Çok kötüyüm ne olur biri beni motive etsin napıcam ben.

hadiyandan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
438
390
31
Kızlar eski konularıma bakarsanız çocuk istediğimi görürsünüz. Amh testi yaptırdı doktorum en son. Ve sonuç 0.64 çıktı. Çok kötüyüm duyduğumdan beri ağlıyorum.
1.5 senedir korunmuyorum. İlk evliliğimde de 2 sene korunmadım.
Ne yapıcam bilmiyorum. Az önce doktorum aradı yaşın 30 ciddi bi değer çok vakit kaybetmeyelim dedi. İlk aşılama deneyelim tutmazsa tüp bebeğe geçiş yapalım dedi.
Yani duyduğumdan beri istem dışı ağlıyorum. Daha dün bebek görmeye gittim o kadar özendim ki anlatamam. Bu değerle hamile kalan varsa ne olur bana yazsın. Çok ihtiyacım var.

Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlat versin inşallah olacak inşallah sen içini ferah tut Allah büyük
Çok teşekkürler sabahtan beri o kadar bozuk ki moralim. 5nde çıkar sonuç demişlerdi bi e nabıza gireyim dedim çıkmış sonuç meğer. Ekrana bakakaldım. Korkuyordum geçen ay yaptırmadım bu yüzden. Tüp bebekten de korkuyorum açıkçası çok zorlu bir süreç diyorlar. Üstelik borca girmiştik yani nasıl olacak. Nasıl yapacağız bilmiyorum. Kafam o kadar karışık ki. Bir yandan daha düşük olup hamile kalanları görüyorum ama benim hiç olmayacak gibi geliyor.

Çok teşekkürler sabahtan beri o kadar bozuk ki moralim. 5nde çıkar sonuç demişlerdi bi e nabıza gireyim dedim çıkmış sonuç meğer. Ekrana bakakaldım. Korkuyordum geçen ay yaptırmadım bu yüzden. Tüp bebekten de korkuyorum açıkçası çok zorlu bir süreç diyorlar. Üstelik borca girmiştik yani nasıl olacak. Nasıl yapacağız bilmiyorum. Kafam o kadar karışık ki. Bir yandan daha düşük olup hamile kalanları görüyorum ama benim hiç olmayacak gibi geliyor.
Benim de olmadı 2yil doktor eşime asla çocuğunuz olmayacak dedi direk tüp Bebek yapin dedi okdr kötüydük ki anlatamam ama tekrar test yaptık iyi çıktı çok iyi çıkmasada iyi çıktı ve ardından 1 yıl bekledik olmadi rahim filmi çektim ardından kızım oldu.cok şükür ama yine olmuyor 3 yıldır olmuyor korunmadim gerçekten tekrar olmasa korkusu yine olmuyor canım bende bu ay rahim filmi cekecem allaha birak Allah büyük şuan benim durumum iyi değil anksiyete bozukluğu yaşıyorum ve son 20 gün hastanedeyim bilmiyorum ne olacak Allah yardımcınız olsun ne diyeyim ki

Benim de olmadı 2yil doktor eşime asla çocuğunuz olmayacak dedi direk tüp Bebek yapin dedi okdr kötüydük ki anlatamam ama tekrar test yaptık iyi çıktı çok iyi çıkmasada iyi çıktı ve ardından 1 yıl bekledik olmadi rahim filmi çektim ardından kızım oldu.cok şükür ama yine olmuyor 3 yıldır olmuyor korunmadim gerçekten tekrar olmasa korkusu yine olmuyor canım bende bu ay rahim filmi cekecem allaha birak Allah büyük şuan benim durumum iyi değil anksiyete bozukluğu yaşıyorum ve son 20 gün hastanedeyim bilmiyorum ne olacak Allah yardımcınız olsun ne diyeyim ki
Benim de psikolojik olarak iyi değil durumum. Yani arsa almıştık ev dikelim diye kredi çektik uzun vadeli değil allahtan. İş stresim bu aralar çok yoğun. Yani beynimin içi hiç susmuyor bir de bu çıktı başıma :) allah büyük elbet. Rabbim dermansız dert vermesin.

Kızlar eski konularıma bakarsanız çocuk istediğimi görürsünüz. Amh testi yaptırdı doktorum en son. Ve sonuç 0.64 çıktı. Çok kötüyüm duyduğumdan beri ağlıyorum.
Ne yapıcam bilmiyorum. Az önce doktorum aradı yaşın 30 ciddi bi değer çok vakit kaybetmeyelim dedi. İlk aşılama deneyelim tutmazsa tüp bebeğe geçiş yapalım dedi.
Yani duyduğumdan beri istem dışı ağlıyorum. Daha dün bebek görmeye gittim o kadar özendim ki anlatamam. Bu değerle hamile kalan varsa ne olur bana yazsın. Çok ihtiyacım var.
Yaaa üzülmeyin 0,1 ile bebek sahibi olunuyor herşey mümkün artık 🙏🏼 Ağlamayı bırakın hormonlarınıza daha çok zarar💜 merak etmeyin sıkıntı olmaz beslenmenize dikkat edin ve vitamin almaya çalışın🌸

eşin siğara içiyormu eğer evetse lütfen önce onu bıraksın
sen aşırı sağlıklı beslen tabiii eşinde
ikinzde spor yapın , olmuyorsa olmuyor deyin ve bol bol sevişin ,

rabbim kucagını doldursun olur inşlah değerin çok kötü değil buna inan

Yaaa üzülmeyin 0,1 ile bebek sahibi olunuyor herşey mümkün artık 🙏🏼 Ağlamayı bırakın hormonlarınıza daha çok zarar💜 merak etmeyin sıkıntı olmaz beslenmenize dikkat edin ve vitamin almaya çalışın🌸
Çok sağolun ama işte insanın elinde olmuyor o an. Bu yazılanlar umut oluyor bana.

eşin siğara içiyormu eğer evetse lütfen önce onu bıraksın
sen aşırı sağlıklı beslen tabiii eşinde
ikinzde spor yapın , olmuyorsa olmuyor deyin ve bol bol sevişin ,

rabbim kucagını doldursun olur inşlah değerin çok kötü değil buna inan
Evet eşime sigarayı bırakmasını söyledim ama açıkçası yapamadı ve azalttı. Durumun ciddiyetinden sonra bırakır diye düşünüyorum.
Bugünden sonra yeme düzenimi değiştireceğim zaten bu kesin.
Akşamları da yürüyüş yapacağım bol bol. Allah hayırlısını nasip etsin artık.

Evet eşime sigarayı bırakmasını söyledim ama açıkçası yapamadı ve azalttı. Durumun ciddiyetinden sonra bırakır diye düşünüyorum.
Bugünden sonra yeme düzenimi değiştireceğim zaten bu kesin.
Akşamları da yürüyüş yapacağım bol bol. Allah hayırlısını nasip etsin artık.

paketli gıda asla yeme d vitamini omeğa 3 eksik etme ,

Bu kadar üzulmenize gerek olacak durumunuz yok. Tüp bebekle kaliteli embriyolar oluşur ve ilk denemede de hamile kalirsiniz. Uzulmenize degmez. Tüp bebek adı sizi korkutmasin bu da bir tedavi sadece maliyeti biraz yuksek. Zaman oyle geçiyor ki bi de bakmişsiniz transfer bile olmuşsunuz. Lutfen kendinizi dibe dogru suruklemeyin. Ağlamayin. Surece başladiğinizda herşey çok basit gelecek merak etmeyin.

Değerin düşük ama hamile kalmana engel değil, sadece vakit kaybetmemek adına aşılama ile maddi ve manevi zaman harcama derim, tüp bebeğe başlamak daha mantıklı geliyor ve bence hamile kalırsın :KK66:

X