Jinekoloji Cok kötüyüm lutfen yardimci olun antibiyotik kullandigimdan dolayi vajinamda kasinti vardi ve ic kismini kasidim birden kan akmaya basladi

koltuk1123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
9
1
21
Birden kan akmaya başladı ve kan 2 3 gündür durmuyor zaten çok kötüyüm kizlik zarını bir şey olmuş mudur diye bir de kan durmayinca iyice korkmaya başladım napicam ben lütfen yardımcı olun kizlik zarına bir şey olmuş mudur kan neden durmuyor durur mu napicam

Birden kan akmaya başladı ve kan 2 3 gündür durmuyor zaten çok kötüyüm kizlik zarını bir şey olmuş mudur diye bir de kan durmayinca iyice korkmaya başladım napicam ben lütfen yardımcı olun kizlik zarına bir şey olmuş mudur kan neden durmuyor durur mu napicam
Kızlık bozulsa günlerce kan gelmez ne o öyle hayrat çeşmesi mi canım bu. Tahriş olmustur ya da regl falandır.

Mantar olusmustur antibiotikten dolayi..kizlik zarinizla alakasi yok ama hemen doktora gitmeniz lazim. Mantar icin krem ve fitil yazar. Gecmis olsun
Çok kötüyüm gerçekten ağlıyorum kaç gündür ama içini kasidim kizlik zarının orayı emin misiniz

Rahmini yırttın galiba kızlık zarı yırtılsa iki üç damla kan gelir doktora gidin hemen

Kızlık zarı yırtılma bile günlerce kanamaz en fazla 1yemek kaşığı kadar bisi ya akar ya akmaz kesilir.dedikleri gibi mantar ya da regl baslamis

Rahim nasıl yırtılsin ki ben bile anlamadım çünkü o kadar içini bile kasimadim birden kan akmaya basladi
Arkadas ironi yapmis. Gunlerce kanamaz demeye calisiyor.
Yaş kaç? Velev ki kizlik zari gitti. Ne olacak ki? Seks yapmadiginiz surece bakiresiniz. Gerci etrafta adamim diye gezinen onca öküz varken sizi de anlamiyor değilim.

Orası tabiri caizse hart hurt kanatcak kadar nasil kasinir suan dusunemedim 😀
Ben de anlamadım çok bile kaşımadım üstelik tam içini bile değil kenarını kasidim sadece resmen hala inanamıyorum nasıl böyle kan geldi çok moralim bozuk ağlıyorum kaç gündür internetten baktığımda antibiyotik doku hassasiyeti yapar falan yazıyordu

Ben de anlamadım çok bile kaşımadım üstelik tam içini bile değil kenarını kasidim sadece resmen hala inanamıyorum nasıl böyle kan geldi çok moralim bozuk ağlıyorum kaç gündür internetten baktığımda antibiyotik doku hassasiyeti yapar falan yazıyordu
Zedelemissin dokuyu niye bu kadar agliyosun?

Tırnağınız zedelemiştir cildinizi korkmayın ama mikrop kapmaması için gidin doktora hem mantar olmuşsunuz ilaçsız geçmez mutlaka gidin.

Kadin doguma gorunun net bisi kazandrmaz vakit kaybi

X