çok sinirlendim kızlar ya sizce ne yapayım

h.mine

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.052
7
ben geçen cumartesi kontrole gitmiştim bebegim cinsiyeti göstermedi bugünde üçlü test sonucumuzu göstermeye gittik çok şükür sonuçlar güzel çıktı doktorumdan rica minnet bi tekrar cinsiyete bakmasını rica ettim sonuçta neredeyse hemen hemen bütün özel hastanelerde 10 gün içinde kontrol hakkı var yok biz her seferinde para vericez neyse doktorum 1 saat beklettikten sonra baktı ama sanki o doktor benim doktorum deil ilk aydan beri para verip gidince güler yüzlü o ilgili doktor gitti yerine başka biri geldi hemen monütörü kendine çevirdi ne var yani yavrumu 2 dakika bende görsem daha kesin belli deil kıza benziyo deip geçiştirdi 19 haftalık bebek gösterdiyi zaman kesin belli olmazmıymış canım önümüzdeki ay belli olur dedi, sanki parayı ver belli olur der gibi sinir oldum doktoru degiştirmeyi düşündüm ama bu saatten sonrada içime sinmedi ne yapayım sizce yardım edin.çok uzattım ama çok dolmuşum ne yapayım

eger doktorunuzdaqn memnun degilseniz bence degistirin insan karsinidaki insana güvendigi icin gider
anladigim kadari ile artik sizi cantada keklik gördügü icin artik gülümseme ihtiyaci duymuyor

sen herhalde doktorunun sinirli haline denk geldin.bazen diyorum onlarda insan ama bizde ömrümüzde kaç kez hamile kalıyoruz ki sana ilgi göstermek zorunda heleki o parayıda her ay maşşallah tıkırttt alıyolar isee.valla biz hiçdemiyoruz ya bu ay müsait değilim öbür ay vereyim diye:)belkide çok yoğundur kalabalıktır bide öyle düşün..eğer içine
çok sindirdiysen değiştirme ama yok artık bu doktorda bi gariplik var diyosan salla gitsin paramızla değilmi biri gider biri gelir...:)

canım benim hamilelik çok hassas bi konu ve bu hassas dönemde duygularını anlayan seni inctmeyen ve bi o kadrda tecrübeli güler yüzlü bi dr ihtiyacın var memnun değilsen bence değiştirmende fayda var zübeyde hanım ın dr ZİYA ÇETİN şiddetle öneririm özelinde ne ise hastanede de öyle hiç bir problemim olmadığı halde normal doğum olmasına rağmem doğumumda yanımdaydı bu çok güzel bi duygu

doktora güven duymak en önemlisi bence. doktorun paragöz olduğu hissine kapıldıysan bu güven kaybolmuş demektir. hem bir doktor o sırada sinirli bile olsa sana saygılı, nazik ve iyi davranmalı bilgilendirmeyi ihmal etmemelidir. sonuçta anormal bir istekte bulunmuş değilsin. ben 17 haftalık iken öğrenmiştim cinsiyetini, bu haftalarda görebilmesi gerekir, fazla uğraşmamış gibi geldi bana.

benim dr sağlık ocagında nilgün hanım..okadar çok soru soruyorum ki saolsun kadın güler yüzüyle bana tek tek anlıyabileceğim şekilde anlatıyor..utrasonu bile bana döndürüp tek tek işte şu kese falan diye anlatıyor..ben çok memnunum..inşallah sonuna kadar beraber gideriz..
dr sana güven vermiyorsa ve sırf para için sana bu kadar yalakalık yapıyorsa bence dr değiştirmende fayda var...
hem maddi hem manevi açıdan...

Maalesef güzelim özel hastanelerde ssk geçtiğinden beri işleri pek bi yoğun olduğu için kimseye tama etmiyorlar.Yani şimdiki bu hali hastanelerin, sskdan hallice durumunda. Doktora bişey sormaya korkuyo insan . Hepsi aynı valla. Ne yapcan işin görülsün diye alltan alıyosun . Sinirlenmiyo mu sinirleniyo insan. Aynı senin gibi ilk 1,5-2 ay gittiğim doktorumu değişitirdim. Acaba dedim benmi çok yanlış anlıyorum diye ama annemle gittik birgün. bu kadın ne dedi ya böyle. bende aynı hastanede başka doktora gidiyorum şimdi . O da beni gördükçe ders alıyordur belki. Ya bi tiksindinmi birinden zaten içinden gelmez ona gitmek valla daha önümüzde uzun bi yol var daha bunun doğumu falan var başka biri varsa hoşuna giden yada methini duyduğun değiştir derim ben.Bişey olmaz. Heleki aynı hastenede süper oluyo. Bizimkilerin bilg.tek merkezde bilgi topluyormuş. Ben anlatmadan yeni doktorum herşeyi ordan gördü.

memnun değilsen değiştirmelisin doktorunu..
sonucta para verıyorsun sevabına bakmıyor.. ve sen verdıgın paranın karsılıgını alma hakkına sahıpsın...
bursadakı doktor yada hastanelerle ılgılı bır fıkrım yok ama cevrende arastır memnun kalanlardan tavsıye al ve doktorunu degıstır derım.. memnun kalıcagın bır doktora gıt..
karsılıklı guven ve guleryuz cok onemlıdir..

canım ya çok haklısın biz dr a bir heyecan gidiyoruz bebeğimizi görücez diye onlardan böyle bir tavır görünce sinirleniyor insan..benim dr um yaklaşık 2 yıldır benimle uğraşıyor..her soruma cevap veriyor hatta sormadan anlatıyor..birgün çok sinirli gördüm onu ve hatta banada ters bişey söyledi bende hayırdır neyiniz var dediğimde ya kusura bakma biraz canım sıkkın demişti..yani ara sıra onlarında canı bişeylere sıkılabilir tabii..ama eğer her zaman böyle bir tutum sergiliyorlar ise değiştirin tabi..

Canım mutlaka ve de mutlaka değiştir doktorunu. Grip için gitmiyosun ki sen o doktora. Aylarca birliktesin.
Ayrıca benim oğlumun cinsiyeti belli olduğunda 11 haftalıktı yaa. Nasıl belli olmazmış. Bence kötü bi zamanına denk gelmişsin. Üzüldüm yani. Uyuz adam..(

güvendiğin ve içinin sindiği bir yere git diycem ama başta bu dr da iyiydi dimi nerden biliceksin

walla ben senin yerinde olsam değiştirirdim benim başıma talihsiz bikaç olay geldi bebeğin hareketleini 2 gün hiç hissetmedim doktorumu aradım ağlayarak hemen ertesi güne randevu verdi(buarada bu olay haziranda oldu biz enson mayısta muayeneye gitmiştik hazirana değil temmuza tekrar muayene vermişti.yani bir ay ara verilip gittim kendi isteğimle) benimle çok güzel konuştu rahatlattı sonrada ultrasona soktu tam 15dk bebişimi izletti şakalar yaptı güldük.vitamin yazdı ve gönderdi 5 kuruş para da almadı.ki bu muayeneye girer çünkü 1 ay içinde çağırsaydı bı kontrol olurdu.ben hem kendi isteğimle gittim hemde kontol zamanım çoktan geçmişti.

yani diyceğim parayı değil seni düşünen bir doktor bulman lazım çünkü doğumda kendini ve bebeğini o adama emanet ediceksin.şaka değil bu

eğem memnun değilsen değiştir canım bu saatten sonra ne olacak
sanki sonuçların sende ben değiştirdim sonuçlarımı falan hepsini
ayrıntılarıyla yeni doktora verdim tamam şimdi çok memnum doktorumdan

canım senı ıyı anlıyabılıyorum cunkı bugun benımde basıma geldı cınsıyet konuısunda doktorum kesın bır sey demıyor esımde degıstırelım dedı sonra dıger bı doktorla gorustuk doktorunu degısırmen ıcın yanlıslıgın olması gerekıyor dedı boyle bırsey goremedım dedı degıstırsen bıle ddı bı sorun cıksa hemen dıger doktoruna atar dedı ıstıkrarlı bı sekılde aynı doktora gıtmek gerek gerek dedı benımde kafam karısık

apple cım sen ankaradymışsın sadece 25 ytl ödeyerek yenimahallede bir yer var
orada kesin öğreniyorsun ve göstermeden seni göndermiyor doktor ben taa 13.haftada
öğrenmiştim istersen gidersen cinsiyet öğrenmek için adresini vereyim sana
hemde yüzde yüz diyor ve doğru çıkıyor

canım benım hamılelıkte doktor cok onemlı

ben doktorumdan cok memnundum cok guzel bır hamılelık gecırdım

netten ogrendıgım bılgılerı bıle sorar usenmeden cevaplardı...

doktor cok onemlı..

begenmıyorsan degıstır.
ben doktoruma borcumuz ne dedıgımde sen gecen ay verdın ya derdı

parayı hıc sorun etmezdı

h.minecim sende Bursadaymısın canım doktora güven çok önemli ben 2 tane doktor değiştirdim şuan ki doktorumdan memnun gibiyim
Eğer içine sinmediyse bu senin en doğal hakkın doktoruna güven duymuyorsan değiştir bence
hem onca para ver hemde beklediğin ilgi alakayı bulama kötü gerçekden
Sakıncası yoksa dr un hangi hastanede ismi nedri belkide aynı doktora gidiyoruzdur

ayy canım ıyı olur aslında gıdıyım bende esıme bı dıyımde sana zahmet olmazsa adresı verırmısın

canım ben ekim annesi olcam allah nasip ederse dün itibariyle drmu değiştim iyide ettim her zaman bir başka dr altarnatifiniz olsun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…