Çok sinirliyim kızlar, nereye şikayet edebilirim??

mannak

heyecanlııııııııııııııııı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.268
3
29.11.2008 tarihinde adıma gönderilen kargom bugün 6. gün olmasına rağmen hala elime ulaşmadı.pttye gittim anlattımbana 1 gün daha beklememi söylediler eve döndüm ve yarım saat sonra evime dağıtıcı geldi ve bi kağıt bıraktı 03.11.2008 tarihinde evime gelmiş fakat bana ulaşamış kargonuzu şubeye bıraktım dedi. ben hemen tekrar şubeye gittim oradakiler ellerinde koli olmadığını söylediler aradılar taradılar bulamadılar. dağıtıcıyı aradılar o kabul etmiyo şubedekiler kabul etmiyo benim kargon nerede?? dağıtıcyı ben yarın kargoyu teslim ederim diyor.kargom şubede değil dağıtıca değil bu dağıtıcı benim kargomu nereye attıki bulunamıyor yada o naıl bi günde bulup getirecek???
son olarak şube müdürüne gittim olayı gayet sakin bi şekilde anlattım beni oyalamaya çalıştı görevlilere sordu kargonun orada olmadığı söyledi.ve bana dağıtıcın söylediklerini sert bi şekilde tekrar etti ben 6 gün beklediğimi daha fazla beklemek istemediğimi söyleyince 'ister burda yat bekle ister evine git' dedi.ben itiraz edince bana 'defol! diye bağırdı.bende sizinle görüşeceğiz diye bağırarak çıktım ordan sonuçta bi bayanım ve daha ileri gidemedim ama içim içimi yiyor

şimdi ben bu adamı nereye şikayet edeyim kızlar şikayet var. coma yazdım ama bildiğiniz başka yerler varsa lütfen bana söyleyin elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum o terbiyesiz adamın en azından bi uyarı alabilmesi için

cnm şikayet var sitesine bende biriki şikayetimi bildirdim.sonuçlarını görüyosun.çoğu firma ilgileniyor.sen yapman gerekenleri yapmışsın.birde tüketiciyi koruma siteleri var google dan bir bak istersen.oralarada yazabilirsin.

ayyynen benimde başıma geldi. hatta kolim gideceği yere haftalarca ulaşmadı en sonunda geri istedim kolim darmadağındı. hemen genel müdürlüğü aradım şikayet ettim o şubeyi. benden özür dilemekten bi hal oldular bundan sonraki kargolarımdan ücret alınmayacağını ve bütün kampanyalardan yaralanabileceğimi söylediler. genel müdürlükten beni gün içinde 3-4 kez aradılar hatta. ama ben yinede başka kargodan gönderdim tekrar riske atamadım yeni kolimi.
sana tavsiyem hangi firmaysa hemen genel müdürlüğü ara ve şikayet et.

cnm şikayet var sitesine bende biriki şikayetimi bildirdim.sonuçlarını görüyosun.çoğu firma ilgileniyor.sen yapman gerekenleri yapmışsın.birde tüketiciyi koruma siteleri var google dan bir bak istersen.oralarada yazabilirsin.

çok saoll canımmmmmma.s.

ayyynen benimde başıma geldi. hatta kolim gideceği yere haftalarca ulaşmadı en sonunda geri istedim kolim darmadağındı. hemen genel müdürlüğü aradım şikayet ettim o şubeyi. benden özür dilemekten bi hal oldular bundan sonraki kargolarımdan ücret alınmayacağını ve bütün kampanyalardan yaralanabileceğimi söylediler. genel müdürlükten beni gün içinde 3-4 kez aradılar hatta. ama ben yinede başka kargodan gönderdim tekrar riske atamadım yeni kolimi.
sana tavsiyem hangi firmaysa hemen genel müdürlüğü ara ve şikayet et.

saoll canımm peki genelmüdürlüğün adresi burasımı
Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06101 Ulus / ANKARA

Tel: +90 312 560 50 00

Faks: +90 312 3095144-45

E-posta : info@ptt.gov.tr

özel bir kargo firmasıysa hemen genel müdürlük ile irtibata geç cnm..geçmiş olsun vala..

özel bir kargo firmasıysa hemen genel müdürlük ile irtibata geç cnm..geçmiş olsun vala..

yok canım ya ptt nin kargosu malesef eğer özel olsaydı zatem o müdür denen adam bana bu şekilde bağıramazdı kamu olunca adam rahat tabi sırtını dayamış devlete umrunda değil müşteri memnuniyeti

allah allah ne biçim adamlar var yaa..bence sen yinede ptt nin genel müdürlüğü ile irtibata geç canım yarın da gelmezse...

saoll canımm peki genelmüdürlüğün adresi burasımı
Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06101 Ulus / ANKARA

Tel: +90 312 560 50 00

Faks: +90 312 3095144-45

E-posta : info@ptt.gov.tr

pardon cnm benimki özel bi kargo firmasıydı ama farketmez pttymiş seninki. ben bulunduğum ildeki genel müdürlüğü aradım. sende ilk önce bulunduğun ilin genel müdürlüğünü ara. baktınki olmadı ozman ankaradakini ara. yani işin peşini bırakma mutlaka şikayet et. hatta hakaret ettiklerinide söyle. ben önce internetten müdürlüklerin numaralarını mail adreslerini buldum bi güzel mail attım sonra aradım. banada hakaret etmişlerdi. bi güzel anlattım şikayetlerimi, çok güzel ilgilendiler.
ha burdanda söylim bu işi başıma açan aras kargoydu kesinlikle tavsiye etmem.

pardon cnm benimki özel bi kargo firmasıydı ama farketmez pttymiş seninki. ben bulunduğum ildeki genel müdürlüğü aradım. sende ilk önce bulunduğun ilin genel müdürlüğünü ara. baktınki olmadı ozman ankaradakini ara. yani işin peşini bırakma mutlaka şikayet et. hatta hakaret ettiklerinide söyle. ben önce internetten müdürlüklerin numaralarını mail adreslerini buldum bi güzel mail attım sonra aradım. banada hakaret etmişlerdi. bi güzel anlattım şikayetlerimi, çok güzel ilgilendiler.
ha burdanda söylim bu işi başıma açan aras kargoydu kesinlikle tavsiye etmem.

tamamm canımm şimdi info@pttye baya uzun bi mail attım
bu işin peşini bırakmıcam çünkü bi müdür böyle davranamaz ya bana insan gibi bizim hatamız yarın ulaşacak dese kabul edip çıkıcam ordan ama bu hakaretleri karşılıksız kalmıyacak o terbiyesiz adamın

allah allah ne biçim adamlar var yaa..bence sen yinede ptt nin genel müdürlüğü ile irtibata geç canım yarın da gelmezse...

böyle insanlarda varmış demekki canım ya ben bi çok yerde sorun yaşadım ama müdüre ulaştımı olay her zaman tatlıya bağlanır çünkü müdür orta yolu bulmak zorundadır
ama kamu işte adamın umrunda değil ama elimden geleni yapıcam en azından o adanım bi uyarı alması için

tamamm canımm şimdi info@pttye baya uzun bi mail attım
bu işin peşini bırakmıcam çünkü bi müdür böyle davranamaz ya bana insan gibi bizim hatamız yarın ulaşacak dese kabul edip çıkıcam ordan ama bu hakaretleri karşılıksız kalmıyacak o terbiyesiz adamın

kesinlikle bırakma bencede.bende aynı senin durumuna düştüğüm için seni çok iyi anlıyorum. hakarete uğradım şikayet edicem dedim sizi hiç bişey yapamazsın git et dediler. bende o sinirler internette nekadar yer varsa heryere yazdım şikayetimi. müdürlüklere mail attım falan sonunda tükürdüklerini yaladılar özür dilediler benden. sakın haaa sakın arkadaşlar böyle bişey başınıza gelince peşini bırakmayın. adamlar alışmış bunlar bişe yapamaz diye istedikleri gibi davranıyolar.
umarım sende halledersinde biraz olsun rahatlarsın.

kesinlikle bırakma bencede.bende aynı senin durumuna düştüğüm için seni çok iyi anlıyorum. hakarete uğradım şikayet edicem dedim sizi hiç bişey yapamazsın git et dediler. bende o sinirler internette nekadar yer varsa heryere yazdım şikayetimi. müdürlüklere mail attım falan sonunda tükürdüklerini yaladılar özür dilediler benden. sakın haaa sakın arkadaşlar böyle bişey başınıza gelince peşini bırakmayın. adamlar alışmış bunlar bişe yapamaz diye istedikleri gibi davranıyolar.
umarım sende halledersinde biraz olsun rahatlarsın.

inşallahh canım inşallah hallederimm
çok teşekkür ederim desteğin içinnna.s.Şeniz

sana bagıran adamın şahsına da şikayetin varsa ismini bildirip genel müdürlüğe şikayet edeblrsin sanırım
adamın işten atılmasına sebep olabilrsin eger gönlün razıysa:sm_confused:

sana bagıran adamın şahsına da şikayetin varsa ismini bildirip genel müdürlüğe şikayet edeblrsin sanırım

hayır canım böyle bi şeye tabiki gönlüm razı olmaz zaten adam çok rahattı eminim arkasında güvendiği bi yerler varki bana bu şekilde konuştu ama yaptığı çok büyük bi terbiyesizlik ben bi bayanım ve bana kullandığı kelimelere bak keşke o anda elimden farklı şeyler gelseydide yapsaydım ama olmadı işte benim istediğim en azından bi uyarı alması yada tel açıp benden özür dilenmesi

şikayetvar.coma
tüketici koruma derneğine
ve ptt genel merkeze mail attım in geri dönş olurrr

bu arada bu kargoyla bu kadar ilgilenmemim sebebi askerimden gelmesi ya yoksa çokta umursamazdım ama o zor bela bana bi hediye gönderiyo ama elime ulaşmıyo çok sinirleniyorum çokkkkkkkkkk

bu arada bu kargoyla bu kadar ilgilenmemim sebebi askerimden gelmesi ya yoksa çokta umursamazdım ama o zor bela bana bi hediye gönderiyo ama elime ulaşmıyo çok sinirleniyorum çokkkkkkkkkk

inanmıyorum bende askerdeki aşkıma göndermeye çalışıyodum:1rolleyes:
üzüldüm bak şimdi yine. inşallah adam dersini alırda insanlara insan gibi davranır.

inanmıyorum bende askerdeki aşkıma göndermeye çalışıyodum:1rolleyes:
üzüldüm bak şimdi yine. inşallah adam dersini alırda insanlara insan gibi davranır.

inş canımm yaa
ben daha önce askerime gönderdim osmaniyeye 5 günde falan ulaştı bi sorun olmadı canım oda bana gönderdi aynı yerden ama bu sefer niye böyle oldu anlamadım ya off ne aldı acaba bana ya kimbilir neler düşünüp aldı şuraya bak kargo yok ortada yasenağlamasenağlama

telekom özelleştiğinden beri ptt sıkı disipline girdi.ben de ptt de annemin maaşı ile ilgili sorun çıkaran memuru ve şubeyi mail ile şikayet ettim,genel müdür beni defalarca tel ile aradı,çağırdı,anneme kötü davranan memura işlem yapıldı açıkçası çok şaşırdım devlette memurlara birşey olmaz zihniyeti artık siliniyor, artık bu konularda acaip duyarlı.bana mail 2 hafta kadar sonra geldi.bu işin peşini bırakma ki senden sonrakiler de zorluk çekmesin ve herkes işini doğru yapsın...

telekom özelleştiğinden beri ptt sıkı disipline girdi.ben de ptt de annemin maaşı ile ilgili sorun çıkaran memuru ve şubeyi mail ile şikayet ettim,genel müdür beni defalarca tel ile aradı,çağırdı,anneme kötü davranan memura işlem yapıldı açıkçası çok şaşırdım devlette memurlara birşey olmaz zihniyeti artık siliniyor, artık bu konularda acaip duyarlı.bana mail 2 hafta kadar sonra geldi.bu işin peşini bırakma ki senden sonrakiler de zorluk çekmesin ve herkes işini doğru yapsın...

bırakmıcam canım haklısın benim sinirlerim altüst oldu eve geldim sinirden hüngür hüngür ağladım o kimki beni bu duruma düşürebiliyor
elimden gelen herşeyi yapıcam o adamın cezasını bulması için yada beni arayıp özür dilemesi için

X