çok sinirlendim kızlar ya sizce ne yapayım

degistirin bence...bu saatten sonra ne kadar iyi olsada doktor artik kizmisiniz bi kere..

Senin Yerinde Olsam Bize Söylediklerini Onun Yüzüne Söylerdim Kapiyi çarpar Giderdim Bidahada Ona Gitmezdim Gene Sen Bilirsind Biz Sustugumuz Için Onlarin Dilleri Uzun Yalan Mi?

canım ben medical park nazan ardıç'a gidiyorum senin doktorun kim?

dr.luk başka mslee benzemez tam anlamıyla yerine getirecek kapasiteleri yok ise yapmasınlar ya da biz bilinçli insanlar tarafından her daim kötü muameleye açık olsunlar.o dr.u degiştir.ben 8,5 ay gittiğim dr.umu bir anlaşmazlık yüzünden degiştirdim.başka bir dr.a sezeryanımı oldum.kendimle ilgili en iyi kararları ben veririm,hamile ikende bu böyleydi böyle.artık herkes işini iyi yapsın heleki dr.lar.halk artık çoooooook bilinçli hiç ama hiç birşeyi yutmuyoruz.yerimseniben

canım benim böbreklerime bakan doktor bile hayatımda ilk defa gördüm ne hastasıyım nede beş kuruş param geçti adama hastanede tek monitör olduğu için döndürüp bana bak bebğinin kalbine nasıl atıyo diye gösterdi bana Tabi insanların yerine kendini koymakda gerekir ama ben hep söyledim özellikle kadın doğum uzmanının yanında insan kendini rahat hissetmeli benim doktorum bana göre cok iyi olabilir ama bir başkası rahat hissetmeyebilir kendini böyle durumda doktor değiştirilmeli yanında rahat hissedebildiğin bi doktora gidebilmeli diye düşünüyorum ben Cünkü cok özel bi durum insanoın en mahremine ortak oluyolar

canım ben medical park nazan ardıç'a gidiyorum senin doktorun kim?

canım benim doktorum zübeyde nin baş hekim yardımcısı ÖZER KUTLU
Doktorumu zübeydede bir bayan doktor önerdi.Ben şuan için memnunumm
Ayrıca bursadaki ilk tüb bebek merkezini kuran doktor
BURSA TÜB BEBEK merkezinde Armağan beyle beraberler.Yerleri yeni adliye karşısında
Senin en doğal hakkın eğer memnun değilsen doktorunu değiştirmelisin bencede..
Allah yardımcın olsun canım:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…