çok korkuyorum...

sultan__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
1.480
500
idrar testim ve kan testim pozitif çıktı. ama adet olacakmış gibi ağrılarım var. adetim ise 3 gün geçti. doktora bugün bunun normal olup olmadığını sordum normal değil dedi ama çevremde adet ağrısı yaşayıpta hamile olanlar var. bu konuda bilgisi olan var mı yaşadığım normal mi yoksa bir düşük tehlikesi mi?

ben hamileliğim boyunca her ay adet olduğum tarıhte adet olacakmışım gıbı sancı çektim
çok şükür bır sorun olmadı bana sorarsan normal canım...

cnm hiç korkma, rahim genişlediği için bu tip ağrılar da olabiliyormuş
allah korusun kan gelmesi düşük tehlikesini belirtirmiş,
zaten doktor 2 haftaya seni çağırcak ve bebeğin kesesinin oluşup oluşmadığına bakacak, ona göre yorum yapacaktır
bence hiç kafaya takma cnm

Son düzenleme:

canım iyi düşün iyi olsun benim de ilk haftalarımda kasıklarımda çok ağrı olmuştu doktorum bunun normal olduğunu rahmin bebek için kendini hazırladığını ve bebeğimin oluşmaya başladığını söylemişti çok aşırı ve sürekli ağrın yoksa sorun değil demişti moralini yüksek tut

çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. doktor ağrı normal değil deyip kestirip attı adetim yaklaşana kadar bişey yoktu zaten tamda adet günümde oldu. hayırlısı artık Allah herkesin bebişini korusun

korkunun ecele faydası olmuyormuş be meleğim. esra erolu izledim bugün. o ağladı ben ağladım.aradan 50 yıl geçsede sen aklıma geldiğinde ağlarım sanırım bebeğim. ilk sevincim ilk göz ağrım ilk umudum. şimdi senin yerinde kardeşin var. görsen maşallah tekmeler atıyor, oyunlar oynuyor.ama her evladın ayrı yeri varmış anne herbirini ayrı ama herbirini çok severmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…