çok şükür ben de hamileyiiiimmmm :)))))

arkadaşlar ben de hamileyimmmmm. bugün tekrar beta hcg baktıracağım. inşallah yükselmiştir. dualarınıza ihtiyacım var. tüm isteyenlere hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlerede inşallah.

boncukuumm tebriklerrrrr.. sağlıklı bir gebelik geçirmen dileğiyle... Allah tamamına erdirsin inşallah. senin aşılamamı oldu canım?

arkadaşlar ben de hamileyimmmmm. Bugün tekrar beta hcg baktıracağım. Inşallah yükselmiştir. Dualarınıza ihtiyacım var. Tüm isteyenlere hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlerede inşallah.

hayırlı olsun canım bende bugün 3. Ye betahcg yaptırdım umarım seninkide yükselerek devam eder... Ve sağlıkla kucağınıza almak nasip olur
amin allah bebek isteyen herkese nasip etsin inş.

boncukuumm tebriklerrrrr.. Sağlıklı bir gebelik geçirmen dileğiyle... Allah tamamına erdirsin inşallah. Senin aşılamamı oldu canım?

sağol canım teşekkürler amin inş.
Hayır canım ilk hamileliğim aşılamayla olmuştu
bu normal oldu yumurta takibi yaptırıyordum sadece canım

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

sağol canım amin inşallah =)
sende bebek istiyorsun sanırım darısı başına olsun inş.

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…