Çok mutsuzummm

Merhaba 8 aylık evliyim oldum olası 65 70li kilolardaydım evlendiğimizde 60 kiloydum fakat daha sonra 67 68lere çıktım eşimle başlarda normal bi cinsel hayatımız vardı gerçi başlarda da fiziğimi beğenmiyormuş ama bir şey demiyordu mükemmel olmasa da iyi bi hayatımız vardı güzel güzel spor yap falan diyordu ama çok önemsemiyordum sonra benden uzaklaşmaya başladı vayy keşke gelin hamamı olsaydı eskisi gibi vay seni çıplak görmek istemiyorumlara kadar geldi olay aşırı derecede gururum kırıldı o kadar incindim ki anlatamam psikolojim bozuldu esnaf kendisi dükkanına günde 40 tane açık saçık kadın geliyor onu bile söyledi dükkana gelen kadınlara bak sana bak günlerdir üzüntüden ruh gibi dolaşıyorum kendimi hiç bu kadar aşağılanmış hissetmedim sırf bedenim için beni sevecek kişi içinde hiçbir şey yapmakta istemiyorum kılımı kıpırdatmak istemiyorum. Bana bir akıl verin sizce ne yapayım boşanayım mı evliliğimi kurtarmak için spor yapıp fiziğimi mı düzelteyim??? Sevgi bu mudur bir insan bedeni için mi sevilir
Bu öküz için kılımı bile kıpırdatmazdım, evlendikten sonra 20'yi geçkin kilo aldım ve eşim bir kez olsun gurumu kıracak tek bir kelime dahi etmedi. Bu adam sizi sevmiyor ve hak etmiyor. Kendinize yapacağınız en büyük güzellik onu boşamak olacaktır.

Merhaba 8 aylık evliyim oldum olası 65 70li kilolardaydım evlendiğimizde 60 kiloydum fakat daha sonra 67 68lere çıktım eşimle başlarda normal bi cinsel hayatımız vardı gerçi başlarda da fiziğimi beğenmiyormuş ama bir şey demiyordu mükemmel olmasa da iyi bi hayatımız vardı güzel güzel spor yap falan diyordu ama çok önemsemiyordum sonra benden uzaklaşmaya başladı vayy keşke gelin hamamı olsaydı eskisi gibi vay seni çıplak görmek istemiyorumlara kadar geldi olay aşırı derecede gururum kırıldı o kadar incindim ki anlatamam psikolojim bozuldu esnaf kendisi dükkanına günde 40 tane açık saçık kadın geliyor onu bile söyledi dükkana gelen kadınlara bak sana bak günlerdir üzüntüden ruh gibi dolaşıyorum kendimi hiç bu kadar aşağılanmış hissetmedim sırf bedenim için beni sevecek kişi içinde hiçbir şey yapmakta istemiyorum kılımı kıpırdatmak istemiyorum. Bana bir akıl verin sizce ne yapayım boşanayım mı evliliğimi kurtarmak için spor yapıp fiziğimi mı düzelteyim??? Sevgi bu mudur bir insan bedeni için mi sevilir
Spor yap tabi ama kendi sağlığın için o g*t lalesini de şutla 🖐

Önceki konunuzu da okudum, internetten tanışılıp, iki taraf içinde, öylesine, yaşımız geçmeden evlenelim diye hareket edilmiş. Esiniz sizi sevmediği için bu kadar pervasız konuşabiliyor, kilo almazsanız başka özelliğinize takardi.
Bu evliliği devam ettirmenizin hiçbir anlamı yok, çocuk falan olmasan ayrılın.
Herif internetten tanışmış zaten yoklukta.bir de dükkana gelenler şöyle böyle diyor.madem o kadar beğeniyorsun yiyorsa gidip tanışsaydın kadınlarla beceriksiz.hem kel hem fodul derler.sevdiğini alamıyorsan aldığını seveceksin.benim çapım da buna yetiyor deyip susup oturacaksın yani.herkes konumuna göre davranır hayatta.imkanın varsa konuş yani.

40 tane açık saçık kadın geliyor onu bile söyledi dükkana gelen kadınlara bak sana bak
Ayrıca kocanız ahlaklı bir esnaf değil su katilmamis bir sapik.Umarim Tekstil üzerine calismiyordur.Calisiyorsa bile umarım soyunma kabini yoktur isletmesinde.
Çalışma lisansı yahut ruhsatı iptal edilmeli eşinizin.Evdeki karısına bakmak yerine milletin colugunun cocugunun,karısınin kızınin evlisinin barklisinin vücut hatlarina bakıp da iç geçiren adamdan kimseye hayir gelmez.
Zaten bu sizi aldatiyordur,henüz bir girişimde bulunmamışsa bile suçu size atmak için kilolusunuz diyerek yer yapmış.
Kanmayın bu numaralara,50 kilo da olsanız kocanız her daim bok kalacak.
Ne uzulun ne kendinizi yorun.

Açık saçık kadınlara ne ara geldiniz?
Herkes kapalımı olmak zorunda?

Millete saracağınıza eşinizi boşayın.

Ayy gtüm diyemedin mi? Sanırsın kendisi yunan heykeli, hoş onların da pipisi küçük 🤣neyse sakın cocuk falan yapayım deme. Acilen bi spor salonuna yazıl diyete başla zayıflayınca da boşa o dzüyü.

verilebilecek en mantıklı cevaplar verilmiş. boşan! ve hangi kiloda kendini rahat hissediyorsan o kiloda kal.
bu adamın kilonla sorunu yok o bahane. seni ezen aşağılayan adamla ömür geçmez kaldı ki 8 ayda öküzlüğünü ifşa etmiş. çocuk vs yapmadan bunu fırsat bil ayrıl, eğer göz yumarsan yıllarca hem aldatılacak hem de sürekli aşağılanacaksın.

Ayrıca kocanız ahlaklı bir esnaf değil su katilmamis bir sapik.Umarim Tekstil üzerine calismiyordur.Calisiyorsa bile umarım soyunma kabini yoktur isletmesinde.
Çalışma lisansı yahut ruhsatı iptal edilmeli eşinizin.Evdeki karısına bakmak yerine milletin colugunun cocugunun,karısınin kızınin evlisinin barklisinin vücut hatlarina bakıp da iç geçiren adamdan kimseye hayir gelmez.
Zaten bu sizi aldatiyordur,henüz bir girişimde bulunmamışsa bile suçu size atmak için kilolusunuz diyerek yer yapmış.
Kanmayın bu numaralara,50 kilo da olsanız kocanız her daim bok kalacak.
Ne uzulun ne kendinizi yorun.
🤝🫂

bence hemen spora başlayın
sağlıklı beslenme, bakımlar, dışarı çıkma sosyalleşme
zayıflayınca öküze tekmeyi basın.
spor salonu masrafını sunu bunu da ona yukleyin
sonra otursun ağlasın

X