Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

NAZ87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
94
2
arkadaşlar psikolojim bozuk durumda çok kötüyüm.bu sabah ya söylerken bile utanıyorum yerin dibine giriyorum.eşimin yanında gaz kaçırdımsenağlama hiç böyle bi huyları olan bi insan degilim nasıl oldu anlamadım uyku sırasındayken ben eşimde uyanık işe gitmek için hazırlanıyo ve ben....... of ya şaka gibi.n yapıcam ben yüzüne bakamıyorum.kesin artık onun gözünde bütün cazibemi yitirmişimdir.belkide benden sogumuştur çok.ya niye böyle oldu anlamadım son zamanlarda inanılmaz bi gaz problemim var.özelliklede uyku sırasında.bi fikriniz varmı ne yapsam.özür mü dilesem yoksa böyle devam mı etsem bişey olmamış gibi.sinirlerim bozuk.kendime çok kızıyorum:eek:klava: ki biz daha yeni evliyiz çocuk felanda yok.of ya çok ayıp.kendimden utanıyorum.:çok üzgünüm:

canim ya uzulme bu kadar insanlik hali bilerek yapmamissin ki kacirmissin .
esinde anlamistir uyku halindeyken insan ne yaptigini bilmiyor.
ilahi gulumsettin beni bu kadar onemseme bunu.kaydirigubbakcemile3
olur oyle seyler esin birsey sormadanda bu konuyu acma bence.

canim eminim gulup gecmistir. sonucta uyuyorsun. istem disi bir hareket... bile bile gore gore yapsan neyse diycem ayip gercekten. ama uyurken olmus bunun icin karisindan soguycak erkek var midirCADIARZU?? hic sanmiyorumyerimseniben

yahu siz evlisiniz bisey olmaz takma
daha yeni evli oldugunuz icin yadirgamissin ama yadirganacak bisey degilki uyku halinde yapmissin
hem bu evlilik ve bu insanlik hali nolcak allasen a.s.

sırnaşık şeyayy canım ya bukadar kafana takma bence insanlık hali olabilir böyle şeyler hem erkekler çok yapar böle şeylerii...
bence hiç aldırmamışdır bile eşinn gülüp geçmişdirr..
hiçç açma konuyu özür bile dileme unutulur gider okaydirigubbakcemile3

çok öenmsiz bir konu büyütme bu kadar insanlık hali doğaldır ki eminim eşinde doğal karşılamıştır..

arkadaşlar psikolojim bozuk durumda çok kötüyüm.bu sabah ya söylerken bile utanıyorum yerin dibine giriyorum.eşimin yanında gaz kaçırdımsenağlama hiç böyle bi huyları olan bi insan degilim nasıl oldu anlamadım uyku sırasındayken ben eşimde uyanık işe gitmek için hazırlanıyo ve ben....... of ya şaka gibi.n yapıcam ben yüzüne bakamıyorum.kesin artık onun gözünde bütün cazibemi yitirmişimdir.belkide benden sogumuştur çok.ya niye böyle oldu anlamadım son zamanlarda inanılmaz bi gaz problemim var.özelliklede uyku sırasında.bi fikriniz varmı ne yapsam.özür mü dilesem yoksa böyle devam mı etsem bişey olmamış gibi.sinirlerim bozuk.kendime çok kızıyorum:eek:klava: ki biz daha yeni evliyiz çocuk felanda yok.of ya çok ayıp.kendimden utanıyorum.:çok üzgünüm:

Ohoo.. sen ßuna kafayı mı takıyorsun?? NormaL ßir durum, InsanLık haLi.. Sonuçta adı üstünde "gaz"... Vücudda oLan ßir sey ve Midenin rahatLaması icin dı$arı atıLması gerekir..

hepinize teşekkür ederim ama ne biliyim çok kötü hissediyorum kendimi..

canım takılma buna sonuçta eşin o senin.her halde senin eşin.doğal bir şey hem bu.bu kadar takma ,üzülme.sonuçta kaçırmışsın.kaçırmasan da doğal bir şey bu.tek derdin bu olsun canım :))

ohoooo millet sevgilisiyle karsilikli yarisini yapiyor bunun sen esinden cekiniyosun canim benim yaa hic takilma gercekten rahat ol gayet insani bir davranis

dert ettiğin şeye bak...Allah korusun ya bi rahatsızlık geçirsen yataktan kalkamıyo ve hasta bezi gibi birşey kullanman gerekse ne yapacaksın yada eşin o durumda olsa...siz evlisiniz dün tanıştığın biri değil bahsettiğin
insan eşini seviyosa hiçbirşey ona kötü görünmez heleki bu kadar doğal bi olay..

diğer arkadaşlara katılıyorum canım fazlaca büyütmüşsün bu çok doğal bişey belki bigün sende eşini yakalarsın :)

eeeeeeee canım iyi günde kötü günde demediniz mi siz nikahta :jeyyar:boşşşşş ver yenisin daha ileride gülersin bunlara eşinde gülmüştür zaten sonuçts bilerek yapmamışsın bunlara yorma beynini yeni evlisin cicim ayının tadını çıkarmaya bak sen canım:içelim:

kaçırmışken devamını getirseydinde iyice rahatlasaydın barikaydirigubbakcemile3oh iyi yapmışssın..ne demek cazibemi yiricem gözünde?bu kadar basitmi aşkınız?insan sevdiğinin yanında rahat olucak ya.:sm_cool:.zart zurt gitmesin tabi ama .... üzülme yani..ay nası anlatılırkikaydirigubbakcemile3

bu kadar üzme kendini canım evliliğin başıda böyle durumlardan sıkılmak utanmak gayet normal meraklanma bir süre sonra ikiniz birlikte yapmaya başlarsınız çok sesli koro hesabı:KK70:D

boyle durumlarda en iyi method kendi kendinle dalga gecmektir konusu acilsa bile ay cok pisim ben soyleyim boyleyim vs de gul gec tam tersi bu dogal birsey etrafta nerdeyse ayak parmaklariyla burnunu karistiran yere bogazini temizleyip tukuren yaratikla doluyken seninki cok normal bir olay esinde biyonik robot degildir oda yapiyordur mutlaka takma kafana

evet arkadaslara katiliyorum hic kafana takma.utanilacak o kadar cok sey varki inan senin yaptigin hic kalir.sonucta insaniz.hersey bizim icin.ileride gülüp gececegin birsey.cok sey paylasacaginiz olacak,bak bunu mesela paylasmis oldunuz.simdi sen geceleri rahat da uyuyamazsin ayni seyi yapacagim diye,inan rahat ol,o senin esin,hayat arkadasin.artik bir bütünsünüz.yakinda onun bu isi bilerek yaptigini göreceksin.....

X