cok merak ettim

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
kizlar suanda aklima geldi ve kafama takildi acaba aranizda bilen varmi..iliskiden sonra 20 30 dakika yatar pozisyonunda durun diyolarya o sirada uyursan döllenme gerceklesirmi acaba ben herseferinde uykuya daliyorum acaba uyurken yumurtaliklar islemini gerceklestiriyomuki hani derlerya uyku yari ölüm halidir diye acaba diye kafama takildi eger öyle bisey varsa ben iliskiden sonra kalkayim banyoda almiyorum akip gider diye ertesi güne birakiyorum bunun bi etkisi varmi acaba merak ettim simdi..

banyo yapmayı ertesi güne mi erteliyorsundelikafaduldendelikafadulden
kız sen abdestsiz nasıl geziyon,al cnm sen abdestini ,1 saat yatsan yeter
uyusan da bişey olmaz uyu sen
ama sonra kalk banyonu yap
zaten spermler gideceği yere varmıştır.

uyumayla alakası yok tatlım bişiy olmaz merak etme sen ilişkiden sonra yastıkta koy beline belki işe yarar

yastığı hamile olan arkadaşlar da söylüyorlar
uyku zaten ilişkiden sonra bayana gerekliymiş öyle diyorlar..

ertesi güne bırakman hiçte hoş değil bence canım olcağı varsa bile olmaz RABBİM istemezse izin vermezse:1no2:sen uyu ve güneş doğmadan kalk banyonu yap bu şekilde hamile kalan çok kişi tanıyorumkaydirigubbakcemile5 evet yarı ölü gibi oluyoruz ama organlarımız çalışıyo ve uyuman belkide daha çok yatman açısından iyi:dance:

kızlar bende gece ilişkiden sonra belimin altın ayastık koyardım yorulana kadar kalırdı,öyle dakika felan tutumazdım..sabah erken kalkarım zaten.kalkıp banyomu yapıyordum.. şuan 2,5 aylık hamileyim... allah biliyor kalbimiz temiz olsun..birkaç saatlik gecikmeyle abdest almak çok ta sorun deil bence..
en önemlisi rahat olmak lazım..doktorum şöyle demişti; ilişkiye girerken çozuk yapacam diye girmeyin zevk almaya bakın demişti gerçektende öyle

kizlar saolun yorumlariniz icinde ertesi güne birakiyorum derken sabaha birakiyorum cenabet cenabet gezmiyorum yani allah korusun insanin basina heran bisey gelebilir allahtan korkarim ama hemen kalkmiyorum akip gider diye demekki yatmaya devam edicem yorumlariniza bakilirsa iste bende diyorumki yatarken o sira uykuya daliyorum ben :)) ve sabaha kaliyo sabah abdestimi aliyorum :)))merak ettigim konuda uyuyunca yumurtaliklar islemini görüyomu yine diyeydi görüyomus icim rahat artik:))) yanlis anlasilmak istemem yani:))

kız ne bilelim biz ertesi güne bırakıyorum diyince bizedelikafadulden
gece olunca sabaha bırakman tabi ki normal hangimiz gece yarısı giriyoruz ki banyoya
sen belinin altına yastık koy sırt üstü yat uyu cnm
iş en kısa zamanda kavuşursun bebeğine

arkadaşlar belimin altına yastık ta koydum bacaklarımıda sallattırdım olmu yoolmuyo olmıyo eşim beni ilişkiden sonra hiç kaldırmaz su isterim ağzıma kadar getirir ayaklarımı duvara eşim dayar zorlayınca geri gelmesin diye ama allah verecek benimde yarın günüm umudum yokama ooooooooooof

merhba canim bende tam sene katliyorum ifsunmial bende oyle yapiyordum ve hemen hamile kaldim hic yorulmadan ben iliskiden sonra hemn 15 ta 30 saata ayalarima duvarda duz koyardm sonra hareket etmeden dum duz yatardim sabaha kadar ve banyoyu sabaha birakiyordum
gerecekten cok ise yariyo bence devam ett oyle sakn affedersn altin asiri sicak suyla yikama
eger tuvalet etmek icin fazla sikisirsan en az 1 saa bekle tuvalet yap gene yat eger banyo yapmak istersen en az 3 yada 4 saat iliskiden sonra yap
ben oyle yapmisim cok ise yaradiiiii inan......

X