çok umutlanmıştım ama...

DXUXNYA TATLISI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
364
3
Arkadaşlar bende sizler gibi bebek istiyorum Allah hepimize tatdırsın bu duyguyu inşallah her ay umutlanıyorum küçük bi baş dönmesi yada ne bileyim bi mide bulantısı bekliyorum bekliyorum yine adet oldum az önce ve de bu ay gecikmişti 3-4 gün adetim sabırsızlıkla bekliyodum yok yine yok biliyorum Yüce Allahımız ne zaman gönderirse meleklerimizi ozaman olacak ama inanın çok istiyorum ya artık bana sanki hiç çocugum olmuyacak gibi geliyor sizede öyle oluyormu?stres yapmıyım diyorum ama yok olmuyo elimde olmadan yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim kızlar uzun oldu kusura bakmayın...:1no2:

canım kafana takmamaya çalış çünkü hamile kalamamanda stres yapmanında büyük etkisi var.ınşallah bir dahaki aya hamile olursun canım Allah sanada küçük meleğini biran önce hediye ederim umarım

canım senin yaşadığın duyguları bende yaşıyorum ama düngece kendim bir karar aldım inşallah gerçekleştiririm inşallahsitresi kaldırıyorum çünkü kendimde değişiklik görmeye başladım başıma ani arılar giriyor kalbim sıkışıyor çünkü önce sağlık sağlık olmadımı hiç birşeyin faydası yok inşallah bizde birgün hamile kalırız inşallah canım sen nekadarlık evlisin:ecrin_bebek:naniknanik

yaşadıklarının hepsini bende yaşadım artık paranoyak gibi hamilelik belirtisi arar olmuştum. en sonunda vazgeçtim bu takıntılardan. eşimin spermlerinde sorun çıktı çok üzüldüm ama dimdik ayakta durucam dedim. sağlam durdum. hamile kaldığımı yakın bir zamanda öğrendim. hiç ummadığım bir anda. aşılama için gün sayarken hamile kaldım. hiçbir belirti yaşamadım hemde. adetim ise sadece 2 gün gecikmişti fakat antibiyotik kullanmaya başlamıştım diş problemim nedeniyle o yüzden erkenden bir test yapayım dedim. 2 gün gecikmeme rağmen test pozitif çıktı. inşallah sende benim gibi ummadığın bir anda böyle bir sevinç yaşarsın. herşeyi akışına bırak. rabbim bizim için herşeyin zamanını bilir.
allaha emanet...

canım senin yaşadığın duyguları bende yaşıyorum ama düngece kendim bir karar aldım inşallah gerçekleştiririm inşallahsitresi kaldırıyorum çünkü kendimde değişiklik görmeye başladım başıma ani arılar giriyor kalbim sıkışıyor çünkü önce sağlık sağlık olmadımı hiç birşeyin faydası yok inşallah bizde birgün hamile kalırız inşallah canım sen nekadarlık evlisin:ecrin_bebek:naniknanik

Canım evleneli 2 yıl olacak hepinize çok teşekkür ederim düşünceleriniz için çok haklısınız stres en büyük düşman ama işte karar veriyorum hep bidaha yapmıycam diye yine yapıyorum ister istemez Allahım hepimize hakkımızda hayırlısını versin Allah yardımcımız olsun... kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar bende sizler gibi bebek istiyorum Allah hepimize tatdırsın bu duyguyu inşallah her ay umutlanıyorum küçük bi baş dönmesi yada ne bileyim bi mide bulantısı bekliyorum bekliyorum yine adet oldum az önce ve de bu ay gecikmişti 3-4 gün adetim sabırsızlıkla bekliyodum yok yine yok biliyorum Yüce Allahımız ne zaman gönderirse meleklerimizi ozaman olacak ama inanın çok istiyorum ya artık bana sanki hiç çocugum olmuyacak gibi geliyor sizede öyle oluyormu?stres yapmıyım diyorum ama yok olmuyo elimde olmadan yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim kızlar uzun oldu kusura bakmayın...:1no2:

canım rabbim inşallah en kısa zamanda nasip etsin sanada hayırlı bi evlat ama sakın ümidini kaybetme belkide hiç kalpden düşünmediğimiz bi laf vardır allahdan ümit kesilmez evet çok doğru bir şeydir çünkü tıp ve bizler bir yere kadar herşey rabbimin ol demesiyle olur ve ondan ümidimizi kesersek haşa rabbim gücenir.. müslüman her daim ümit var olmalıdır ve dualar hiç bir zaman havada kalmaz muhakkak en doğru zamanda kabul olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X