Çok silik çizgi- açık kahve lekeler - çok hafif sancı

lazanya000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
96
7
25
Merhaba kızlar yumurtlamadan sonraki 10. Günüm dört gün önce adet sancısı başladı diye tutmadı diye düşünüyorum bugün test yaptığımda neredeyse görünmeyen bir çizgi görüyorum . Adet öncesi gibi açık kahve akıntımda bugün başladı . Kullandığım test earlypredictor . Daha çok erken testte bozuk olabilir herhangi bi gebelik belirtim de yok . İkinci testi yarın gidip alıcam ve sabah yapıcam . Sizce mümkün olabilir mi yada siz silik çizgiyi görebiliyormusunuz . Umutlanmakta istemiyorum çünkü sancım azaldı çünkü

Eklentiler

• IMG_5157.png
    IMG_5157.png
    447,6 KB · Görüntüleme: 79
Canım testi tekrarla bu çizgi pozitif için yeterli değil yaşancı olabiliyor
Daha yumurtlamadan sonraki 10. Günümdeyim çok erken . Yarında 11. Günüm bilmiyorum aslında 12. Gün en iyi tarihmiş yarın değil ertesi gün yapıcağım inşallah . Sizlerde duanızı eksik etmeyin inşallah❤️

12. Gun yapman en garantisi bence var Rabbim gonlune gore versin insallah ❤️
Dayanamadım nöbetçi eczaneden aldım predictor en iyisinden ikiside böyle oldu ne demek acaba t çizgisinin iki kenarında çizgi var ama ortası oluşmadı

Eklentiler

• IMG_5172.png
    IMG_5172.png
    337,1 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba kızlar yumurtlamadan sonraki 10. Günüm dört gün önce adet sancısı başladı diye tutmadı diye düşünüyorum bugün test yaptığımda neredeyse görünmeyen bir çizgi görüyorum . Adet öncesi gibi açık kahve akıntımda bugün başladı . Kullandığım test earlypredictor . Daha çok erken testte bozuk olabilir herhangi bi gebelik belirtim de yok . İkinci testi yarın gidip alıcam ve sabah yapıcam . Sizce mümkün olabilir mi yada siz silik çizgiyi görebiliyormusunuz . Umutlanmakta istemiyorum çünkü sancım azaldı çünkü
İkinci testi yaptınız mı merak ettim

X