmuş zaten yaşlı ve seker hastasıydı nasıl uzgunum anlatamam cok uzgunum gözumun önunden o tatlılıgı o güzellıgı masumluğu gitmıyo

bu arada allah sıze sabır verın başınız sağ olsun boyle bır acı yaşamadım ama hayalı bıle korkunç gelıyo benım oğluma bışey olsa dayanamam allah yardımcınız olsun o melek oldu gıttı bu kacıncı camdan balkondan dusme vakkası boyle ya cok uzucu cok bunları okuyunca bazen ıyıkı kedı sahıplenmedım dıyorum ben zaten yukseklık korkusu olan bırıyım camda balkonda tepelerde görunce cok daha beter olurdum herhalde boyle bı sonu allah hepımızden uzak tutsun arkdaslar allh hepınızın meleklerıne uzun ömurler versin size ve annanenizede sabır versin

X