Çok üzgünüm çok umutlanmıştım

mehlikamirac

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
90
21
30
Kızlar merhaba tamamen üzüntümü paylaşmak birine anlatmak için açtım konuyu
1 yıldır korunmamıza rağmen gebe kalamıyorum bu ay nedense çok umutluydum yumurtlamayı takip ettim sonrasında kasıklarda sancılar iştah açılması koku hassasiyeti vs vs olunca çok sevinmiştim dün kan verdim bat Dan 2 gün önce, yumurtlamadan 6 gün sonra oluyor 1.20 çıkmış sonucum
Allah hayırlısını versin tabi ama insan üzülmeden de yapamıyor 😔
Böyle olupta değeri yükselen var mı

1 yıldır korunmamıza rağmen gebe kalamıyorum bu ay nedense çok umutluydum yumurtlamayı takip ettim sonrasında kasıklarda sancılar iştah açılması koku hassasiyeti vs vs olunca çok sevinmiştim dün kan verdim bat Dan 2 gün önce, yumurtlamadan 6 gün sonra oluyor 1.20 çıkmış sonucum
Ben ilk gebeligimde kan verdim çıkmadı bir hafta sonra adetde olmadım test yapdim ondada çıkmadı bı kaç gün sonra doktora gitdim hamileydim. Rabbim senide sevindirsin inseAllah

Bence hala umut var. İnşallah güzel haber alırsın. Ben batdan iki gün önce kan verdim 0.20 çıktı. regl olamadım. Batdan 3 gün sonra erken gebelik testi yaptım çıkmadı. Hala regl olamadım. Batdan 4-5 gün sonra kan verdim 53 çıktı

Bence hala umut var. İnşallah güzel haber alırsın. Ben batdan iki gün önce kan verdim 0.20 çıktı. regl olamadım. Batdan 3 gün sonra erken gebelik testi yaptım çıkmadı. Hala regl olamadım. Batdan 4-5 gün sonra kan verdim 53 çıktı
Yumurtlamanın üzerinden 6 gün geçipte hiç yükselmemesi umudumu kaybettirdi açıkçası
2-3 veya 4 görsem bi umut diyecektim ama 1.2 çıktı 😞

X