çok üzgünüm bir yardımcı olurmusunuz lütfen

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar çok acemiyim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. ya 2 hafta önce partnerimle birlikte olduk ertesi gün hapı kullandım. 2 gün önce yine ilişkiye girdik iki kere affedersiniz ama içime boşaldı. hap alamadık. hastalığım biteli 3-4 gün falan oldu hamile olup olmadığımı nasıl öğrenebilirim? sizce hamilemiyimdir birde belirtiler mide bulanması gibi ne kadar zaman sonra ortaya çıkar

hastaligin geldi ise hamile degilsin sanirim canim..ama emin olmak istersen idrar testi yap.

idrar testi yapmalısın canım yada kan testi onda bir haftalık dahi olsan öğlenebilirsin mide bulantılarını beklersen ooo öğrendiğinde iki buçuk 3 aylık olabilirsin sen kan testi yap bence bide sana tavsiye lütfen çok dikkatli ol bu hafife alıncak bi konu değil allah korusun aldırmak zorundada olabilisin.bu katillikten başka bişi değildir.

canım hasta olduysan bence deilsindir ama en güvenilir olan kan testi bence biran önce yaptır ve korunma yollarını öğren ben 3 yıl konturol hapı kullandım ve çok memnunum.adı jasmine hormon seviyesi çok düşük.yan etkisini görmedim.

yanlış anlaşıldım galiba ben hastalığım bittikten sonra tekrar ilişkiye girdim o zaman hamile kalmaktan korkuyorum

adetine yakın kan testi yaptırabilirsin
en doğru sonucu o verir

Adet bitiminden sonra bir hafta içinde kadında yumurtlama olur dolayısıyla ilk 5 gün tehlikesiz denir. Ama korunduğunuza göre hamileik istemiyorsunuz o halde idrar ya da kan testi yaptırmalısınız. Bulantı her hamilelikte görülmeyebilir bir de geç başlayabilir. En mantıklısı bir sağlık merkezinde kan ve idrar tahlili yaptırıp kesin netice almak. Gönlünüzce bir sonuç almanız dileğiyle...

ilişkiye girdiğin tarihten 15 gün sonra kanda gebelik baktırırsan çıkar... tekrar ilişkiye girme ve bekle.... mide bulantısı gibi belirtiler 6 haftalıkken başlıyor..

kızlar hastalandım, ama akıntım az geldi yani bana da öle gelmiş olabilir. hamilelik testi yaptıramıyorum çok korkuyorum

bana pek inandırıcı gelmediniz egitimli bir bayansınız cahil degilsinizki.neden korkuyorsun test yapmaya korunmasız ilişkiye girebiliyorsan hamile kalmayıda göze almış sayılırsınız.dogum kontrol hapı kullanın yada partneriniz prezervatif kullansın.yada hap kullanmak zor geliyorsa gidin 3 aylık dogum kontrol ignesi olun.17 yaşındakiler gibi davranmışsınız ilginç..

bu ara da ertesi gun hapı sürekli kullanılmaz ayda en fazla iki kez kullanılır o bile zararlı.

yurdaer canım ben seni anlayamıyorum açtığın konular ve sen çelişiyorsunuz.
hem gayet basit git al bi test yap.yada korunun bundan böyle.hem senden çok hoşnut olmayan 10 yaş büyük sevgilinden hamile kalmamaya çalış ..

evlimisin bekarmısın belli değil arkadaşım. sevgilim diyorsun partnerim diyorsun. evli olsaydın böyle yazmazdın. açıkca söyle sevgilim de ne var bunda senin ilişkiye girmeni eleştirecek değiliz. ne sitersen onu yaparsın bu senin hayatın. bebek değilsiniz ilişkiye girmeyi bilen korunmayıda bilir.

X