çok şükür hamileyiiiiimm....

beauty*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2008
499
2
arkadaşlar ilk aşılamamda hamile kaldım.herkese umut olsun.sizinle paylaşmak istedim çok mutluyuuuuuummmmmmmmmmm:teytey::teytey::teytey:

hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı başımıza inşallah.

gözünaydın canım.ben de hem kendimde hemde eşimde problem olmasına rağmen doğal yollardan hamile kalan biriyim.beklemenin ve istemenin ne demek olduğunu biliyorum yani.umarım bebeğinizi sağlıkla kucağına alırsın.allah bebişine can,kan,sağlık versin canım.

hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı başımıza inşallah.

sağol canım çok teşekkürler.inşallah darısı başınıza Rabbim herkese nasip etsin inşallah....dualarım sizlerle..ii dileklerin için teşekkür ederim....:1hug:Şeniz

çok sağol canım.duaların için de sağol.ben aşılamayla kaldım.yine de hiç önemi yok.çok şükür bu günü gördüm ya artık sıkıntılar bitti.senin de bebeğin hayırlı olsun.Allah hepimizinkini tamamına erdirsin tek dileğim o şimdi...:1hug:a.s.

tebrik ederim arkadaşım Allah tamamına erdirsin ne mutlu sanaki ilk aşılamanda kalmışsın darısı aşılama sonucu bekleyen diğer arkadaşların başına inşallah tabiiki benimde:)))bu arada sizde sorunmu vardı aşılama yaptırdınız yoksa istek üzerinemi??

çok teşekkürler canım.Allahım sizlere de nasip etsin en kısa zamanda.benim eşimin hareketli spermi azmış.bunu 8 ay uğraşıp ööle öğrendik ve dr hemen aşılamaya geçti.bu ay ilk denemede tuttu çok şükür.inan daynacak gücüm kalmamıştı.Rabbim sonunda verdi.darısı hepinizin başına.sen de sonuç bekliyorsun sanırım.ben aşılamadan 13 gün sonra yaptırdım testi ve çıktı.darısı başına canım.mutlaka haberdar et.güzel haberlerle dön inşallah...:1hug:

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
umarım tüm isteyenler kawuşur bir an önce bebeklerine..

allah kucağına vermeyi nasip etsin..çok mutlu oldum senin adına..

Canım tebriklerrrrrrrrrrrr. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh. a.s. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

ne mutlu sana tatlım babayıda senide tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah...Rabbim herkese bu duyguyu yaşatır inşallah....

ne kadar güzel tebrik ederim ilk aşılamanda hamişsin bende ilk aşılamanın sonucunu bugün aldım ama negatif ama senin adına çok sevindim

ne güzel ya Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin a.s. . Allahım ne olur benimde dualarımı kabul eyle :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…