çok mutluyum darısı tüm bebek isteyenlere inşallah

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
arkadaşlar merhaba belki biliyosunuzdur iki hafta önce dr suyun az bebeğin gelişimi iyi fakat kalp atışı yavaşlamış hareketi az demişti bol su iç sol tarafına yat dinlen demişti bol su içerek amniyo sıvısı artarmı diye başlık açmıştım dün dra gittim muayene sırası bana gelene kadar endişeliydim ama sıra bana gelince ve ultrason için yatınca kalbim sanki yerinden çıkacakmış gibi atmaya başladı dr geldi ve nasılsın bi şikayetin varmı diye sorunca gözlerim doldu sesim titremeye başladı neyse ultrasonla baktı bebeğin kalp atışını gümbür gümbür duydum içim rahatladı hareket ediyordu kıpır kıpır çok şükür suyu nasıl düzelmişmi dedim evet suyu çok iyi bebek çok iyi sanki o bebek bu bebek değil sanki o gebelik bu gebelik değil dedi çok dua aldık RABBİM KABUL ETTİ ÇOK ŞÜKÜR suyu bol için arkadaşlar ve ne kadar sorun olmasada kendinizi yormayın dinlenin özellikle sol tarafınıza yatın kimisi su içmekle alakası yok bebek idrar yapacak çoğalacak dedi bebeğimde sorun var deyip üzüldüm ama su içmeyi bırakmadım günde 3,5-4 litre su içtim ve çok şükür RABBİMİN İZNİYLE HAYIRLI MUTLU HABERİ ALDIK bebeğim 5 gün önceden götürüyo gelişimini inşallah hep böyle iyi devam eder ALLAH IM HİÇ SORUN YAŞATMAZ NE GEBELİKTE NE DOĞDUKTAN SONRA dilerim herkesin sağlıklı sıhhatli güzel bebeği olsun bi oğlumuz olacak adını eymen talha düşünüyoruz yaşadıklarımı paylaşmak benimle aynı durumda olanralar bi cevap olsun istedim RABBİME DUA EDİN O EN HAYIRLISINI VERİR BİZİM İÇİN herşey gönlünüzce olsun :enbuyukkk:a.s.

maşallah canım allah nazarlardan korusun sizi sağlık sıhhat versin.. oğlunun güzel günlerini görmen dileği ile ... Allaha emanet olun...

Canım ya okurken bile duygulandım. bana da amniyo sentez yapılırken senin gibi hissetmiştim. Gözün aydın. Sağlıklı günler dilerim

gözün aydın canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

MAŞALLAH CANIM...!!!!
RABBİM HAYIRLISIYLA KUCAĞINADA ALMAYI NASİB ETSİN....a.s.

Allah nazarlardan korusun, Maşallah.. Ne mutlu sana. Bir bebeğin olacak... Çok istiyorum bende bir kızım olsun yada oğlumm.. Çok güzel bir duygu olsa gerek onun minicik kalbinin sesini duyabilmek.. Tüm güzellikler seninle olun..

allah nazarlardan sakınsın cnm birdaha böle birşey yaşamamanız dileğiyle

rabbim yeni hamişlerede kalp atışlarını duyurması dileğiylee

Gözünnaydınnc anım Allahın izniyle herşey yolundaaa .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahha.s.

maşallah canım herşeyin düzelmesine çok sevindim inan.. Dilerim sağlıkla sıhatle kucağına aldığın günleride görürsün.. amin

maşallah bir tanem
eşimin kuzenide su kaybından ilk bebeğini 5buçuk aylıkken kaybetmiş ve dk ihmalsizliği işte
ama şimdi nur topu gibi 2 yaşında oğlu var:))
allah yavrularınızı sizebağışlasın:)

çok teşekkür ederim yorumlarınıza iyi dileklerinize dualarınıza inşallah RABBİM HERKESE ANNELİĞİ TATTIRSIN SAĞLIKLI GÜZEL BEBEKLERİ KUCAĞNA ALMAYI NASİP ETSİN inşallah bebeğim doğduğunda resminide koyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…