çok üzgünüm

bebeksever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
14
0
merhabalar herkese ben 10 ay önce bebegimi kaybettim dogumdan hemen sonra kalbi durdu ve kurtaramadı doktorlar,sezeryan oldum doktorlar 6 ay DAN SONRA HAMİLE KALABİLİRSİN DEDİLER BİZDE BEKLEDİK EŞİMLE 10 AY oldu 6aydan sonra hep bekledik işte bu ay diger ay derken 10 ay oldu ama halen hamile degilim doktora gittik işte bi sorunmu var diye ufak bir kist oldugunu söyledi buda zamanla geçer dedi hamilelige engel degilmiş ancak 1 yıl bekledikten sonra eger hamile kalamzsan ilaç uygularız dedei bende çok üzülüyorum acaba hamile kalamıyacakmıyım çocugum olmuyacakmı sizden yardım istiyorum ne yapmalıyımkafamçokkarıştıÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Allah tez zamanda hayırlısı ile bebek verir inş üzülme :) ama konunu gebelikle alakalı bölüme taşıyim emi

canim ne denir bilmem ki. Allah sabir versin.

Bebek meselesine gelince. canim sen saglikli ve normal bir sekilde hamile kalabilmissin. simdi ise kalamamanin tek sebebi bu bebegi cok istemen ve stres yapman. emin ol bebegin sana gelecek. sen 4 aydir deniyorsun anladigim kadari ile. bebegi kaybedeli 10 ay olmus. 4 ay kisa bir zaman. olur merak etme. bir kac aya kadar senden guzel haberleri aliriz. hamile kalamama gibi bir durumun yok. kist de engel degil emin ol.

Canim endiselenmene gerek yok..benim de henuz bebegim yok ama bahsettigin olay kistle alakali degil ..inan bana Kibele arkadasimizin da degindigi gibi olay tamamiyle psikolojik..Yani kafayi surekli bu konuya takinca olmuyor..dilerim en kisa zamanda bebegin gelir ve saglikla sihhatle bebegini kucagina alirsin insallah..

cok geçmiş olsun güzelim cok züldüm bebeğini kaybetmene.

benim bir kız arkadasım 4 yaşında kızı var tekar bebek istiyordu korunmayı bıraktı 1,5 sene bebeği olmadı hemde daha önce cocuk yapmış olmasına rağmen ve 1,5 senenin sonunda hamile kaldı suan doğumunada bir ay bile kalmadı yani üzülme böyleşeylere sıklıkla rastlanabiliyo sen sakin olmaya çalış ve kafandaki bebek arzusunu biraz hafifletbak görürsün ozamn yani kendini şartlama:hooray::hooray: sonunda zafer senin olacak

Allah sabır versin canım
her şeyin bir zamanı vardır
en kısa zamanda bebeğine kavuşursub inşallah

canım yaaa mevlam sabır versin...gerçekten üzüldüm ama korkma...sadece kafana takma yeter.bu ay kaldım şu ay kalacağım diye stres yaparsan etkiler.ben 1 sene uğraştım :) hep kafama taka taka hamile kalamadım.en son arkadaşım söyledi stres yapma zamana bırak die.bende hiç umursamadım,mevlam zamanını bilir dedim ve inanırmısın 2 aya kalmadan hamile kaldım...gerçi bebeğim karnımda 9 haftalıkken kalbi durdu ama şimdi yine hamileyim...HAMDOLSUN.....MEVLAM ıSTEYEN HERKESE HAYIRLISIYLA EVLAT NASıP EYLESıN ıNŞALLAH.inanın sürekli dua ediyorum bebek isteyenler için...
Ben sadece şunu biliyorum:yüce rabbim açılan eli boş çevirmez...o en güzelini en uygun zamanda verir...ALLAH HEPıMıZıN YAR VE YARDIMCISI OLSUN....

X