çok çok mutluyum bugün

dilxsxahxixm

maviş kızlarım
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
221
0
Bugün çok mutluyum doktora gittim bugün danışmak ve bilgi almak için bir ay önce başka doktora gittiğimde 2 seneden önce hamile kalamazsın dedi çok üzülmüştüm içimdeki acı ikiye katlanmıştı eşim kendi doktoruna git dedi gittim karamsardım aynı şeyleri söyliycek diye beklerken iki ay sonra gel tedaviye başlıyalım bir sene geçmesi yeterli dedi inanamadım :roflol::teytey:

hayırlısı olsun tatlım....inşallah tez zamanda kavuşursun bebeğine...rabbim gönlüne göre versin..

rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın umarım sende en yakın zamanda anne olursun..

hayırlı olsunn canımm...inşalah bebişin en kısa zamanda gelirr..bende 2 yıl bekledim ve bu ay tedaviye başlamadımm...hayırlısı olsun..allah gönlümüze göre versin...

herkeze çok teşekkür ederim güzel dileklerinizden dolayı aslında benim 12 yaşında bir kızım var bu sene ocak ayında 28 haftalık bebeğimi preklemsiden dolayı acil doğum yaptırdılar .ben annemi bile kaybettiğimde bu kadar acı yaşamadım evlat acısı büyük bir üzüntüymüş allah kimse yaşatmasın bu üzüntüyü doktorum bana birsene dolunca hamile kalabilirsin deyince çok mutlu oldum .sanki hiç birdaha bebek sahibi olamıycakmışım gibi gelmişti 10 ay oldu bile bebeğim gideli 3 gün yaşadı yüzünü bile göstermediler .(iyiki kızım ve eşim var )

Hayırlı olsun... Tedavin biran önce neticelenir ve sende anne adaylarının arasına katılırsın inş...

X