çok meraklandımmmmm

autumnleaf

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2011
235
0
merhaba kızlar,
daha adetime 1 hafta var ama yaklaşık 1 haftadır sık sık idarara çıkıyorum sanki idarar yolları enfeksiyonu olmuşum gibi.başlangıçta acayip bir yanmada da vardı,zor yetişiyordum tuvalete.
Acaba hamilelik belirtilerini bu şekilde yaşayan var mı aranızda?

merhaba kızlar,
daha adetime 1 hafta var ama yaklaşık 1 haftadır sık sık idarara çıkıyorum sanki idarar yolları enfeksiyonu olmuşum gibi.başlangıçta acayip bir yanmada da vardı,zor yetişiyordum tuvalete.

ıdarar yolları enfeksıyonu bende de vardı ıdrar yaparken sende bı yanma oluyosa gır derım doktora ılacalr verıyo cunku ve bıtıyo o yanma bı de gece yatarken corap gıymen gerekıyo ayakları sıcak tutumak gerekıyomus

merhaba kızlar,

Gbeelik belirtiside olabilir idrar yolu enfeksiyonuda.Adet gününü bekle gecikirse test yaparsın.Gecikmezse ve idrar yolarındaki yanma sık idrara çıkma şikayetlerin devam ederse ürolojiye gider tahlil yaptırır muayene olursun.

cevap yazan herkese çok teşekkürler.adetime 1 hafta var bakalım zaten adet olursam kesin idrar yolu enfeksiyonu oldum demektir

idrar yolu enfeksıyonu düşüge neden oalbılıyor eger hamıleysen vede enfeksıyonsdada sakat yanı madem adetıne 1 hafta var gıt bıran evvel kanda gebelık testı yaptır o sonuca görede bır dra görün hamıleysen ve enfeksıyon varsa ona göre tedavı seklı uygular dr

idrar yolu enfeksıyonu düşüge neden oalbılıyor eger hamıleysen vede enfeksıyonsdada sakat yanı madem adetıne 1 hafta var gıt bıran evvel kanda gebelık testı yaptır o sonuca görede bır dra görün hamıleysen ve enfeksıyon varsa ona göre tedavı seklı uygular dr

senin yorumundan sonra hemen gittim fortel aldım.yarın sabah yapacağım testi.

Sonucunuzu merak ettim:KK1: İki gündür ben de aynı sıkıntıları yaşıyorum. Benim de aklımda iki şüphe var, adetime de 3 gün var, bekliyorum bakalım. Sizin sonuç ne çıktı acaba, gittiniz mi doktora?

X