çok mutsuzummmmm

galatea79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
730
2
Arkadaslar Az önce Doktordan Geldim, Eşimle 1 Senedir Bebek Istiyorduk Ama Olmuyordu Biz De Artik Bir Gidelim Doktora Dedik Daha önceden Geçirmiş Olduğum Bir Kist Ameliyatim Olduğu Için Doktor Hemen Benden Rahim Filmi, Eşimden De Sperm Tahlili Istedi, Sonuçlari Aldik Eşimin Değerleri Süper Ama Benim Bir Tüpüm Kapali, Diğeri Yapişik üstelik Rahim Dede Miyomlar Varmiş. Doktor önce Ameliyatla Miyomlari Alalim Dedi Sonra Tüp Bebeğe Başlariz Diyor, Ama Benim Dünyam Başima Yikildi Sanki...eşimin Yüzüne Bakamiyorum, O çok Anlayişli Hiç Kötü Bir Laf Etmedi Ama Ben Kendimi Cok Kötü Hissediyorum, Bu Psikolojiyi Yaşayanlar Nasil Atlattiniz Bu Günleri, Ne Olur Yardim Edin...

Dur bakalım, hemen ne yelkenleri suya indirmişsin:mymeka:, Rahim filmini bir daha çektirmeni öneririm. Çünkü her zaman iyi sonuç veremeyebilir film.

Benimde bir tüpüm tamamen tıkalı, diğerindede çok az bir açıklık var. İki tane de çocuğum var.

Doktorunla bir daha konuşun bakalım. Olmazsa tüp bebek yaptırırsınız nolmuş yani. Çok mutsuzum derken sanki hiç çocuğun olmayacakmış gibi düşündüm ama çözümü var arkadaşım, neye üzülüyorsun:teselli:

canım niye eşinin yüzüne bakamıyorsun kiii...böyle olması gerekiyormuş allah böyle istemiş..unutmaki tam tersi olabilirdi...eşininde sana destek oluyormuş bu konuda....o yüzden takma bu kadar..allah nasip ederse eğer olacaktır elbet...hiçbir sorun olmayıpta uzun zaman bekleyenlerde var unutma...biri de ben hiç bir sorun yok 2 taraftada ama olmuyor 21.aydır herşey kısmet...allah sana evlat sahibi olmayı nasip ettiyse eğer tedavi ile bile olacaksa eğer bebeğin olacaktır muhakkak....allah herşeyin hayırlısı versin..inşallah seninde dünyalar güzeli bir bebeğin olacak..pes etmek yokk...

canım benim hiç üzülme senin durumunda olup bir sürü bebeği olan kadınlar var çok şükür daha yeni farkedildi bu durum kimseye tedavi olduğunu bile söyleme bence tıp çok gelişti herşeymümkün inş olucak gönlünü ferah tut artık tüp bebek te hayatımızdan bi parça... yani hiç sıkma canını ilk önce sağlığına kavuş bak bebğin nasıl geliyo...Rabbim yüzünü güldürsün...

canım hemen ümitsizliğe kapılma benim böyle bir sorunum yok ama senin üzülmene üzüldüm.Herşeyin tedavisi vardır mutlaka canını sıkma talım geçmiş olsun.

tatlım beterin beteri var çok şükret rahmin var yumurtalalıkların var eee koçiştede sperm var mış şükret canım allah vercekse hiç bişey mani olamaz hele sendeki sorunlar hiç olamaz dua et canım tedavine sabırla devam et allah yardımcın olsun bu arada bede bebek için uğraşanlardanım

üzülme canım herşeyin çaresi vardır..niye utanıyosunki eşinden..sonuçta onun başınada gelebilirdi..sen istermiydin onunda üzülmesini..benim enişteminde hiç spermi yok ablamlarda tüp bebek mecburi başlıycaklar...hayırlısı olur inşallah senin için.canım şimdi artık iki tarafında hiç sorunu olmadığı halde yıllarca olmayanlar var..seninkinin nedeni belli..ayrıca tüplerinin açılma ihtimali yokmuymuş..benimde 1 tanesinde tıkanıklık var..bu ay laparoskopiyle açılcak...

inşallah tez zamanda meleğine kavuşursun a.s.

bu kadar uzulme lutfen hem doktor olmiycak dememiski tedavini olduktan sonra insallah yavrunu alicaksin kucagina
bizim komsu var 13 senelik evli tupleri tikaliydi ameliyat icin bekliyodu ameliyat olucam diye beklerken hamile kaldi simdi 3 bucuk aylik hamile
umudunu kesme gelecege umutla bak sen kendini uzdugun surece eline bi sey gecmezki arkadasim

arkadaslar hepinize tesekkür ederim sayenizde su an moral olarak cok daha iyiyim, bakalım başka bir doktora daha göstermek istiyorum, istanbul çapada bu alanda tanıdığınız bir profesör var mı acaba???

canım bu kadar üzülme lütfenn neler neler okuyoruzz hiç spermi olmayanların bile bebişlerinin olduğunu duydum sonuçta kistinde tıkanıklığında çözümü var dua etmemiz lazım aslında regli oluyoruz rahimizi var bi tanıdığımızın doğuştan rahimi yok düşünsene

herşeyin bi çaresi var ayrıca utanmana hiç gerek yok senin elinde olan bişe değilki ya tam tersi olsaydııı ozaman kocan utansın istermiydinn

canım bu kadar üzülme lütfenn neler neler okuyoruzz hiç spermi olmayanların bile bebişlerinin olduğunu duydum sonuçta kistinde tıkanıklığında çözümü var dua etmemiz lazım aslında regli oluyoruz rahimizi var bi tanıdığımızın doğuştan rahimi yok düşünsene

herşeyin bi çaresi var ayrıca utanmana hiç gerek yok senin elinde olan bişe değilki ya tam tersi olsaydııı ozaman kocan utansın istermiydinna.s.a.s.a.s.

Canım ne bu umutsuzluk daha dur bakalım.Artık herşeyin çaresi var.Zamanla bebişin olur iyi düşün iyi olsun.Sevgiler,acil şifalar..

canım ya üzülme hiç.allahtan ümit kesilmez.bak bi kadının yumurtalıklarında kist oluşuyomuş sürekli,doktorlar yumurtalıklarını alacaz demiş.kadın aldırmış mecburen.neyse bu kadının bebek isteği artmış.bi tane varmış ikinciyi istiyomuş.bir sürü doktora gitmiş.yedirmediği para kalmamış.doktorlar yumurtalıkların yok olmaz demişler.neyse kadının midesi ağrımış doktora gitmişki kadın hamile.doktorlar bile hayret etmişler.canım allahın vermeye gönlü oldumu herşey bi bahane.herşeyin hayırlısını versin.burada ben ve benim gibi bebek isteyenler var.kimininki uzun zaman kimininki kısa.ama emin olki buradaki bir kişi bile ümitsizliğe düşmüyor..herkesin hayali işallahta rabbim nasip eder.ne olursa sonuç kalben istiyosan allah verir.allah yardımcın olsun.

canım benim üzülme inşallah en kısa zamanda mutluluk haberlerinide paylaşırız ümitsiz olma pozitif düşün güzel şeyler seni beklesin.eşindede herhangi bir durum çıkabilirdi nihayetinde tedavisi var çözümü var ya hiç olmayanlar ne yapsın?

allahım inşallah en kısa zamanda hepimizin kucağına bebişlerimizi koymayı nasip eder umarım...dualarımız hep bunun için...

amin canım umarım bu dileğiniz kabul olur ve böyle üzülmezsin.Ayrıca daha iyi olmana sevindim.Artık herşeyin çaresi var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…