Çok kötüyüm :(

esmeralda_2286

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
2.001
312
arkadaşlar çok kötüyüm ve destek istiyorum sizlerden.senağlama
dün akşam aşkımla güzel güzel mesajlaşıyorduk sonra bir anda cevap vermemeye başladı ve ben aradığım da telefonu kapalıydı:1shok: bende sarjın falan bittiğini düşündüm dışardaydı zaten eve gidince açar diye fazla üstüne düşmedim açıkcası..

neyse gece 02:00'de ben hala uyanıktım mirmirmirmir ve telefonunu hala açmamıştı,işte o zaman içime bir kurt düştü neyse sabah ola hayrola dedim ve uyudum sabah 07:00'de uyandım kendiliğimden ve telefonuma baktığımda aşkımın annesi abisi 7-8 kere aramışlar beni işte ozaman anladım kötü birşey olduğunu...:1shok:

dün gece arabayı kullanan arkadaşı trafik kazası yapmış senağlamave benimkinin bacağı kırılmış,sol bacağında kırık varmış hemen ameliyata almışlarsenağlama

ve biraz önce telefondan konuştuk ağlıyordu:çok üzgünüm:
çok kötüyüm ben yaa:teselli:
bugün gidemedim yanına yarın gideceğim ama sabahtan beri içim içime sığmıyor off..:çok üzgünüm:

dualarınıza ihityacım var:Saruboceq:
teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:
canım gelmiş geçmiş olsun...allah daha buyugunden korumuş....
allah yardımcısı olsun....allah şifasını versın...

Allah beterinden korusun, çaresi olan hastalıklar versin ...bol bol sadaka verin ..allah birdaha göstermesin..

canim cok cok gecmis olsun , insaallah bir önce sagligina kavusur.....
kendini yikma askina destek cik daha cabuk iyilesir insaallah.....

sayenizde biraz moral buldum arkadaşlar.
teşekkür ederim desteğiniz için.
ben onun ağladığını duyunca çok kötü oldum zaten,:çok üzgünüm:

Canım çok büyük geçmiş olsun, umarım biran önce iyileşir. Lütfen kendini çok üzme çok haklısın tabiki ama beterin beteri vardır, bu kadarla atlattığı için şükredelim. Allah acil şifalar versin. :Saruboceq:

Cok gecmis olsun.. Sukurki ucuz atlatmis.
Senin moralini yuksek tutman lazim ona moral verebilmek icin canim.
Allah daha beterinden esirgesin...

geçmiş olsun canım gene Allah korumuş...ama sende topla kendini ona moral vermen gerek dimi..

X