çok mutluyumm (teşekkürler bebeğim)

hepyek-34

Hamd olsun Bugünlerimize...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2007
1.068
1.259
Yaklaşık Bir haftadır filan kızım mama ve biberondan sonra beni emmeyi bırakmıştı burda sizlerle yaplaşmıştım kızlar. ve bugün bi mucize gerçekleşti kızımı mama vermek için kucağıma aldım sonrasında emzirmeyi tekrar bir deneyim derken kızım hiç reddetmeden beni emmeye başladı inanın çok duygulandım. ağlıyarak emzirdim (ama bu mutluluktan) Allahım sana şükürler olsun. bu arada artık hem biberonu alıyor hem beni emiyor hemde doğduğundan beri alıştıramadığım emziğini emiyor:)

Maasallah minik kuzucuga. Allah saglikli ve hayirli bir evlat olmasini nasip etsin.

ne guzel evet bazen oyle oluyor napcaksin iste kucuk yaramazlar onlar yesinler emi
hadi gozun aydin olsun canim insallah hep oyle devam eder

ne guzel zamanla duzene giriyor demekki cok sevindim opuyorum o tatli kuzunu da

Sevindim,gözünaydın umarım böyle devam eder annesini hep böyle mutluluktan ağlaır..

Göğüslerimin şekli bozulmasın diye evladını canını emzirmekten çekinen annelerin yanında,evladı,kuzusu göğsünü emmeye başlayınca mululuktan ağlayan bi ANNE..helal olsun..
İnşallah bi daha bırakmaz,anne sütünün tüm nimetlerinden faydalanır,gözün aydın....

canım benim ya çok sevindim.. emzirmek kadara güzel bir duygu yok bence... hele emerken gözmün içine bakmıyormu işte ben orda bitiyorum.. inşallah hep devap ede emmeye...

anne sütü gibisi varmı? çok sevindim gerçekten duygulanıcak birşey, inşallah böyle emmeye devam ederde annesini mutlu eder kuzucuk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…