Hamilelik Belirtileri Çok kötü

2gün önce regılım bitti acayip karım kaskı belim çok kötü ağrıyor hamilelik var mi
Şimdi mantıken bi düşünelim…

rahim her ay belli bi şekilde kalınlaşır, bunun sebebi döllenmiş yumurtanın rahme tutunması içindir. eğer döllenmiş herhangi bir yumurta yoksa kalınlaşan rahim tabakası dökülür. Biz de bunu adet kanaması şeklinde görürürüz.

yumurtanın döllenip rahme yerleşmesi yaklaşık 14 gün sürer. Eğer gebelik varsa, yani yumurta rahme tutunuysa, rahim tabakası dökülmez yani o ay adet görülmez.

adetinizin üstünden 2 gün geçtiyse şu anlattıklarıma göre hamile olabilir misiniz? Yani adet olmuşsunuz, yani herhangi bir döllenmiş yumurta rahminize yerleşmemiş. Yine de içinizde şüphe varsa bir test yapın, bitsin gitsin. Biz nerden bilelim kasık ağrı gebeliğe işaret mi diye. Müneccim miyiz biz?

bel ve kasık ağrılarınız için bir doktora görünün.

Ben sana müneccimsin mi dedim öyle olan var mi diye sordum

% 100 hamilesiniz genelde ikiz ve üçüz bebekler özellikle regl olduktan 3-4 gün sonra bu şekilde karın ve bel ağrısı yapıyor. Sağlıkla kucağınıza alın.

Anlamıyorum, anlayamıyorum 26 yaşındasınız ya

Ben sana müneccimsin mi dedim öyle olan var mi diye sordum
Koca açıklama içinden gidip “en basit ne şekilde cevap verebilirim” diye düşünüp bu cümleme cevap vermişsiniz

2gün önce regılım bitti acayip karım kaskı belim çok kötü ağrıyor hamilelik var mi
Ayrıca ilk mesajınızda “böyle olan var mı?” Diye bir sorunuz yok.

ha bu Arada sizinle dalga geçtiğimi filan düşünmeyin sakın. 3 sene sonra aşılama tedavisi ile hamile kalmış biriyim, yani bebek hasretini çok çok iyi bilirim.

Bir tane oğlum var regılım bittikten sonra hiç ağrımazdı 26 yaşında olamam nesi garip

Hanımefendi haklı ikiz ve üçüzlerde erken ağrı sendromu oluyor regl bitimi 3-4 gün sonra başlıyor direk kalp atışı için doktorunuza gidin

Hanımefendi haklı ikiz ve üçüzlerde erken ağrı sendromu oluyor regl bitimi 3-4 gün sonra başlıyor direk kalp atışı için doktorunuza gidin
Test yapıyım ona göre gidiyim belki yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…