Çok silik çizgi- açık kahve lekeler - çok hafif sancı

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Kızlar benimde testlerim böyle gözüküyor regle ıkı gün var hafif regl olma belırtılerım vardı aslında test yaptım bu şekilde

Eklentiler

• BD682E76-D530-42E2-AF4E-BE484453905B.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar benimde testlerim böyle gözüküyor regle ıkı gün var hafif regl olma belırtılerım vardı aslında test yaptım bu şekilde
tebrik ederim testlere göre hamilesin inşallah güzel sonuçlar alırsın yarın git kan ver . bu arada yumurtlamanın kaçıncj günlerini değerlendirdin hangi belirtiler akıntılar var ?

tebrik ederim testlere göre hamilesin inşallah güzel sonuçlar alırsın yarın git kan ver . bu arada yumurtlamanın kaçıncj günlerini değerlendirdin hangi belirtiler akıntılar var ?
Teşekkür ederim yumurtlama günümü uygulamadan takıp edıyordum ama aynı zamanda yumurtalama belırtısıde yine o gün yaşamıştım yanı uzayan akıntı yüksek vücutta ısı ve karın bolgesınde kaşıkta ince hafif ağrı mevcuttu yumurtlamadan bı gün önce ve yumurtlama gününü değerlendirdım 12 gün sonra testte sonuç aldım bende normalde daha önce düşük yaptım 7 aydır denıyordum öncekı denemelerimde genelde meni disarı çıkıyordu bu ay farkettgıgım o günlerde dışarı akmadı ve hamıle kaldım sanırım bu gerçekten önemli bı detay ne kadar fazlası dışarı atıyor denılse de bence hiç ulaşmamış oluyordu sanırım tabiki rabbin bı zamanı vardır isteyen herkese nasip olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…