cok guzel bir hikaye

songul27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
25
2
Slm kizlar benimsize bu bebek bekleme ile ilgili cok guzel bir hikayem var sizlerle paylasmak istedim, bende bir Anneyim 8 yasimda bir kizim var Alllahim butun cocuklari Annesine bagislasin bende ikinci cocuk icin 1 yildir ugrasiyorum ve yurt disinda yasiyorum bir ay yine boyle beklerken regl oldum ve turkiyeyi Annemi aramistim. Cok uzuluyordum ve Anneme dedimki herhalde kizimin hic kardesi olmiycak Annemde dur bak sana ne anlatacam dedi. Bir cift varmis eskiden cocuklari olmuyormus, her gun dua ediyorlarmis Allaha, bir gun yolda yururken Isa peygamberimizi goruyorlar ona diyorlarki ey Yuce Isa ne olur bize yardim et, sen Allaha daha yakinsin bizim icin ne olur dua et cocugumuz olsun Isa peygamberimiz onlara soz verir ve dua etmek icin evine cekilir dua ederken ona Allah tarafindan bir haber gelir o ailenin hic cocugu olmiycagi soylenir ve uzulerek duasini bitirir ve bunu o cifte soyler. Aradan bir yil filan gecmistir Isa peygamber o cifti kucaklarinda bir bebekle gorur hemen yanlarina gider ve ama nasil olur bu der cift gulumser.Isa hemen evine cekilir ey yuce Rabbim sen bana onlarin cocugu olmaz dedin simdi nasil olur ve isaya yine bir haber gelir derki onlar bunu bildiklleri halde yine benden umitlerini kesmediler hep dua etmeye devam ettiler, onun icin simdi bir cocuklari var.
Bana bu hikaye sanki bir huzur verici ilac gibi geldi hepimiz kendimiz icin ve diger arkadaslarimiz icin dua etmeye devam edelimki umudumuz hic sonmesin......

saol cnm paylasdıgın ıcınn cok guzelmıs gercekten :senağlama:

gerçekten çok güzel allahtan umut kesilmez inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz allahım kucaklarımızı boş bırakmasın [amin]

canım eline sağlık çok güzel bende öyle düşünüyorum birgün bizi güldürecek çok inanı yorum kimler var imidi kesmişken çocuk sahibi olan benim akrabamın kaç sene olmadı kadın 40 geçmişti evlatlıkta aldılar onuda gelip tekrar elinden aldılar çok çekti ama rabbim onu ensonun da güldürdü hamile kaldı can çokmadıkça imit kesilmez allah herkesi güldürsün amiiiiiiiiiiinn

Paylasim icin cok sagol canim gercekten guzel bir hikaye
Allahtan umut kesilmez insallah Rabbim bizlerede nasip edecek (amin):Saruboceq::Saruboceq:

böyle güzel bir hikayeyi paylaştığın için çok teşekkür ederim.Evet Allahtan umut kesilmez kesmemeliyiz

canım benim allah razı olsun, buna ihtiyacım vardı....

birbirimiz için de dua edelim...

Çok güzel bir hikaye insana umut veriyor. Teşekkürler!

Bu hikayeyi yeni okudum bende.Gerçekten çok güzelmiş.
Allah dua'larımızı kabul etsin.
Umarım tüm dileyen herkesin bir bebişiii olur :Saruboceq:

X