çok heyecanlıyım ne yani şimdi ben annemi olucam

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Selam kızlar yaklaşık bir buçuk aydan beri erken doğum tehtidi vardı ama çok şükür o günleri geride bıraktır.şimdi artık kızım yolunu gözlemeye başaldık.haftaya bugün yani 20 aralıkta saat 11 de sezeryan için hastahanede olacağım kısmetse tabi o güne kadar kızım gelmek istemezse çünkü dün doktorum kızım çok aşağıya indiğini söyledi her an herşey olabilir aslında,tabi herşey allah'tan onun için allah'tan hayırlısını dilemek lazım ,lütfen benim için dua edin dualarınıza ihtiyacım var . Bu bekleyiş çok başkaymış hiç bişeyi yada hiç kimseyi beklemeye benzemiyor.

allah hepimizin yardımcısı olsun işallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. bizede doğum hikayenizi okumak kalır.

cidden insan doğurup kucağına almadan inanamıyor bu duruma.
hatta doğurduktan sonra da bir kaç gün bana masal gibi gelmişti.
tam anlayamamıştım durumu.benneyaptımki

Allahım sağ salim kavuşturdun inş seni de yavruna

inşallah kızlar şu an bitek o güne odakladım herşeyim. ne garip şeymişş kafam çok karışık duygularım da öyle hem mutluyum hem tedirgin,beklemedeyim işte.

insan yaşamadan inanamıyor canım ama sende hayırlısıyla alacaksın kucağına
yaşadığın şeyler az çok takip etmiştim inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın
dualarımız seninle

insan yaşamadan inanamıyor canım ama sende hayırlısıyla alacaksın kucağına
yaşadığın şeyler az çok takip etmiştim inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın
dualarımız seninle
temennilerin için çok teşekkürler canım benim inşallah bebeğimi en kısa zamanda sağlıkla kucaklarım.

X