çok üzgünüm..bana bilgi verirmisiniz:(

istem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
87
0
ilk olarak konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.forumda yeniyim çünkü.

arkadaşlar ben yaklaşık 7 ay önce ilk gebeliğimi mecburen sonlandırmak zorunda kaldım ve kürtaj oldum.çok ağladım bunalıma girdim.ve çevremdekiler ilk gebelikte kürtaj olduğum zaman birdaha bebeğimin hiç olmayacağını olursa bile bunun çok zor bir ihtimal olacağını söylüyorlar.bu gerçekten doğru mu?her gece rüyamda görüyorum.masmavi gözlü bir erkek çocuğu seviyorum okşuyorum öpüyorum ve gidiyor..kurtların köpeklerin parçaladığını görüyorum bazen kanlar içinde elime veriyorlar depresyona giriyorum heralde...çok üzülüyorum yavrumasenağlamakollarıma alamadım saramadım yavrumusenağlama

arkadaşlar ben yaklaşık 7 ay önce ilk gebeliğimi mecburen sonlandırmak zorunda kaldım ve kürtaj oldum.çok ağladım bunalıma girdim.ve çevremdekiler ilk gebelikte kürtaj olduğum zaman birdaha bebeğimin hiç olmayacağını olursa bile bunun çok zor bir ihtimal olacağını söylüyorlar.bu gerçekten doğru mu?her gece rüyamda görüyorum.masmavi gözlü bir erkek çocuğu seviyorum okşuyorum öpüyorum ve gidiyor..kurtların köpeklerin parçaladığını görüyorum bazen kanlar içinde elime veriyorlar depresyona giriyorum heralde...çok üzülüyorum yavrumasenağlamakollarıma alamadım saramadım yavrumusenağlama

hayir cnm cok sacma bir sey bu tam tersi kurtajdan sonra cabuk hamile kalinir ruyalarida gormen normal cunku hala dusunuyorsun ama merak etme isallah en kisa zamanda hamile kalirsin hayatim

ayy ne saçma düşünceler bunlar?tabiki olacak çocuğun böyle şeyler düşünme.Ve rüyaların hiç iyi değil.psikolojik destek al.allah yardımcın olsun bir an önce bebeğine kavuştursun

hayir cnm cok sacma bir sey bu tam tersi kurtajdan sonra cabuk hamile kalinir ruyalarida gormen normal cunku hala dusunuyorsun ama merak etme isallah en kisa zamanda hamile kalirsin hayatim

ah canım inşallah.büyükler de tutturdu çocuğun olmaz diye çok korkuyorum o yüzden.söylenenler karşısında eşim de çok korktu.sağolsun kayınvalidem olmaz öyle bişey daha çok gençsiniz olur çocuğunuz diye içimize su serpmeye çalışıyor ama bilmiyorum işte.çok karıştırdılar kafamızı.ah bide şu rüyalar çıkıp gitse hayatımdan.senağlama

öncelikle kendini topla cnm veren allahtır bunu kimse tayin edemez
benim arkadaşımın ablası ilk bebeğini ve başka bebekleride aldırdı
yani ilki dahil 3 kürtaj oldu en son kürtajından 2 ay sonra hamile kaldı ve çokda güsel bir kızı oldu... o yüzden hiççç olmaz diye bişey yokk sende ve eşinde de problem yok...

ben hiç kürtaj olmadım ama olmuyorrrr 11 ay olacak cnm hemde o kadar iğne ilaç alıyorumm.....herşey rabbimdennnnnnnnnnn

kendi kendini piskolojik bunalıma sokma ve kürtaj olduğunuda deme cnmm
herkes konuşur kimsenin ağzını büzemezsinn

ah canım inşallah.büyükler de tutturdu çocuğun olmaz diye çok korkuyorum o yüzden.söylenenler karşısında eşim de çok korktu.sağolsun kayınvalidem olmaz öyle bişey daha çok gençsiniz olur çocuğunuz diye içimize su serpmeye çalışıyor ama bilmiyorum işte.çok karıştırdılar kafamızı.ah bide şu rüyalar çıkıp gitse hayatımdan.senağlama

hickimseye kulak asma cnm sonucta anladigim kadariyla sen kurtaji kendi isteyinle olmamissin bu da rabbimin bir lutfu bende kurtaj oldum ve uc ay sonra hamile kaldim cok sukur ruyalara gelince kendini fazla etkileme simdi kendini yeni bir hamilelige adapte et ve tekrar bir bebisin olacagi hayallerini kur sukretki hamile kalabiliyosun cnmyarin bu gecirdigin gunler icin kendine cok kizacaksin sen moralini yuksek tutki simdi gelecek bebisin saglikli olsun cnm stres yapma

öncelikle kendini topla cnm veren allahtır bunu kimse tayin edemez
benim arkadaşımın ablası ilk bebeğini ve başka bebekleride aldırdı
yani ilki dahil 3 kürtaj oldu en son kürtajından 2 ay sonra hamile kaldı ve çokda güsel bir kızı oldu... o yüzden hiççç olmaz diye bişey yokk sende ve eşinde de problem yok...

ben hiç kürtaj olmadım ama olmuyorrrr 11 ay olacak cnm hemde o kadar iğne ilaç alıyorumm.....herşey rabbimdennnnnnnnnnn

kendi kendini piskolojik bunalıma sokma ve kürtaj olduğunuda deme cnmm
herkes konuşur kimsenin ağzını büzemezsinn

canım çok teşekkür ederim yardımlarınız için.allah inşallah hepimizin gönlüne göre verir.inşallah sende en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin bizlere.ben burda yalnızım hiç kimsem yok ailelerimizde şehir dışında o yüzden telefonda da kimseye danışamıyorum kimseye içimi dökemiyorum üzülmesinler diye.içime su serpildi valla.şuanda üzerimden büyük bir yük kalktığını hissedebiliyorum.tekrardan çok teşekkürler...

canım benımde ilk bebişim kurtajla sonlandırıldı 3ay sonra hamiş kaldım hemde ılkıne gore daha cabuk kaldım. uzulme sen ya ruyalarında normal banada olmuştu.

canım çok teşekkür ederim yardımlarınız için.allah inşallah hepimizin gönlüne göre verir.inşallah sende en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin bizlere.ben burda yalnızım hiç kimsem yok ailelerimizde şehir dışında o yüzden telefonda da kimseye danışamıyorum kimseye içimi dökemiyorum üzülmesinler diye.içime su serpildi valla.şuanda üzerimden büyük bir yük kalktığını hissedebiliyorum.tekrardan çok teşekkürler...

cnm kk dannn herşey öğrenebilirsin danışa bilirsin burada o kadar bilgili arkadaşlar varki ve çoğuuu arkadaş yaşayarak tecrübe etmişlerrrrr....o yüzden kullandığın ilaçtannnn
olacağın tedaviyee kadar sorabilirsinnnnnnnn kimselerede danışmazsınn
kimse seni egosuna göre yargılamaz burada çünki inan bana burada o kaadar temiz dostluklar varki.....gönlünü ferah tut...rabbimdir veren alan...o ki toprağa can verdi .....Şeniz

canim benim cok gecmis olsun..
ilk bebeginde kurtaj oldun digerlerinde de olacaksin diye birsey yok.buna kesinlikle inanmiyorum cunku ben de dusuk yaptim cok zor gunler gecirdim seni cok iyi anliyorum...ilk baslarda hap aklinda olur ama inan zaman herseyi unutturuyor..bir de kurtajdan sonra rahim agzi acik oldugu icin hamile kalma riskin cok yuksek bunu da iyi dusun,Allah bir daha gostermesin insallah en kisa zamanda sne de anne olursun canim benim...sevgiler...

canim benim cok gecmis olsun..
ilk bebeginde kurtaj oldun digerlerinde de olacaksin diye birsey yok.buna kesinlikle inanmiyorum cunku ben de dusuk yaptim cok zor gunler gecirdim seni cok iyi anliyorum...ilk baslarda hap aklinda olur ama inan zaman herseyi unutturuyor..bir de kurtajdan sonra rahim agzi acik oldugu icin hamile kalma riskin cok yuksek bunu da iyi dusun,Allah bir daha gostermesin insallah en kisa zamanda sne de anne olursun canim benim...sevgiler...

çok teşekkürler canım.inşallah allah hepimize o duyguyu nasip eder..

canım gecmıs olsun benıd oyle korkutmuslardı ama 2, kez kurtaj olmama ragmen hamıle kaldım uzulme allah hayırlısın nasıp etsın guzel haberlerını beklıyorum opt

canım ruyada kan olunca ruya bozulur derler..sen cok etkisinde kaldıgın ıcın ruyanda goruyorsun..birdaha dogum yapmaya gelınce de bende cok okurum cok takıp ederım kürtajın saglıklı temız hıjjenık yapıldıysa bır daha hamıle kalamama gıbı bır rıskı yok dıye bılıyorum ama bunu bır doktora danıssan cok daha ıyı olur..hayırlısıyla bebişini kucagına almayı nasıp etsın rabbim..hoşçkl sewgiLer..

olur mu güzelim öyle şey...
böyle söyleyenlere kızıyorum Allah'ın işine de karışır oldu herkes...
ben çok gördüm kürtajdan sonra hamile kalanı...
rüyalarına gelince kürtaj çok etkilemiş seni o yüzden böyle rüyalar görüyorsun...
olumlu düşün hayat olumlu olsun canım...

çok geçmiş olsun canım.ama öyle bişey olabilir mi yaa....inşallah bebeğine kavuşursun en kısa zamanda...........

Canim Böyle Diyenlere Aldirma Sen Allah Vaktini Kararlamiştir Hepimizin Hakkinda Hayirlisi Böyle Takmaya Devam Edersen Psikolojin Bozulacak Lütfen Topla Kendini Kafani Temizle önce Bu Düşüncelerden Rabbim Hepimizin Hakkinda Hayirlisini Versin Dilerim Tez Zamanda Bebeğine Mucizene Kavuşursun

ayy bizim cevremizdekiler doktor sanki ya bilmeden nasil böyle yorum yapabilirler

benimde ilk hamileligimde kürtaj oldum ve 3 ay sonra kizima hamile kaldim yani rahat ol üzme kendini bosuna yüce rabbim sana ins. saglikli bebisler bagislicak.

fadimecigim canim adasim verende Allah alanda sagliksiz bebekler kendini atarmis canim tutunamazmis senin icin bøylesi demek ki daha hayirliymis bak bende 1 senedir ugrasiyorum ama olmuyo sen en azindan hamile kalabiliyorsun bunu biliyosun ve buna inan yine bebeklerim olacak de kendini uzme birak kendini bilmezler ne derse desinler sen guzel seyler dusun ki guzel seyler olsun Cennet'in kapisinda seni bekliyor olacak minik yavrun annem olmadan girmem diyecek sefaatcin olacak, etrafimizda cok kisi var defalarca kurtaj olmus ama yine cocugu olmus kendini topla hepimizin olacak bi gun bebekleri dogu zamani bekliyorlar uzme tatli canini

canım sen her duyduğuna kulak verme boşuna morallini ve psikolojini bozma teyzemin kızı ilk 3 bebeğini kürtajla aldırmıştı sonra bebeği oldu hemde ikiz ve normal yoldan ikizi oldu sen kendini yıpratma allahdan hiç bir zman ümiidini kesme

canlarım çok teşekkür ederim yorumlarınız için.insanlar öyles öyledikçe de soramadım kimseye çekindim.anlatamadım derdimi kimselere.tekrardan çok teşekkürler içim rahatladı.seviyorum sizleri:1hug:

X