Dudak Makyajı çok ucuz ruj arıyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım semt pazarlarında rahatlıkla bulabilirsin her markadan, ama eğer 1-2 lira daha çıkabilirsen Golden Rose'un rujları da güzel 4-5 lira gibi, stick şeklinde olanları ama hani gloss şeklinde likit olanları değil de.

cnm avonun geçen ay kataloğunda 3 liraydı color trend

arkadaşlar çok ucuz rujlarda fazla miktarda kurşun olabiliyor buda dudak kanserıne yol acıyor özellikle 1-2 liraya markasız olan rujlar bu şekilde. bir rujda kurşun olup olmadığını anlamanız için yapmanız gereken beyaz bir kağıda ruju sürüceksiniz. daha sonra ''altın''ı üzerine sürtüceksiniz. Eğer kağıttaki rujun rengi bariz bir şekilde koyulaşırsa bu onun kurşun içerdiğini gösterir. Aslında çoğu rujda kurşun var ama bu markasız olan ucuz rujlarda çok fazla bulunuyor. google ye dudak kanseri yazıp bir görsellerden bakın ben o görüntülerden sora artık 5lira daha fazla verıp duzgun bir ruj alıyorum.

Atın derken mesela altın bir kolye veya yüzüğünüzde olabilir

Son düzenleme:
cnm colortrend rujları ve numuneler vardı anewin dudak düzgünleştrici rujları ve mega impact rujları...
şu alttaki linkdeki ürünler neden bu kadar ucuz kiii:26:

canım arkadaşın dediği doğru 1-2 TL lik rujlar bir süre sora dudağını da mahvedebilir.Ben dün Pastel in rujunu aldım çok hoşuma gitti normalde dudaklarım her ruju kabul etmiyor maalesef çok hassaslar bu ruj bana çok iyi geldi...Fiyatı 9,00TL almışken iyi birşey al derim

rossman da rival de loop diye bir marka varmış sanırım. 2-3 tl arasıymış rujların fiyatı. gitme fırsatı bulamadım ama alanlar memnun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…