Çok önemli Lütfen Ciddiye ALın !

_Florida_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
104
0
Arkadaslar ben bunu daha öncede duydum ve bugün biraz daha arastırdım internette iyice korku geldi.Ben 17 yaşondayım ve bana arkadasım erkek klozete boşaldıysa sonra ben oturursam hamile kalabilirmişim yada ruvaletten sıçrayan su dan da kalınabilirmiş.Ben bunu baya takıntı haline getirdim ve arastırdım böyle rahatsızlığı olan çok kişi var internette yani yalnız değilmişim.Ben bunu duyalı 7 ay oldu ve şuan psikolojikman kndimi 7 aylık hamile sanıyorum karnım hamileler kadar şiş değil ama bana şişkin geliyor belki çok takıyorum diye sinirdendir bilmiyorum.Birde arada akıntı gibi birsey oluyor.İnternette ki doktorlar bunun çok saçma ve asla olmıycağını söylüyor ama dedim ya bu hastalık kafamdan atamıyorum.Size bir kadın doğum doktoruna gidip konuşmalı mıyım.Cesaret edemiyorum ama :KK43: Lütfen akıl verin ii geceler.

ya ciddiye alın demişsin ama bu sordugun çok saçma birşey tabikide böyle bişey imkansız.insanlar hamile kalmak için ne kadar çabalıyorlar.böyle cahilliklere inanmayın hiç akıl karı mı yani ...

bence bi uzmandan yardım almalısın acayip takıntı haline getirmişsin anlattığına göre

böyle birşeyin olacağını düşünmüyorum canım. ama en basidinden idrar testi alıp hamile olup olmadığını öğrenebilirsin. ama gönlünü ferah tut böyle birşey saçma....bebek için bizler aylarca çalışma yapıyoruz ona rağmen zar zor hamile kalabiliyoruz....

canım

eskiden kadınlar hamile kaldıkları zaman biriyle beraber oldukları anlaşılmasın diye "hamama gittiydim. erkeklerden biri orda boşalmış ben de üstüne oturmuşum, hamile kalmışım." dermiş.

o hikaye de günümüze kadar gelmiş.

senin durumla ilgili anlamadığım bir şey var. 7 aydır regl de mi olmuyorsun?

Şu genclıge seksden once spermlerın vucutdan cıkdıkdan sonra öldügünü işlevsiz oldugunu ögerenme merakı ver sempatiksalakcinni

bilmiorum ki ya hamile karnı nasıl olur sert mi birde sarkmaz yani dmi birde gogus altında itibaren çok şiş durur 7 aylık hamile karnı hrlde ya bilgniz var mı bu konuda ?

ve şunu merak ediyorum ordaki sıvı tuvalette sıçrıyo sonuçta vajinaya değiyo nasıl hamile kalınmaz kii ? offf bri bni aydınlatabilir miii :KK43:((((((((((((((((((((( ya annemlede konusamıorm

daha önce 2 kere yaptım test birini ilk idrarla yaptım 2 dk civarı beklettim negatif çıktı diğerini bir süre sonra yaptım ama ilk idrarla değil 6 dk beklettim oda negatif çıktı ama mesela bugün sıvı sıçradı tuvalette ya korkuyorum allah kahretsin yaaa ve ayrıca pek güvenmiyorum testlere. Birde 2. ayda doktora gittim ama hamilelikten hiç bahsetmedim adetim gecikti ve karnımda çok ağrı yapıyo dedim kasıklarıma falan baktı ultrasonda herşey normal dedi anlar mıydı eğer gebelik olsa ? yaa lütfen biraz bilgilendirin.Stresten mi bilmiorum ama karnımı kaskatı hissediyorum ve midem bulanıyorr :S

Yukarda sorduğum soruyada cevap yazar mısınız? lütfenn

ohoo vajinaya değmesiyle hamile kalınsaydı herkes hamile olurdu çoğu ilişkisinde o rahme ulaşacak döllenecek tutunacak falan da filan.doktora gimişsin test yapmışsın bu ne ısrar hamile kalmak için anlamadım.doktorada güvenmiyosan yani burda hiç sorma.gerçekten çok cahilce bişey.spermler öyle kocaman şeylermi sanki hoooppp gelcek sıçrıcak vajinaya sonra yürüyecekk rahime gelecek faln da filan çok komik yani.bvırak rahat ol.test yapmışsın 2.yi yapmanın alemi bile yyoktu.idrar aynı idrar doktora gtmişsin rahat ol ve hamile kalmak için bu kdr inatçı olma

daha önce 2 kere yaptım test birini ilk idrarla yaptım 2 dk civarı beklettim negatif çıktı diğerini bir süre sonra yaptım ama ilk idrarla değil 6 dk beklettim oda negatif çıktı ama mesela bugün sıvı sıçradı tuvalette ya korkuyorum allah kahretsin yaaa ve ayrıca pek güvenmiyorum testlere. Birde 2. ayda doktora gittim ama hamilelikten hiç bahsetmedim adetim gecikti ve karnımda çok ağrı yapıyo dedim kasıklarıma falan baktı ultrasonda herşey normal dedi anlar mıydı eğer gebelik olsa ? yaa lütfen biraz bilgilendirin.Stresten mi bilmiorum ama karnımı kaskatı hissediyorum ve midem bulanıyorr :S

Yukarda sorduğum soruyada cevap yazar mısınız? lütfenn

Sımdı detayla cocuk nasıl yapılır nasıl hamıle kalınır dıye mı anlatılsın beklıyorsun?

Ben bu yazılanlardan bunu cıkardım.

Mıllet olmaz dıyor hatta dr bıle hersey normal dıyor.

Ama sen dr anlarmıydı dıyosun.Yok aslında onlar anlamıyor.Oyle bakıp gecıyolar.

Haa sen dersen kı gebe olabılırım dıye ısde kahve falı misali ultrasondakı goruntulerı benzetıp bıseylere soyluyorlar.

Zaten tıp okuyanlar da jınekolojı için uzmanlasırken aldıkları ılk ders hangı sekıl neye delallet?Aynen ders konusu bu...

Susayım sıyorum ama cıks olmuyooooooo:kahve:

Yemin ederim ki banada mantıksız geliyo herkes öyle diyo ama ya taktım bi kere sanki illa öyleymişim gibi geliyo karnımda çözemediğim bi ağırlık var eskisenden daha şiş ve arada akıntı gibi bişey oluyo ister istemez şüpheleniyorum.Zaten eğer öyle birşeyden hamile kalırsam bnm sonum hiç ii değil :S

bizimlen kafa buluyor sanırsamsempatiksalakcinnisöylediğin şey imkansız ama sen ısrarla hamile kalmak istiyosun ee kal o zaman tutan yok buyur.

Oyle bıseyden hamıle kalırsan neden sonun hıc ıyı olmasın kı.

Aksıne senı tez konusu yaparlarr daha ne.

Bak arkadasım sen cıdden sıkı bır tedavı surecıne gır.Eger yazdıklarında gercekden ıcdensen bu normal degıl.

Gıt bı psıkıyatrdan yardım al.Bır omur boyle gecmezzzz...

akıntı herkeste olur şekerim yumurtlamanın oldugu günlerde.neyse daha fazla yazmıcam iyice saçma sapan bi hal aldı.tamam hamilesin ok

ooofff gitmişsinya dr a

olsa tabiki söyler

ultrasona girince kasıkta tak diye bebek çıkıyo

eğer gerçekten bunları düşünüyosan sürekli

obsesif olma yolundasın

X