Çok hastayım ama eşim beni doktora götürmüyor 😪

Eşiniz şu an sizi evde alıkoyuyor sanırım. Taksi yok, ambulans yok ama hastane var, muhtemelen uzakta. Adresi yazın biz mi ihbar edelim polise anlamadım ki.

Ben olsam cagirirdim bi taksi atlar giderdim , kusura bakmayin da nasil bir terbiyesizlik bu bi de hamilesiniz. Yazik size beklemeyin esinizi bence .sizi goturecek baska kimse varsa rica edin ya da yakin maskenizi dogru hastaneye.

İzın vermedi ne demek? Hadi kendinize bunu layık görüyorsunuz izin vermedi diyerek bebeğinizin hakkına giriyorsunuz farkında mısınız?

Önce taksiyle eğer ayaklarınız varsa doktora gidin sabahta avukata gidin . Kerbela’da mısınız

Evde limon varsa 8e bölüp cezvede lifleri dökülene kadar kaynatıp için, bu hayvandan kurtulmaya cesaretiniz olmayıp buraya dert yandığınıza göre tek çareniz bu. Yerinizde olsam kocam beni alıkoyuyor diye polisi arar kendimi hastaneye götürtür oradan da sığınma evi talebinde bulunurum.

hepınız guzel konusmussunuz fakat boylebir adam parami verıyodur esine ki taksıyı cagırsın bide ambulans gelmiyor oyle hemen gecenlerde aramıstık bende cok kotuydum bunlar aciliyet degil dediler gelmediler bde Allah yardımcısı olsun cok zor

Polisi arayıp çok hastayım hamileyim eşim hastaneye gitmeme izin vermiyor dese onlar da gelir götürür. Adam zorla tutuyor belli ki.

Ailem yok annem babam sag degil yakinim kimsem yok.
Kolay değil tabi, bize söylemesi basit geliyor ama, ailenizi evlenmeden önce kaybettiğinizi varsayıp belli bir yaşa kadar devlete sığındığınızı düşünerek, yine ona sığının derim, devlet bazen ana babadan daha iyi, kadın sığınma evleri kabul edebilir bir araştırın, bu adamdan da kurtulmaya bakın.

evet belirtiler domuz gribi , ne mal bir adamla evlisiniz yaa ,pislik herif, böyle adamları neden baba yaparsınız ki kendinizi üzmeyin toparlanmaya bakın, nane limon me varsa için, ailenize de haber verin gelip sizi alsınlar o pisliğin elinden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…