çok kötüyüm kızlar :((

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
615
3
bu ay ilk defa gonaphene kullandım ve bu sabah dr. kontrolüm vardı...resmen hayalkırıklığıyla geri döndüm :çok üzgünüm:
yumurtalıklarım normalden iriymiş ve yumurtlamam henüz olmamış..6 ekimde tekrar çağırdı,yumurtlama için zaman tanıyalım ,belkş o zmana kadar oluşur dedi...ama ben resmen çöktüm,çok moralim bozuldu.yumurtası sonradan gelişen varmı ...
lütfen bişeyler yazın,iyide olsa kötüde olsa duymaya ihtiyacım var

canım bu kadar üzülme bence... dr kötü bişey dememişki yumurtanın geç oluşması birçok kişide oluyor.. heni göç döllenme diyoruz ya ona benzer birşey bu sen içini ferah tut... ayrıca ben kullanmadım ama ilacın bünyeye ektisi biraz zaman almış olabilir.. kendine zaman tanı.. herşeyin bir vakti zamanı var unutma.. Rabbim hayırlısını versin

inşallah öyledir,iyi dileklerin için teşekkür ederim...herşeyin hayırlısı ama yinede elimde değil işte çok üzgünüm

60 kişinin olkuyup ta 1 kişinin yorum yapması ve destek olması çok ilginç.....tüm kk bayanlarına teşekkürler

canım belki bende bir dahaki ay yumurtlama için ilaç kullanacağım. ama şimdi fazla bi bilgim yok. ama bu ilaç işe yaramazsa başka bir ilaç verebilir dr. yada dozunu değiştirebilir. sakin olmaya çalış ve moralini bozma. herşeyde bir hayır vardır. öncelikle kafan rahat olmalı... diyorum ama bende pek başaramıyorum. sen yinede kötü düşünme. iyi düşün iyi olsun.

canım bende yumurtlama tembelliği vardı ve yumurtalarım küçüktü ama hamile kaldım sakın canını sıkma allah sağlıklı versin olup da ellerinden uçması daha kötü benim bebeğim melek oldu allahım kucaklarımızı doldursun

çok üzüldüm canım başın sağolsun....inşallah tekrar olur bebeğin.ben de düşük yaptım ve aradan 1,5 sene geçti hala olmadı...çok istiyorum.Allah inşallah herkesin gönlüne göre verir

canımm inşallah allah gönlüne göre verir......bak tecrübeli arkadaşlar paylaşmış senle. yaşadıklarını...zamanı gelince olur inşallah...allah hayırlısnı versinn...kendini üzme bu kadar canım benimm...

canim benimde yumurtalama tembelligim vardi ve 6 sene ugrastim sonunda cok sükür hamile kaldim ve oglum su anda 1 yasinda
eger doktoruna güveniyorsan kesinlikle canini sykma canim rabbim verecegi ve alacagi zamani bilir bu konuda sana sadece sabir sabir sabir diyebilirim
ve haplar konusundada malesef bir bilgim yok

canım bende aynı ilaçtan kullanıyorum benim yumurtam var ama 11mm geçmıyo 20mm olması gerekıyormuş herhalde bu ay günde 3 tane verir inşallah sende iyi bir sonuç alırsın üzülme canım bende çok stres edıyorum bişey degişmiyor sters hormonları hormonlarda yumurtaları büyümesini engellıyormuş morelimizi yüksek tutmamız gerekıyor rabbim yardımcımız olsun hepimizin

canim yumurtalar corekotu bal tarcin takviyesi ile bayagi guzel gelisiyor. gunde sabah aksam birer tatli kasigi.
olcuyu kafana gore yap. adetinin ilk gunu basla ve ye. yemeyi abartma ama. bu sefer de cok buyur. sonra yeterli buyukluge geldi ise birak. doktorun soyler. gelmediyse yemeye devam et. bu sadece bir ay degil birkac ayin yumurtasini irilestiriyor.

bir de sogan sumak salatasi. kirmizi sogan sumak. o da iyi geliyormus yumurtalarin gelismesi icin.

canım kibele hepsını karıştırıp yıycem de nekadar göz kararımı yapıyosun sen kafayı yıycem bu yumurtalardan dolayı biz çok fazla bişey istemıyoruzki anne olmak istıyoruz sadece

benimde yumurtalarım geç gelişiyor. tedavinin 11. günü daha mini miniydi hihoyyyt fakat 20. gün 21 mm olmuştu. doktorum şok olmuştu. kimisinde geçde büyüyebiliyor a.s.

benım yumurtalarda tık yok cok tembeller.tıpsızler bı de bunla urasıyoruz.bend bugun yenı bısey duydum.8 tane kuru ıncırı kaynatıyosun yarım lıtre suyla yarsını kahvaltıdan sonra yarsını ogle yemegınden once 25 gun devam edıyosun hergun taze taze haırlıyorsun.ben bugun basladım su benım tembel yumurtalar napıcak bakalım:) bu ay doktorada gıtmedım hastalıgım bayrama geldı ılac tedavısı de olmayaak zaten benım esımde yurt dısında ehehe bu ay calısma ya ara verdık

canım benimkilerde 24.günde büyüyolardı.ilk başta ilaca bi taneyle başladım doktor 2 ye sonra üçe çıkardı.hep geç büyüyordu yumurtalarım.şimdi günde 4 taneye çıkarınca 12.gün filan tam büyümüş oluyorlar.bide ne kadar büyürse büyüsün,ne kadar geç yada erken büyürse büysün allah nasip etmedimi olmuyor.ben 4.ayım her ay iki tane yumurtam oldu ama yine adet oldum.biliyorumki allah bizim için hayırlı olanı verir..bazı şeyleride bizim hayrımız için erteler.elbette bir gün nasip edecek.hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin....dilerim allahtan cümlemizin yüzünü tez vakitte güldürsün...bide stres yapma rahat ol.yumuşların nasıl büyüyor gör bak...

kızlar benım yarın yine kontrolüm var yine büyumemış dıyecek ve adet olmam için ilaç verecek evet yabangulum sana katılıyorum rabbım bıze nezaman hayırlı olcaksa ozaman verir annemde böyle düşünüyor tanıdıgımız bır kadın 17yıl sonra hamıle kaldı tüpbebekte degıl ermış attar dıye bıryer varya üsküdarda oraya gitmiş onunda yumurtaları büyümüyormuş kızlar cumartesi gitmeyi düşünüyorum ama kararsızımda bana yardımcı olursanız sevınırim

..3 gün sonra kontrolümm var,bakalım yumurtlama olmuş mu,korkuyorum ya olmadıysa diye..ama ne yapalım artık kader kısmet ....hepimizin hakkında hayırlısı olsun kızlar...

inşallah oluşmuştur benım oluşuyor bu ay 3tane var ama 20mm ulaşmıyor son kontrolüm pazartesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…